FMCTI może odetchnąć z ulgą. UBS nie przestaje zaskakiwać!

iPaper przystąpiło do meczu w nowych strojach, ale nie udało im się pokonać dobrze dysponowanego Heinekena. Niespedziewanie w dwóch setach z Ericssonem Ericpol poradził sobie Scanmed, w którego szeregach zobaczyć mogliśmy starą-nową twarz Natalię Blecharską. Metamorfozę przeszedł Can-Pack, który najpierw ograł Electroluxa, a chwilę później walczył z Capitą jak równy z równym. Spora w tym zasługa Joli Dulińskiej, która dobrze radziła sobie na rozegraniu. Niespodzianki nie mieliśmy w meczu Alior Bank-Selvita. Pomimo kilku błędów, ekipa Pauliny Witek zgarnęła trzy punkty. Interia.pl po pokonaniu Biprotechu idzie za ciosem i tym razem w polu przegranym zostawili Capgemini, które nie zdobyło nawet seta. Zwycięskiej chwili doczekali się przedstawiciele firmy FMCTI, którzy zgodnie z planem rozprawili się z IAG GBS. Niespodzianki nie było także w starciu Pramerici z Finansowaniem24.pl. Grzegorz Rutka i spółka zachowali koncentrację i nie pozwolili rywalowi rozwinąć skrzydeł. Dwa mecze wczoraj rozgrywał Przybylski i ze swojej postawy może być jak najbardziej  usatysfakcjonowany. Zwycięstwo po trzysetowym boju z Electroluxem i dobra postawa w przegranej konfrontacji z Biprotechem sprawia, że można z optymizmem patrzeć w przyszłość. Na zakończenie bylismy świadkami chyba najciekawszego pojedynku, w którym obrońca tytułu musiał uznać wyższość rewelacyjnie poczynającemu sobie w tym sezonie UBS-owi, przegrywając po walce 1:2 w setach.