Biznes Liga TOP

1. Comeback RMF-u

Pierwsza połowa pojedynku CEZ Skawina - RMF MAXXX nie zapowiadała zwycięstwa tych drugi. Elektrownia skutecznie się broniła, a do tego zdołała zadać rywalowi dwa ciosy, nie pozwalając mu na rozwinięcie skrzydeł. Dość niespodziewanie gracze ze Skawiny zostali zepchnięci do głebokiej defensywy już od pierwszej minuty drugiej odsłony i nie mieli argumentów, by przeciwstawić się rozpędzającemu się rywalowi. RMF MAXXX najpierw doprowadził do remisu, a w samej końcówce zdobył zwycięską bramkę, odnosząc tym samym bardzo cenny triumf.

2. BAT przegrywa po raz pierwszy

Nie ma już drużyny niepokonanej w III Lidze A. Lider rozgrywek, BAT przegrała z Team Ad-Kam 2:5. Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando tych drugich, którzy prowadzili po pierwszej odsłonie dwoma bramkami i takiej zaliczki nie zaprzepaścili. Po tym spotkaniu sytuacja w III Lidze A robi się niezwykle ciekawa. BAT ma tyle samo punktów, Kolporter. Dwa punkt straty do liderów ma... Team Ad-Kam.

3. Świetny tydzień ElectronicOutlet

Dwa zwycięstwa na przestrzeni jednego tygodnia odnieśli gracze ElectronicOultlet. Najpierw błękitni pokonali ggmedia.pl 8:2, a następnie w zaległym spotkaniu rozbili Platinet 14:2. Póki co nie ma mocnych na Elektroników w I Lidze B, którzy są na najlepszej drodze do mistrzostwa.