Czas na ostatniego mistrza!

II LIGA C

 

System Cold – Cognizant

Bardzo dobrze ostatni wtorek wspomina System Cold. Team Marcina Pomiernego bez straconego gola triumfował nad firmą UBER i powrócił na pozycję lidera. Aby świętować mistrzostwo należy pokonać dziś Cognizant. Nie będzie to łatwe, bowiem „Niebiescy” rozpędzili się na dobre i nieoczekiwanie włączyli się do walki o brązowe medale. Czy sprawią niespodziankę?

NASZ TYP: 1X

UBER – BNP Paribas

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem jasne stanie się, czy BNP Paribas pozostanie w walce o złoto. Aby tak się stało punkty musi stracić System Cold, a team Piotra Knapika pokonać UBER. Druga część planu wydaję się prawdopodobna, bowiem Kamil Dworzecki i spółka mają ogromny problem z boiskową stabilizacją, a ostatnia przegrana 0:4 nie może budzić piłkarskiego optymizmu.

NASZ TYP: X2

BWI Group – SpyroSoft

Zła dyspozycja w rewanżach sprawiła, że szans na utrzymanie nie ma już BWI Group. Dziś doświadczona ekipa sprawdzi formę SpyroSoft. „Fioletowi” w poprzedni wtorek ulegli PGE Energii Ciepła i w kwestii podium oprócz swojego triumfu muszą wyczekiwać ewentualnych potknięć głównych przeciwników.

NASZ TYP: 2

PGE Energia Ciepła – CelTom

Bezcenne punkty przeciwko SpyroSoft zdobyła PGE Energia Ciepła. „Granatowi” nie tylko znaleźli się na najniższym stopniu podium, ale i do brązowych medali potrzebują zaledwie dwóch remisów. Już dziś mogą dopiąć celu, gdyż po drugiej stronie barykady staję zamykający stawkę CelTom. Gracze w żółtych koszulkach na triumf czekają od początku stycznia, a powtórka wyniku z 27 lutego (4:0) to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: 1

 

III LIGA F

 

OnFuture – Rafis

Mecz, w którym nie jest trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Rafis z kompletem punktów pewnie przewodzi ligowej stawce, OnFuture zaś zamyka tabelę ze skromnym dorobkiem. „Fioletowi” ulegli ostatnio Kimberly-Clark i jeśli nie poprawią gry w defensywie mogą mieć ogromny problem ze sprawieniem niespodzianki.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę