Do trzech razy sztuka?

I LIGA B

 

Vicenti – WELDBUD/JF/GEO

Po inauguracyjnej wygranej zdobyczą z Decathlon Kraków podzielił się WELDBUD/JF/GEO. Teraz team Krzysztofa Chlebdy zmierzy się z innym beniaminkiem. Vicenti pomimo przegranej z KADRĄ GAP pozostawiło po sobie dobre wrażenie i z pewnością stać ich na zapewnienie sobie szybkiego utrzymania.

NASZ TYP: X2

Sabre – KADRA GAP

W najlepszy możliwy sposób nowy sezon rozpoczęła KADRA GAP. Dwa zwycięstwa sprawiły, że beniaminek w pełni udowodnił, że interesuję go awans do Extraklasy. Tym razem czeka go bój z doświadczonym Sabre. „Czerwoni” ulegli wprawdzie minimalnie firmie Polplast, jednak z pewnością tanio skóry sprzedać nie zamierzają.

NASZ TYP: X2

Evolt – Electrosmart

Starcie starych dobrych znajomych. Oba zespoły walczyły ze sobą o mistrzostwo latem, a szczebel niżej górą okazał się Evolt. „Czerwoni” mają jednak spory problem z punktowaniem, a do tej pory zdobyli zaledwie „oczko’ za remis z DIAMOND. Electrosmart w zeszły czwartek bez straconego gola pokonał Armatis Polska i nie zamierza zwalniać piłkarskiego tempa!

NASZ TYP: X2

Polplast – DIAMOND

Z kompletem sześciu punktów na pozycji lidera po dwóch kolejkach zadomowił się Polplast. Wyniki te sprawiają, że team Rafała Brasia musi być stawiany w roli minimalnego faworyta. DIAMOND to rywal doświadczony i wymagający, jednak dotychczasowe rezultaty nie mogą napawać optymizmem.

NASZ TYP: 1X

Armatis Polska – Decathlon Kraków

Na pierwsze zwycięstwo po powrocie do I Ligi czeka wciąż Armatis Polska. Beniaminek przegrał oba dotychczasowe boje, strzelając przy tym zaledwie dwie bramki. W tym czasie Decathlon Kraków dopisał do swojego konta „oczko” po ciężkim i wyrównanym pojedynku z WELDBUD/JF/GEO (4:4). Czy pójdzie za ciosem?

NASZ TYP: X2

 

II LIGA D

 

HCL Poland – Fluvius

Po pauzie w pierwszej kolejce z dobrej strony pokazał się w zeszły czwartek Fluvius. Pokonanie zawsze groźnej FC Petardy Wieliczka nie może przejść bez echa i daje nadzieję na udaną zimę. Dziś zadanie trudne, bowiem terminarz team Sebastiana Kozaka skojarzył z byłym I Ligowcem. HCL Poland od początku udowadnia, że chce powrócić na drugi szczebel rozgrywkowy i zrobi wszystko, by zdobyć upragnione medale.

NASZ TYP: 1X

AMARA – Majorel

Na pierwsze zwycięstwo czekają wciąż oba zespoły. AMARA po inauguracyjnym remisie z Green Cell pauzowała, Majorel zaś ulegał kolejno Blachdeker i HCL Poland. W poczynaniach „Niebieskich” brakuję sporej dozy skuteczności, a to może okazać się kluczowe w kwestii walki o zgarnięcie pełnej puli.

NASZ TYP: 1X

Sylvamo – Blachdeker

Najciekawsze spotkanie tej kolejki. Sylvamo udanie przywitało się z rozgrywkami, a pokonanie 10:3 Grupy Heban nie może przejść bez echa. Tym bardziej, że kapitalnie zaprezentowali się Wojciech Król i Adrian Dzięcioł (kolejno 5 i 4 trafienia). Powody do radości ma też Blachdeker. Beniaminek z kompletem sześciu punktów przewodzi stawce. Nie podejmujemy się wskazania faworyta, typując remis.

NASZ TYP:

FC Petarda Wieliczka – Green Cell

Od falstartu nowy sezon rozpoczęły oba zespoły. Wzmocniona Arkadiuszem Wałaszkiem FC Petarda Wieliczka uległa 2:3 firmie Fluvius i musi szukać okazji do przełamania. Zaledwie punkt po potyczce z AMARĄ dopisał do swojego dorobku Green Cell. Kto przypomni, że w piłkę grać potrafi i zgarnie pełną pulę? Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA D

 

Arc Consulting – Hitachi

Trudne zadanie na inaugurację czekało Arc Consulting. „Fioletowi” wysoko ulegli Fabryce Siły i dziś powalczą o pierwsze punkty. Ten sam cel przyświeca Hitachi. Team Rafała Zająca latem zaciekle bił się o medale. Teraz ulegał minimalnie Vesuvius (3:4) i Sunday Polska (1:3). Do trzech razy sztuka?

NASZ TYP: X2

FABRYKA SIŁY – CREADIS

Mecz ekip z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej tabeli. Pewne dwa zwycięstwa odniosła w swoim debiutanckim sezonie FABRYKA SIŁY. Zawodnicy w czarnych koszulkach pokonali ostatnio groźne Express Car Rental i udowodnili, że interesuje ich awans. Na pierwsze zdobycze czeka zaś CREADIS. Jeśli Maciej Roga i spółka marzą o pościgu za czołówką nie mogą pozwolić sobie na kolejny, nawet najmniejszy błąd.

NASZ TYP: 1X

Express Car Rental – Sunday Polska

Kapitalny powrót do rozgrywek odnotowuję Sunday Polska. „Fioletowi” wygrali oba dotychczasowe mecze, strzelając przy tym aż 12 bramek. Potknięcie z Fabryką Siły odnotowało zaś Express Car Rental. W poczynaniach zimowego debiutanta zabrakło jednak odrobiny skuteczności, a jej poprawa może poprowadzić do premierowego triumfu!

NASZ TYP: X2

ZasadaAuto.pl – Vesuvius

W zgoła odmiennych humorach do tego meczu przystępują oba doświadczone zespoły. Vesuvius po ciekawych meczach pokonał zarówno CREADIS, jak i Hitachi i zadomowił się w ścisłej czołówce. Na pierwsze zdobycze czeka zaś wciąż ZasadaAuto.pl. Były II Ligowiec po dobrym boju z INTER-STAL został bezlitośnie wypunktowany przez Sunday Polska (4:9). Jak zaprezentuję się dziś?

NASZ TYP: X2

 

III LIGA E

 

Nokia – Smay

Zwycięstwo i porażkę odnotowała do tej pory Nokia. Minimalne potknięcie z typowanym do walki o medale V4 Group ujmy przynosić nie może i dziś „Granatowi” powalczą o powiększenie dorobku. Smay zimą jeszcze nie przegrało, a cztery „oczka” z Somfy i Amigos FC zapowiadają ciekawe i wyrównane widowisko.

NASZ TYP: X

 

III LIGA F

 

WEBCON – Kimberly-Clark

Po minimalnej porażce z Onwelo wysoko faworytowi do złota uległo Kimberly-Clark. Teraz „Niebiescy” sprawdzą formę firmy WEBCON. Były II Ligowiec po minimalnym triumfie nad Corgi.pro Team nie dał większych szans Grass Valley. Jeśli zagra na swoim poziomie, a wysoką formę potwierdzi Maciej Duda powinien bez większych problemów zainkasować pełną pulę.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie