Castrol 5s - Finał

Fianł turnieju rozegrano na stadionie Pepsi Arena, na którym na co dzień swoje mecze rozgrywa Legia Warszawa.

426-7 copyZespół AD Polska Centrala zwyciężył tegoroczną, trzecią już edycję Turnieju Piłkarskiego Castrol 5s. W Wielkim Finale, który odbył się na głównym boisku Pepsi Areny w Warszawie zawodnicy z południa Polski po bramce zdobytej z rzutu wolnego w samej końcówce spotkania pokonali 1:0 Maktronik Bydgoszcz i obok Mistrzowskiego Pucharu Castrol 5s otrzymali bilety na mecz otwarcia Piłkarskich Mistrzostw Europy.

414-7

W „małym finale” brązowe medale i puchar za trzecie miejsce wywalczyli gracze Motorol Kraków pokonując 3:1 Inter Cars Warszawa Powsińska. Tradycyjnie wyróżniono także najlepszego zawodnika finałowych rozgrywek, którym został Adam Żarnowski z AD Polska Centrala. Najlepszym bramkarzem wybrano Michała Kardynię z Motorol Kraków, zaś statuetka dla króla strzelców trafiła do rąk Tomasza Ejankowskiego z Maktronik Bydgoszcz.

Udział w finale Castrol 5s był okazją nie tylko do zagrania na murawie, na której dzień wcześniej reprezentacja Polski pod wodzą Franciszka Smudy pokonała 4:0 Andorę. Uczestnicy turnieju spotkali się także z ambasadorem Castrol Jerzym Dudkiem oraz graczami Reprezentacji Artystów Polskich. Na ich osoby towarzyszące czekały specjalne kosmetyczne i modowe atrakcje przygotowane w Strefie Kobiet.

51 zmien-rozmiarZwieńczeniem tegorocznego turnieju była wieczorna uroczysta gala prowadzona przez Bożydara Iwanowa, podczas której odbyła się nie tylko ceremonia wręczenia nagród, ale także pokaz piłkarskiego freestyle’u, One Man Show Cezareago Pazury oraz punkt wieczoru – koncert Oceany, której piosenka „Endless Summer” wybrana została oficjalnym hymnem mistrzostw Europy.

Więcej informacji o turnieju na stronie:

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ BIZNES LIGI, A MY ZORGANIZUJEMY DLA CIEBIE WYMARZONY TURNIEJ!