Decydujące rozstrzygnięcia!

II LIGA B

 

ABB – Answear x Medicine

Mecz zespołów, które są już pogodzone ze swoim losem. Zarówno jedni, jak i drudzy stracili szansę na utrzymanie i latem powalczą na czwartym szczeblu rozgrywkowym. ABB ma za sobą ciężką rundę rewanżową, w której nie zdobyło nawet punktu. Czy zakończy ją z upragnionym przełamaniem?

NASZ TYP: X

RUKO – Pitbull Shisha Bar

Mecz, który może przynieść odpowiedź na dwa kluczowe pytania. Pierwsze z nich – kto awansuję na drugi szczebel rozgrywkowy. Drugie zaś dotyczy mistrzostwa, jednak ono rozwiąże się dopiero 45 minut później, gdy swoją potyczkę zakończą Krakowscy Barmani. Obie drużyny świetnie spisywały się w tym sezonie, a triumf z 9 kolejki sprawia, że ewentualny remis promuję Pitbull Shisha Bar. Spodziewamy się arcyciekawego widowiska, w którym rezultat do końca pozostanie sprawą otwartą!

NASZ TYP: X

Krakowscy Barmani – Sterling Outsourcing

W komfortowym położeniu znajdują się Krakowscy Barmani. Team Mateusza Piechnika ma zdecydowanie najlepszy bilans potyczek bezpośrednich i może bez oglądania się na innych przystępować do walki o mistrzostwo. Należy jednak pokonać Sterling Outsourcing. Nie będzie to łatwe, gdyż beniaminek wyciągnął właściwe wnioski po sporym falstarcie i zapewnił sobie utrzymanie. Jak zagra dziś?

NASZ TYP: 1X

Avanade – INTERIA.PL

Do udanych ten sezon zaliczyć może Avanade. „Pomarańczowi” skrupulatnie powiększali swój dorobek, a trwająca seria trzech triumfów nie może przejść bez echa. Szansa na jej powiększenie dziś spora, bowiem INTERIA.PL zdecydowanie zamyka tabelę i zimą zwyciężyła tylko raz. Ostatni remis z Pitbull Shisha Bar daję jednak nadzieję na ciekawe widowisko!

NASZ TYP: 1X

 

Krakowscy Barmani zostaną mistrzem jeśli:

  1. Wygrają
  2. Zremisują, a w meczu Pitbull Shisha Bar – RUKO padnie remis

Pitbull Shisha Bar zostanie mistrzem jeśli:

  1. Wygra, a Krakowscy Barmani nie wygrają
  2. Zremisuję, a Krakowscy Barmani przegrają

RUKO zostanie mistrzem jeśli:

  1. Wygra, a Krakowscy Barmani nie wygrają

 

II LIGA C

 

PGE Energia Ciepła – BNP Paribas

Do ataku na podium przystąpiła na dobre PGE Energia Ciepła. „Granatowi” wygrali trzy z czterech ostatnich spotkań, a w dwóch z nich nie stracili nawet gola. Dziś zadanie trudne, bowiem BNP Paribas pod nieobecność System Cold pokonało pewnie CelTom i zostało nowym liderem rozgrywek. W premierowej rundzie zwyciężyło 4:1. Powtórka tego wyniku to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X2

SpyroSoft – CelTom

Kryzys SpyroSoft trwa w najlepsze. „Fioletowi” przegrali trzy ostatnie mecze, a przeciwko PepsiCo i BNP Paribas nie zdobyli nawet gola. Doświadczona drużyna pozostała wprawdzie na najniższym stopniu podium, jednak nie może pozwolić sobie na kolejny, nawet najmniejszy błąd. Tym bardziej, że rywalem zamykający stawkę CelTom. Zawodnicy w żółtych koszulkach na punkty czekają od 23 stycznia. Czas na przełamanie?

NASZ TYP: 1X

BWI Group – System Cold

Po dwóch tygodniach przerwy na piłkarskie boiska powraca System Cold. Team Marcina Pomiernego pokonał ostatnio 9:0 PepsiCo i wprawdzie spadł z pozycji lidera za sprawą pauzy, jednak ma rozegrany o jeden bój mniej niż BNP Paribas. W strefie spadkowej znalazło się BWI Group. Beniaminek ulegał UBER i PGE Energia Ciepła i również dziś nie wydaję się być faworytem do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 2

UBER – PepsiCo

Ze zmiennym szczęściem w ostatnich tygodniach radzi sobie UBER. Team Kamila Dworzeckiego po świetnym występie przeciwko BWI Group uległ nieoczekiwanie firmie Cognizant. W wybornych humorach balon przy Bulwarowej opuszczało zaś PepsiCo. Triumf nad SpyroSoft pozwolił bowiem awansować ponad strefę spadkową. Nie podejmujemy się wskazania faworyta, typując w parze tej remis!

NASZ TYP: X

 

III LIGA B

 

TRADEBOX.PL – MERIT

Chociaż TRADEBOX.PL przewodzi stawce, to w przypadku potknięcia z MERIT może znaleźć się na nawet trzeciej lokacie. Do mistrzostwa „Fioletowym” bez oglądania się na innych wystarczy zaś remis. Jest to prawdopodobne, bowiem MERIT w trzech ostatnich potyczkach zdobył zaledwie „oczko” i jesienne zmagania zakończy najprawdopodobniej w środku stawki.

NASZ TYP: 1X

Jacobs – PKO Bank Polski

Po wygranej walkowerem nad Arrow Electronics na piłkarskie boiska powraca Jacobs. „Niebiescy” wciąż mają szansę, by zostać mistrzem III Ligi B. Aby tak się stało należy pokonać „Bankowców” i liczyć na potknięcia TRADEBOX.PL i IBM SWG. Pierwsza część planu wydaję się być prawdopodobna, bowiem PKO Bank Polski nie może zaliczyć zimy do udanych i niezmiennie zajmuję ósmą lokatę w klasyfikacji. Jak spiszę się dziś?

NASZ TYP: 1

IBM SWG – FedEx

Trzeci z kandydatów do złota zamknie tą serię gier i już przed pierwszym gwizdkiem znać będzie swoją sytuację. Porażka TRADEBOX.PL sprawi, że bez względu na wynik Jacobs team Wojciecha Misia do mistrzostwa potrzebować będzie triumfu. Nie będzie to jednak łatwe, bowiem FedEx zarówno przeciwko firmie Teva, jak i MERIT potwierdził, że w piłkę grać potrafi. Czy rozda karty w czołówce?

NASZ TYP: 1X

TRADEBOX.PL zostanie mistrzem jeśli:

  1. Nie przegra
  2. Przegra, IBM SWG i Jacobs nie wygrają
  3. Przegra, IBM SWG nie wygra, Jacobs wygra ALE nie odrobi bilansu bramkowego (obecnie +5 TRADEBOX.PL)

Jacobs zostanie mistrzem jeśli:

  1. Wygra, IBM SWG nie wygra, TRADEBOX.PL przegra i straci przewagę 5 bramek.

IBM SWG zostanie mistrzem jeśli:

  1. Wygra, a TRADEBOX.PL przegra (wynik Jacobs nie stanowi żadnej różnicy, ponieważ „Niebiescy” są gorsi we wszystkich małych tabelach)

 

III LIGA E

 

Nokia – Somfy

Mecz, w którym patrząc na tabelę nie trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Nokia jest już pewna złotego medalu i pomimo ostatniego remisu z Accenture i porażki z KRK Lions chce udanie zakończyć zimowe zmagania. Somfy ma spory problem z defensywą, czego efektem jest porażka 3:13. „Biali” przeciwko Amigos FC pokazali się jednak z dobrej strony i również dziś do końca zaciekle rywalizować będą o chociażby „oczko”.

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA F

 

Onwelo – WEBCON

Porażka z The Marine Iguana (1:3) sprawiła, że na dobre marzenia o brązowych medalach o przynajmniej pół roku odłożyć musi WEBCON. Okazja do poprawy humoru dziś wyborna, bowiem Onwelo ma ogromny problem z ustabilizowaniem formy i zajmuję miejsce w dolnych rejonach tabeli. Co jednak ważne, „Pomarańczowi” długo przeciwko KAS pozostawali rywalem równorzędnym (4:5). Jak będzie tym razem?

NASZ TYP: X2

The Marine Iguana – Rafis

Mecz, który rozstrzygnąć może o mistrzowskim tytule. Jeśli Rafis pokona dziś The Marine Iguana zostanie nowym liderem III Ligi F! Co jednak ważne, „Błękitni” nie tylko będą legitymować się lepszym bilansem potyczek bezpośrednich, ale i mają na koncie o trzy boje mniej. Jest to prawdopodobny scenariusz, jednak z pewnością zawodnicy w zielonych koszulkach tanio skóry sprzedać nie zamierzają. Emocje do końcowego gwizdka gwarantowane!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie