Jacobs rozdaje karty!

II LIGA B

 

Vicenti – FedEx

Pomimo trzech ostatnich porażek pewne utrzymania jest już Vicenti. Doświadczona ekipa zmierzy się z zamykającą tabelę firmą FedEx. „Biało-Fioletowi” mają ogromny problem z ustabilizowaniem formy i latem powalczą o szczebel niżej. Pomimo tych wyników jesteśmy pewni, że zrobią wszystko, by udanie pożegnać z trzecim szczeblem rozgrywkowym.

NASZ TYP: 1X

PKO Bank Polski – WEBCON

Mecz o przysłowiowe „sześć punktów”. Aby zapewnić sobie utrzymanie PKO Bank Polski musi wygrać, WEBCON ma jeszcze szansę na zniwelowanie ewentualnych strat w czwartek. Team Przemysława Sieranta pokonał ostatnio pewnie Majorel i nie zamierza zwalniać tempa. Dodając do tego bolesną porażkę „Bankowców” z Consorfrut Polska (0:15) spodziewamy się zaciekłej walki o pozostanie w II Lidze aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

TRADEBOX.PL – BWI Group

Starcie sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Obie drużyny nie mają już zarówno szans na medalowe zdobycze, jak i pewne są utrzymania na II Ligowych boiskach. Odrobinę lepiej ostatnią kolejkę wspomina TRADEBOX.PL, który w pokonanym polu pozostawił Vicenti (7:2). Pierwszą bezpośrednią potyczkę wygrało jednak BWI Group (2:1). Czas na rewanż?

NASZ TYP: 1X

Jacobs – Consorfrut Polska

Najważniejszy sprawdzian tego sezonu czeka Consorfrut Polska. Beniaminek prowadzi w II Lidze B, jednak ma tyle samo punktów co drugi Pitbull Shisha Bar. Smaczku dodaję fakt, że dzisiejszym rywalem będzie rozpędzony Jacobs. „Niebiescy” są już pewni trzeciego miejsca i zagrają dziś o sprawienie sporej niespodzianki. W pierwszej rundzie triumfowali 7:6. Czy i tym razem rozdadzą karty w kwestii złota?

NASZ TYP: X2

Pitbull Shisha Bar – Majorel

Porażką z WEBCON drogę do brązowych medali zamknął sobie definitywnie Majorel. Teraz „Niebiescy” muszą skupić się na obronie czwartego miejsca. Nie będzie to łatwe, bowiem o złocie marzy wciąż Pitbull Shisha Bar. Aby zachować szansę, wcześniej swój bój przegrać musi Consorfrut Polska. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA B

 

IBM SWG – Sterling Outsourcing

Po pokonaniu Kimberly-Clark porażki z BMW M-Cars i Primost odnotował IBM SWG. „Niebiescy” o przełamanie powalczą ze Sterling Outsourcing. Brak boiskowej stabilizacji i potknięcia w rewanżach sprawiły, że powracająca do zmagań ekipa nie ma już szans na medale. W dziewiątej kolejce górą okazała się drużyna Wojciecha Misia. O powtórzenie tego wyniku będzie jednak naszym zdaniem niesłychanie trudno.

NASZ TYP: X2

Kimberly-Clark – Polplast

Mecz, w którym nie jest trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Polplast gra miły dla oka i skuteczny futbol i latem zagra na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Porażka ze Sterling Outsourcing i remis z Avanade sprawiły, że na dziewiątej lokacie sezon zakończy Kimberly-Clark. „Niebiescy” mają ogromny problem w defensywie, co w sytuacji tej może okazać się kluczowe.

NASZ TYP: 2

Primost – Avanade

Dwa remisy z Kimberly-Clark i RUKO sprawiły, że marzenia o medalach o przynajmniej pół roku odłożyć musi Avanade. Szczególnie ten drugi podział punktów w pełni potwierdza jednak, że „Pomarańczowi” są w tej edycji przeciwnikiem trudnym dla każdego. Po drugiej stronie barykady staję doświadczony Primost. Zawodnicy w białych koszulkach na dobre rozpędzili się po początkowym falstarcie i zrobią wszystko, by powiększyć swój dorobek.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Social media
Siatkarska Biznes Liga
Sprzedaż strojów
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga F
Zobacz więcej
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę