Finiszujemy!

I LIGA A

 

MPGO Kraków – CB Aluminium

W zgoła odmiennych humorach po ostatnim tygodniu znajdują się oba zespoły. Pomimo porażki z Angel Poland Group (1:4) pewne utrzymania jest już MPGO Kraków. Walkę o awans do Extraklasy do maksimum utrudniło sobie zaś CB Aluminium. Team Zbigniewa Marka uległ bowiem wysoko Dynamo Kraków Anik Union i tylko potknięcie głównego przeciwnika może spowodować powrót na najwyższy szczebel rozgrywkowy.

NASZ TYP: X2

Prisjakt – MPO Kraków

Po krótkiej przygodzie oba zespoły wracają na II Ligowe boiska. MPO Kraków oddało ostatnio walkowerem bój z firmą Andea i straciło definitywnie szansę na zajęcie szóstego miejsca. O pozycję niżej sklasyfikowany jest Prisjakt. Team Jakuba Skrzyniarza na zwycięstwo czeka od 7 sierpnia i zrobi wszystko, by złą passę przerwać właśnie dziś.

NASZ TYP: 1X

Andea – Elita-Bud

Mecz, w którym nie jest trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Po wygranej nad BNP Paribas korki od szampana wystrzeliły w szeregach Elity-Bud. Walkowerem MPO Kraków pokonała zaś Andea. Warto odnotować jednak, że był to pierwsze zwycięstwo beniaminka, który zdecydowanie zamyka tabelę i zimą powalczy o szczebel niżej.

NASZ TYP: 2

Angel Poland Group – Colorex

Pokonanie MPGO Kraków sprawiło, że wysokie czwarte miejsce zapewniło sobie Angel Poland Group. Powody do radości ma też Colorex, który przeciwko Prisjakt udowodnił, że w piłkę grać potrafi i gra miły dla oka ofensywny futbol. Jeśli utrzyma taką skuteczność może zrewanżować się w pełni za porażkę walkowerem z dziewiątej kolejki.

NASZ TYP: X2

Dynamo Kraków Anik Union – BNP Paribas

Swoje w poprzedni poniedziałek zrobiło Dynamo Kraków Anik Union. „Żółci” pokonali pewnie CB Aluminium i są bardzo blisko awansu do Extraklasy. Aby tak się stało bez oglądania na innych należy pokonać BNP Paribas. „Bankowców” nie rozpieszcza terminarz. W ostatnich tygodniach team Piotra Knapika zmuszony był uznać wyższość będących na podium CB Aluminium (1:8) i Elity-Bud (2:5). Stawiamy, że również dziś opuści boisko z zerowym dorobkiem.

NASZ TYP: 1

 

II LIGA A

 

HSBC – Jacobs

Właściwe wnioski po minimalnej porażce z 4F wysnuło HSBC, a pokonanie bez straconego gola SSC Internazionale pozwoliło pozostać w walce o medale. Obecnie „Biali” do trzeciej Grupy Heban tracą zaledwie „oczko” i spróbują pokonać Jacobs. Zawodnicy w niebieskich koszulkach mierzą się ze sporymi problemami kadrowymi, a ostatnio nie stawili się na bój z Dedax. Poprzednie wyniki (remis z Nokią 2:2 i pokonanie Consultronix 4:2) dają nadzieję na ciekawe widowisko!

NASZ TYP: 1X

Consultronix – Vicenti

Wygrana z Nokią i lepszy bilans z Grupą Heban sprawiły, że pewne srebrnych medali jest już Vicenti. O pełną pulę zaciekle walczyć musi Cosnultronix. Pokonanie Rigor Mortis sprawiło, że „Niebiescy” do podium tracą zaledwie „oczko” i oprócz swojego triumfu wyczekiwać muszą innych korzystnych rezultatów.

NASZ TYP: X

SSC Internazionale - Grupa Heban

Zaledwie „oczko” w dwóch ostatnich meczach sprawiło, że pod przysłowiową ścianą jest Grupa Heban. Zawodnicy w białych koszulkach pozostają wprawdzie na podium, jednak nie mogą pozwolić sobie na kolejny, nawet najmniejszy błąd. Nie będzie to łatwe, bowiem nieoczekiwanie o utrzymanie do końca drżeć musi SSC Internazionale. „Granatowi” mają zaledwie punkt przewagi nad Nokią, co zapowiada spore emocję aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Dedax – Nokia

Walka o utrzymanie trwa w najlepsze! Na zagrożonym degradacją dziewiątym miejscu znajduję się obecnie Nokia, jednak ogromny ścisk w tabeli sprawia, że jeśli „Granatowi” pokonają Dedax pozostaną na II Ligowych boiskach. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż team Dariusza Dębosza oprócz zdecydowanej porażki z Rigor Mortis w rewanżach pozostawił po sobie bardzo dobre piłkarskie wrażenie.

NASZ TYP: 1X

4F – Rigor Mortis

Ze zmiennym szczęściem w ostatnich tygodniach radzi sobie Rigor Mortis. „Bordowi” dobre występy przeplatają porażkami i obecnie zajmują bezpieczne siódme miejsce. Dziś team Piotra Morawskiego czeka bój ze świeżo upieczonym mistrzem. 4F nie dało większych szans Grupie Heban i z pewnością na finiszu nie zamierza zwalniać piłkarskiego tempa.

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA A

 

TE Connectivity – Perfect Home Heral

Ambitnie w letnim sezonie walczy TE Connectivity. „Pomarańczowi” rywalizują o wysokie czwarte miejsce i dziś ambitnie spróbują przeciwstawić się faworytowi. Perfect Home Heral uległo dwukrotnie Sprzątamy-Kraków i jest już pogodzone z zajęciem drugiego miejsca. Mimo wszystko zawodnicy w czarnych strojach wykonali swój plan i awansowali do II Ligi i spróbują udowodnić dziś, że wynik ten nie był dziełem przypadku!

NASZ TYP: 2

Team Spirit – Huntsman

Dobrze w ostatnich tygodniach sezonu spisuję się Huntsman. „Granatowi” w czterech bojach zdobyli nieoczekiwanie siedem punktów i na dobre włączyli się do walki o opuszczenie ostatniej lokaty. Nie będzie to jednak łatwe, bowiem Team Spirit zadomowiło się na dobre na podium, a wygrane nad Sprzątamy-Kraków, czy Black Label nie mogą przejść echa!

NASZ TYP: 1X

Sprzątamy-Kraków – j-labs

Pokonanie 5:0 TE Connectivity potwierdziło w pełni, że złote medale w swoim debiutanckim sezonie zdobędzie firmy Sprzątamy-Kraków. Dziś „Czerwoni” również są faworytem, jednak nie będzie to zadanie łatwe. J-labs rywalizuję o utrzymanie czwartej lokaty, a tylko zaciekła walka o sprawienie niespodzianki może pomóc w osiągnięciu tego celu.

NASZ TYP: 1

Arc Consulting – Flora Kraków

Zmotywowana do ostatniego meczu letniego sezonu przystępuje Flora Kraków. Jeśli „Zieloni” pokonają Arc Consulting w pełni zasłużenie awansują na szóste miejsce w ligowej tabeli. Pogodzony ze swoim losem jest zaś team Radosława Wasia. Co więcej, zawodnicy w fioletowych koszulkach w rewanżach jeszcze nie wygrali, co na finiszu nie może napawać piłkarskim optymizmem.

NASZ TYP: X2

 

III LIGA E

 

Accenture – ntiative

Letni sezon kończy dziś ntiative. „Pomarańczowi” latem grali w przysłowiową kratkę, a porażka z DBS zabrała nadzieję na walkę o piąte miejsce. Dziś bój z zawsze groźnym Accenture. O jego sile przekonało się niedawno Onwelo (3:1) czy KRK Lions (1:0). Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie