Brak miejsca na błędy

II LIGA C

 

UBER – Cognizant

Starcie zespołów, które chociaż znajdują się w bliskiej odległości od strefy spadkowej, to wciąż maja spore szansę na brązowe medale. Aby tak się stało należy zgarnąć dziś pełną pulę. Minimalnym faworytem wydaję się być Cognizant, który w ostatnich tygodniach z kwitkiem odprawia kolejnych przeciwników. Ostatnio boleśnie o ich sile przekonało się BWI Group (11:2). Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X2

 

II LIGA D

 

FC Petarda Wieliczka – Blachdeker

Pogodzona ze swoim losem jest już FC Petarda Wieliczka. Porażka z Sylvamo sprawiła, że team Artura Turka nie ma już szans na opuszczenie strefy spadkowej. Powody do radości ma Blachdeker, które zapewniło sobie w pełni zasłużony mistrzowski tytuł. Czy pokaże się z równie dobrej strony na zakończenie zimowej edycji?

NASZ TYP: 2

Grupa Heban – Majorel

Lepszy bilans spotkań bezpośrednich z Fluvius sprawia, że wciąż w walce o utrzymanie pozostaje Grupa Heban. Aby jednak przedłużyć swoje nadzieję należy pokonać Majorel. „Niebiescy” złapali sporą zadyszkę, a problemy kadrowe przyniosły dwa walkowery. Do trzech razy sztuka?

NASZ TYP: 1X

HCL Poland – AMARA

Chociaż obie drużyny walczą o zgoła odmienne cele, to zgodnie aby osiągnąć założony cel muszą zgarnąć dziś pełną pulę. AMARA pozostaję w strefie spadkowej i tylko triumf pozwoli liczyć na wyprzedzenie firmy Fluvius. HCL Poland do najniższego stopnia podium traci wprawdzie dwa „oczka”, jednak wyprzedzające Green Cell skończyło już sezon. Czy były I Ligowiec postawi „kropkę nad i” w sprawie brązu?

NASZ TYP: 1X

Fluvius – Sylvamo

Do udanych początek tygodnia zaliczyć może Sylvamo, które pokonało FC Petardę Wieliczka i zapewniło sobie drugą pozycję w ligowej tabeli. Takiego komfortu nie ma Fluvius. Doświadczona ekipa wprawdzie do utrzymania potrzebuję zaledwie remisu, jednak z pewnością nie będzie to zadanie łatwe.

NASZ TYP: X2

 

III LIGA C

 

FREZWID – Shell Energy

Mecz, w którym nie jest trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Shell Energy na dobre zapomniało o chwilowym kryzysie i zimę zakończy na wysokim czwartym miejscu. W dolnych rejonach klasyfikacji niezmiennie pozostaję FREZWID. Debiutant w rewanżach zdobył zaledwie cztery punkty, a dorobek ten nie może napawać optymizmem.

NASZ TYP: 2

 

III LIGA D

 

INTER-STAL – Sunday Polska

Wyniki nie pomagają w tym tygodniu firmie INTER-STAL. Najpierw triumf Sunday Polska nad Vesuvius zamknął „Niebieskim” drogę do złota, potem zaś walkower FABRYKI SIŁY sprawił, że zimowy debiutant musi pokonać nowego mistrza, by wywalczyć awans. Nie będzie to łatwe, bowiem „Fioletowi” grają miły dla oka futbol i zrobią wszystko, aby udowodnić to również dziś.

NASZ TYP: X2

Arc Consulting – ZasadaAuto.pl

Wygrana nad Hitachi sprawiła, że ostatnie miejsce w tabeli opuściło Arc Consulting. Dziś „Fioletowi” powalczą o minięcie siódmego Vesuviusa, jednak nie będzie to zadanie łatwe. ZasadaAuto.pl wprawdzie przegrała rywalizację o podium, jednak już w pierwszym bezpośrednim boju potwierdziła, że jest rywalem wymagającym (4:2).

NASZ TYP: X2

Express Car Rental – CREADIS

Na dobre rozpędził się CREADIS, a seria czterech kolejnych triumfów pozwoliła nieoczekiwanie awansować na wysokie piąte miejsce w tabeli. Aby je obronić należy przynajmniej zremisować z Express Car Rental. „Fioletowo-Czarni” ostatni bój z Hitachi oddali walkowerem i zrobią wszystko, by potwierdzić, że był to tylko wypadek przy pracy!

NASZ TYP: X

 

III LIGA E

 

Accenture – Smay

Walka o szóste miejsce trwa w najlepsze. Obecnie o dwa punkty więcej ma Smay, które nie wygrało jednak od 19 lutego. Wtedy to doświadczony team pokonał … właśnie Accenture! „Fioletowi” mają ogromny problem z usystematyzowaniem formy, a dobre występy takie jak przeciwko firmie Nokia (2:2) przeplatają porażkami. Czas na podział punktów?

NASZ TYP: X

 

III LIGA F

 

Grass Valley – Rafis

Wygrana walkowerem nad KAS sprawiła, że Rafis zapewnił sobie mistrzowski tytuł. „Błękitni” w tej edycji nie stracili jeszcze nawet punktu i również dziś powinni sięgnąć po pełną pulę. Tym bardziej, że Grass Valley nie może nawiązać do dobrej dyspozycji, a przegrane z Corgi.pro Team (0:7) i KAS (2:7) są sporym sygnałem ostrzegawczym.

NASZ TYP: 2

OnFuture – Kimberly-Clark

Szybko szansę do rewanżu dostaję OnFuture. Obie drużyny mierzyły się bowiem ze sobą tydzień temu, a wtedy to 6:4 triumfowało Kimberly-Clark. Dziś spodziewamy się równie wyrównanego widowiska, w którym podział punków to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie