IBM SWG obroni lidera?

II LIGA B

 

Avanade – RUKO

Od wygranej swoją przygodę z II Ligą rozpoczęło RUKO. „Niebiescy” pewnie pokonali ABB i dziś zmierzą się z kolejnym nowym na trzecim szczeblu rozgrywkowym teamem. Avanade po zdecydowanej porażce z Krakowskimi Barmanami okazało się lepsze od Sterling Outsourcing. Dziś nie jest faworytem, jednak jeśli wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności może do końca walczyć o powiększenie dorobku.

NASZ TYP: X2

INTERIA.PL – Sterling Outsourcing

Po dwóch tygodniach przerwy na piłkarskie boiska powraca INTERIA.PL. „Redaktorzy” na starcie ulegli 1:4 State Street, a dziś sprawdzą formę Sterling Outsourcing. Beniaminek ostatnio zmuszony był uznać wyższość Avanade. Wcześniejszy dobry wynik przeciwko Answear x Medicine pozwala mieć nadzieję i upatrywać w „Granatowych” minimalnego faworyta.

NASZ TYP: X2

Pitbull Shisha Bar – Answear x Medicine

Od sporego falstartu nowy sezon rozpoczęło Answear x Medicine. Doświadczona drużyna przegrała oba dotychczasowe mecze, strzelając przy tym zaledwie dwie bramki. Po dobrym początku minimalnie Krakowskim Barmanom uległ Pitbull Shisha Bar. Jeśli jednak „Czerwoni” poprawią skuteczność powinni dziś powiększyć swój dorobek.

NASZ TYP: 1X

ABB – State Street

W zgoła odmiennych humorach do tego meczu przystępują oba zespoły. ABB przegrało zarówno z Pitbull Shisha Bar, jak i RUKO, State Street zaś w pokonanym polu pozostawiło Answear x Medicine i INTERIĘ.PL. W sytuacji tej faworyt może być tylko jeden.

NASZ TYP: 2

 

II LIGA C

 

PGE Energia Ciepła – Cognizant

Od falstartu swoją przygodę z drugą ligą rozpoczęli obaj beniaminkowie. Dwie zdecydowane porażki ma bowiem na swoim koncie Cognizant. Zaledwie raz do tej pory zaprezentowała się PGE Energia Ciepła. „Granatowi” ulegli minimalnie PepsiCo i zrobią wszystko, by dopisać dziś pierwsze punkty.

NASZ TYP: 1X

CelTom – UBER

Postępy z tygodnia na tydzień robi CelTom. „Żółci” nie tylko poprawiają grę w defensywie, ale i strzelają więcej bramek. Dziś czeka ich bój z doświadczoną firmą UBER. Drużyna Kamila Dworzeckiego latem zajęła drugą lokatę tuż za PGE Energią Ciepła. Czy tym razem również włączy się do walki o medale?

NASZ TYP: X2

PepsiCo – BNP Paribas

Po inauguracyjnym remisie z System Cold pełną pulę zgarnęło w poprzedni wtorek BNP Paribas. „Zieloni” grają miły dla oka futbol i pewnie kroczą w stronę powrotu na II Ligowe boiska. Zwycięstwo i porażkę ma na swoim koncie PepsiCo. Co jednak ważne, oba wyniki odnotowane były w najmniejszych możliwych rozmiarach, a końcowy rezultat był sprawą otwartą. Mimo wszystko wydaję się, że to team Piotra Knapika zgarnie dziś pełną pulę.

NASZ TYP: 2

SpyroSoft – System Cold

Zgodnie z planem nowy sezon rozpoczęły oba zespoły. Kapitalna forma Grzegorza Migacza pomogła w zdobyciu pełnej puli przez SpyroSoft. O mecz więcej ma na swoim koncie System Cold. Wygrana i remis to wyniki zadowalające, które w pełni potwierdziły, że team Marcina Pomiernego powalczy o obronę miejsca na podium.

NASZ TYP: X2

 

III LIGA B

 

IBM SWG – TRADEBOX.PL

Ciekawe spotkanie dwóch doświadczonych zespołów. Z czterema punktami na pozycji lidera zadomowił się IBM SWG. Jego dzisiejszy przeciwnik ma wprawdzie o „oczko” mniej, jednak w zimowej edycji zaprezentował się zaledwie raz i pokonał Arrow Electronics 5:2. Bardzo trudno w parze tej wskazać zdecydowanego faworyta, co sprawia, że typujemy remis.

NASZ TYP: X

FedEx – PKO Bank Polski

Od porażki nowy sezon rozpoczął FedEx. „Biało-Fioletowi” ulegli 2:4 Primost i jeśli chcą obronić miejsce na podium muszą natychmiast wysnuć odpowiednie wnioski. Okazja do przełamania wyborna, bowiem PKO Bank Polski znajduję się w sporym kryzysie. Przegrana z IBM SWG i podział punktów z Tevą sprawiają, że nie możemy upatrywać w nich dziś faworyta.

NASZ TYP: 1X

MERIT – Teva

Pomimo pewnego i wysokiego prowadzenia MERIT uległ niespodziewanie Jacobs. Wcześniejsze pokonanie Arrow Electronics 14:1 nie może jednak przejść bez echa. Dziś przeciwnik trudny, bowiem Teva słynie z żelaznej defensywy. Remis z PKO Bankiem Polskim i pokonanie Primost zapowiadają ciekawe i wyrównane widowisko!

NASZ TYP: X

Arrow Electronics – Primost

Na pierwsze punkty w zimowej edycji czeka wciąż Arrow Electronics. Doświadczona ekipa przegrała oba mecze, jednak przeciwko TRADEBOX.PL była długo rywalem równorzędnym. Po dobrym występie przeciwko FedEx bez strzelonego gola firmie Teva uległ Primost. Zawodnicy w biało-czerwonych strojach wydają się być jednak faworytem i to w nich upatrujemy kandydata do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 2

 

III LIGA E

 

DBS – Somfy

O pierwsze punkty powalczą dziś oba zespoły. DBS ma ogromny problem z grą w defensywie, tracąc w dwóch meczach aż 18 bramek. W tym czasie Somfy minimalnie ulegało Pratt&Whitney i Smay. Patrząc na dyspozycję jest minimalnym faworytem, jednak z pewnością team Tomasza Galiszewskiego tanio skóry sprzedać nie zamierza.

NASZ TYP: X2

 

III LIGA F

 

The Marine Iguana – OnFuture

Zwycięstwo i porażkę odnotowało do tej pory OnFuture. „Fioletowi” ulegli ostatnio KAS, a brak skuteczności nie może napawać optymizmem. Po tygodniu przerwy na piłkarskie boiska powraca The Marine Iguana. Na starcie bezbramkowo zremisowała z KAS. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X

Onwelo – Rafis

Wygrana 17:1 z Kimberly-Clark w pełni potwierdziła, że Rafis zimą walczył będzie o złote medale. Dziś również jest zdecydowanym faworytem. Onwelo na starcie potrafiło pokonać Kimberly-Clark, jednak w zeszły wtorek wysoko uległo Corgi.pro Team. Czy stać ich na sprawienie sporej niespodzianki?

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie