Egzamin MuMu Foodtruck!

I LIGA B

 

Perfect Home Heral – Sabre

Tempa po awansie nie zwalnia Perfect Home Heral, a komplet dziewięciu punktów w trzech meczach nie może przejść bez echa. Dziś przeciwnik wymagający, bowiem Sabre często z faworytami potrafiło pokazać się z dobrej strony. Wygrana nad DIAMOND i remis z Electrosmart z pewnością sprawia, że „Czerwoni” nie są na pozycji straconej!

NASZ TYP: 1X

WELDBUD/JF/GEO – Evolt

Ciekawe starcie starych dobrych znajomych. Obecnie więcej powodów do radości ma Evolt, który w poprzedniej kolejce potrafił pokonać zawsze groźny Electrosmart. WELDBUD/JF/GEO zremisowało z Krakowskimi Barmanami, a poprawa skuteczności może poprowadzić do powiększenia dorobku!

NASZ TYP: X

RUKO – Krakowscy Barmani

W zgoła odmiennych humorach początek sezonu wspominają obaj beniaminkowie. Krakowscy Barmani nie przegrali jeszcze żadnego meczu, a pierwsze punkty stracili dopiero w poprzedniej kolejce. RUKO czeka na zdobycze, a do tej pory przegrało wszystkie trzy potyczki. W sytuacji tej, faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Brotherm – DIAMOND

Do trzech razy sztuka – to powiedzenie wzięli sobie do serca zawodnicy Brotherm, którzy pokonali w poprzedniej kolejce RUKO. Na taki wynik wciąż czeka DIAMOND, który po inauguracyjnym remisie z Evolt zmuszony był uznać wyższość Blachdeker i Sabre. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: 1X

Blachdeker – Electrosmart

Z pewnością nie tak początek sezonu wyobrażał sobie broniący medalu Electrosmart. Zaledwie „oczko” w trzech meczach sprawiło, że team Pawła Węgrzyna nie może pozwolić sobie na kolejny błąd. Nie będzie to łatwe, bowiem Blachdeker wprawdzie przegrał ostatnio 0:7, jednak sześć punktów zdobytych z DIAMOND i Brotherm musi budzić piłkarski respekt.

NASZ TYP: 1X

 

II LIGA D

 

Fluvius – Armatis Polska

Pełną pulę w poprzedniej kolejce dopisały do swojego konta zgodnie obie drużyny. Fluvius minimalnie pokonał SPAW-TOR (2:1) i opuścił tym samym strefę spadkową, Armatis Polska nie dał większych szans Green Cell i został samodzielnym liderem tabeli. Czy znów imponować będzie w ofensywie i odniesie kolejny triumf?

NASZ TYP: X2

AMARA – SPAW-TOR

Walkowerem trzy punkty z KRK Lions zdobyła AMARA. Doświadczona drużyna już przeciwko Armatis Polska pokazała się jednak z dobrej strony i dziś zmierzy się ze SPAW-TOR. „Zieloni” pomimo porażki z Fluvius do udanych mogą zaliczyć początek lata i zaciekle walczyć będą o kolejny dobry rezultat.

NASZ TYP: X

KRK Lions – HCL Poland

Właściwe wnioski po porażce z Armatis Polska wysnuł HCL Poland, który wysoko pokonał doświadczony Green Cell. Dziś również jest faworytem, bowiem KRK Lions zgodnie przegrało obie potyczki i zamyka tabelę. Co gorsze, ostatnią walkowerem z firmą AMARA. W jakim składzie pojawi się dziś?

NASZ TYP: X2

Vicenti – CallPage

Zwycięstwo, remis i porażkę odnotowało do tej pory CallPage. Teraz beniaminek sprawdzi formę Vicenti. Były I Ligowiec w tej edycji jeszcze nie przegrał, dorzucając do swojego dorobku cztery punkty za potyczki z Fluvius i AMARĄ. Czy zrobi kolejny krok w stronę medalu?

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA D

 

Hitachi – CREADIS

Remis z WKS Koniusza wlał sporo optymizmu w poczynania CREADIS. Doświadczona drużyna zmierzy się dziś ze starymi dobrymi znajomymi. Hitachi przegrało zarówno z MuMu Foodtruck, jak i MSHG, jednak przeciwko Arc Consulting pokazało, że w piłkę grać potrafi. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

Arc Consulting – MuMu Foodtruck

Z tygodnia na tydzień rozpędza się Arc Consulting. „Fioletowi” pokonali Sarivo i z pewnością nie zamierzają zwalniać piłkarskiego tempa. Ten sam cel przyświeca MuMu Foodtruck, a pewny triumf nad zawsze groźnym Hitachi nie może przejść bez echa!

NASZ TYP: X2

Sarivo – WKS Koniusza

Mecz, w którym nie jest trudno wskazać zdecydowanego faworyta. WKS Koniusza straciła wprawdzie pierwsze punkty przeciwko CREADIS (3:3), jednak wydaję się być wciąż kandydatem do awansu. Sarivo przegrało wszystkie trzy boje, strzelając przy tym zaledwie jednego gola. Ostatnia porażka 1:2 z Arc Consulting daję jednak nadzieję na przełamanie. O jego wywalczenie już dziś będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 2

MSHG – VEAN Tattoo

Porażka w hitowym starciu z EPAM jest sporym sygnałem ostrzegawczym dla MSHG. Dziś „Granatowi” zmierzą się z czekającym na pierwszy triumf VEAN Tattoo. Zawodnicy w czarnych strojach zrobili jednak spore postępy, remisując dwa tygodnie temu z Arc Consulting. Czy pójdą za ciosem?

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA E

 

Vesuvius – Smay

O inauguracyjnej porażce na dobre zapomniało Smay, które w pokonanym polu pozostawiło zarówno Grupę Heban, jak i Somfy. Podobne powody do radości ma Vesuvius. Gracze w czarnych strojach robią spore postępy i w tej edycji mogą wreszcie powalczyć o medale. Jak zaprezentują się dziś na Bulwarowej?

NASZ TYP: X2

 

III LIGA F

Onwelo – Queen Bee

Na pierwsze punkty czeka wciąż Onwelo. „Pomarańczowi” w zeszłym tygodniu ulegli firmie CelTom i wciąż jako jedyni zostają z zerowym dorobkiem. Queen Bee robi spore postępy, a minimalna porażka z faworyzowanymi Zmączonymi w pełni potwierdziła, że będą walczyć o podium!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie