IG Group musi ... Evolt może!

I LIGA B

 

HCL Poland – Pitbull Shisha Bar

Kryzys HCL Poland trwa w najlepsze. Trzy kolejne porażki sprawiły, że doświadczona ekipa znalazła się w strefie spadkowej, jednak ma o jeden mecz mniej niż szósty MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. Dziś kluczowy bój w kwestii walki o utrzymanie, bowiem Pitbull Shisha Bar zamyka klasyfikację i zimą wróci na trzeci szczebel rozgrywkowy.

NASZ TYP: 1X

Sabre – Avalon

Wygrana walkowerem nad MEBLOMIX&MAZUR TRUCK sprawiła, że Avalon jest już pewny mistrzostwa i grze w Extraklasie. O swoje cele ambitnie walczy Sabre. „Czerwoni” znajdują się wprawdzie za podium, jednak mają tyle samo punktów co trzecie IP GBSC. Dodając do tego triumf nad Pitbull Shisha Bar (6:3) możemy się spodziewać ogromnych emocji aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X2

SPAW-TOR – MEBLOMIX&MAZUR TRUCK

Milowy krok w stronę utrzymania zrobił SPAW-TOR, który nie dość, że wygrał trzy ostatnie mecze, to jeszcze stracił w nich zaledwie jedną bramkę. Dziś kolejny trudny bój, bowiem MEBLOMIX&MAZUR TRUCK ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Ostatnio oddał walkowerem bój z firmą Avalon. Jakim składem wyjdzie dziś?

NASZ TYP: 1X

IP GBSC – Consorfrut Polska

Po dwóch tygodniach przerwy na piłkarskie boiska powraca IP GBSC. Wygrana nad HCL Poland sprawiła, że „Zieloni” obronili miejsce na upragnionym podium. Dziś trudne spotkanie z Consorfrut Polska. Beniaminek po porażce z WELDBUD/JF/GEO do maksimum utrudnił sobie walkę o utrzymanie. W sytuacji tej, nie można pozwolić sobie na kolejny, nawet najmniejszy błąd!

NASZ TYP: 1X

 

II LIGA D

 

Grass Valley – AMARA

Po dobrym występie z ZasadąAuto.pl wyższość Electrosmart zmuszone było uznać Grass Valley. Zamykająca tabelę ekipa była przez długi czas rywalem równorzędnym, co daję nadzieję na dobre wyniki w końcówce zmagań. AMARA ma za sobą serię gorszych występów, jednak bez większych problemów powinna utrzymać się na II Ligowych boiskach. Jeśli więc nie teraz… to kiedy?

NASZ TYP: 2

IG Group – Evolt

Najciekawsze spotkanie tej kolejki. Evolt może zrobić dziś milowy krok w stronę mistrzostwa. Czeka go bój z wiceliderem, a na korzystny wynik wyczekuję trzeci Electrosmart. IG Group po serii gorszych występów dopisało pełną pulę za walkower przeciwko ZasadzieAuto.pl. W pierwszej rundzie team Jakuba Pasia triumfował 3:1. Czas na rewanż?

NASZ TYP: X2

FC Petarda Wieliczka – ZasadaAuto.pl

Porażka z Evolt sprawiła, że cztery punkty do podium traci obecnie FC Petarda Wieliczka. Dziś spotkanie z tych o przysłowiowe „sześć punktów”, bowiem ZasadaAuto.pl na dobre zadomowiła się w strefie spadkowej i zimą zagra o szczebel niżej. W sytuacji tej, faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Fluvius – Green Cell

Zła seria Fluvius trwa. Zawodnicy w białych koszulkach przegrali cztery ostatnie mecze i spadli na ósme miejsce w ligowej tabeli. Green Cell ma za sobą ważny triumf nad Electrosmart i ruszył w pościg za czołówką. W pierwszej rundzie padł remis 3:3. Dziś team Arkadiusza Krzyszkowskiego jest faworytem, jednak z pewnością nie będzie to piłkarski spacerek.

NASZ TYP: X2

 

III LIGA D

 

UBER – CREADIS

Na właściwe tory po serii gorszych występów powrócił CREADIS. Team Macieja Rogi pokonał Tecnocasę, nie tracąc przy tym nawet gola. Powodów do radości nie ma UBER, a przegrana 2:3 z PGE Energią Ciepła utrudniła na dobre walkę o złote medale. Jeśli team Kamila Dworzeckiego marzy o mistrzostwie nie może pozwolić sobie na kolejny, nawet najmniejszy błąd.

NASZ TYP: 1X

Tecnocasa – PGE Energia Ciepła

13 na 15 zdobytych punktów w rewanżach sprawiło, że PGE Energia Ciepła na dobre włączyła się do walki o powrót na trzeci szczebel rozgrywkowy. Dziś „Granatowi” zmierzą się z będącą w kryzysie Tecnocasą. Spore problemy ze skutecznością sprawiają, że o przełamanie zespołowi Tomasza Wójciaka będzie dziś niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 2

Grand Parade – Hitachi

Sporo emocji dostarczyło pierwsze bezpośrednie spotkanie, w którym Hitachi skromnie wygrało 3:2. Dziś team Rafała Zająca broni pozycji lidera i po remisie z Harbingers nie może pozwolić sobie na kolejny błąd. Grand Parade zaledwie zremisowało z Vesuvius i do podium traci cztery „oczka”. Jeśli chce zostać w rywalizacji o medale musi skupić się na sprawieniu niespodzianki.

NASZ TYP: X2

Vesuvius – Harbingers

Starcie sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Vesuvius po porażce z PGE Energią Ciepła zaledwie zremisował z Grand Parade i ma już tylko matematyczne szansę, by włączyć się do walki o medale. Wygrana nad Somfy i remis z Hitachi to dobre wyniki Harbingers. Czy „Zieloni” kolejni raz udowodnią, że w piłkę grać potrafią? Ogromne emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

 

III LIGA E

 

Smay – Cognizant

Bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Cognizant obecnie ma tylko punkt przewagi nad firmą Zmączeni, jednak lider rozegrał o jeden mecz mniej. Smay po porażce z ntiative utrzymał trzecią lokatę, lecz ma już tyle samo punktów co czwarte KRK Lions. W pierwszej bezpośredniej potyczce „Niebiescy” triumfowali 4:0. Dziś spodziewamy się bardziej wyrównanego widowiska, jednak naszym zdaniem to ten sam team znów zainkasuję pełną pulę.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga F
Zobacz więcej
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę