Mecz prawdy ABB

I LIGA B

 

Answear x Medicine – Sabre

Mecz ostatniej szansy dla obu ekip. Obecnie zarówno jedni jak i drudzy zgromadzili solidarnie po 13 punktów i do szóstych Krakowskich Barmanów tracą aż osiem punktów. Co jednak ważne, Sabre ma rozegraną o jedną potyczkę mniej. W siódmej kolejce górą okazało się Answear x Medicine, a wynik 3:0 zapowiada emocje aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

SPAW-TOR – 4F

Ze sporymi problemami kadrowymi mierzy się w ostatnich tygodniach 4F. Team Tomasza Wątora oddał dwie potyczki walkowerem i zamyka tabelę I Ligi B. O swój los drży SPAW-TOR. Pokonanie Sabre sprawiło, że beniaminek do upragnionej szóstej lokaty traci zaledwie „oczko”. Czy opuści strefę spadkową już dziś?

NASZ TYP: 1

IP GBSC – Krakowscy Barmani

Na dobre rozpędziły się obie doświadczone drużyny. IP GBSC za sprawą czterech kolejnych triumfów znalazło się tuż za podium, Krakowscy Barmani zaś po remisie z Korporatami i pokonaniu Baukrane opuścili strefę spadkową. Remis w parze tej możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Korporaci – KPFiG

Punkty z Krakowskimi Barmanami stracili w poprzedni czwartek liderujący Korporaci. Pomimo potknięcia „Czerwoni” mają wciąż sporą przewagę nad goniącym peletonem. Walkę o medale porażką z Baukrane utrudniło sobie KPFiG. Beniaminek do trzeciego Decathlon Kraków traci cztery „oczka” i nie może pozwolić sobie na kolejny, nawet najmniejszy błąd.

NASZ TYP: 1X

Baukrane – Decathlon Kraków

Ważne dla pozostania w walce o złote medale spotkanie. Obecnie o jeden punkt więcej ma na swoim koncie Baukrane, jednak to Decathlon Kraków rozegrał o jedną potyczkę mniej. Co ciekawe, gracze w błękitnych koszulkach wygrali trzy ostatnie potyczki i zrobią wszystko, by zrewanżować się za potknięcie z siódmej kolejki (2:3).

NASZ TYP: X2

 

II LIGA D

 

IG Group – Evolt

Porażki z NOK i Nokią sprawiły, że walkę o podium do maksimum utrudniło sobie IG Group. Dziś „Granatowych” czeka potyczka z dziewiątym Evolt. Doświadczony przeciwnik w meczu o przysłowiowe „sześć punktów” uległ w poprzedni czwartek ZasadzieAuto.pl (0:4) i musi natychmiast wysnuć właściwe wnioski.

NASZ TYP: 1X

ROB-STAL – Prosecco Team

O awans na I Ligowe boiska zaciekle walczyć będzie ROB-STAL. „Pomarańczowi” pokonali ostatnio w najmniejszych możliwych rozmiarach firmę AMARA (1:0) i to samo planują zrobić przeciwko Prosecco Team. Gracze w zielonych koszulkach minimalnie ulegli Green Cell, jednak spora przewaga nad strefą spadkową sprawia, że mogą postawić na ofensywne widowisko i zaprezentować się z najlepszej strony.

NASZ TYP:1X

Nokia – AMARA

Czarne chmury zbierają się nad firmą AMARA. Team Marcina Bąbały zdobył do tej pory zaledwie osiem punktów i aby myśleć o utrzymaniu muszą pokonać firmę Nokia. „Granatowi” mają o „oczko” więcej niż zagrożony degradacją Evolt, a obecny dorobek punktowy zarówno jednych jak i drugich zapowiada arcyciekawe widowisko.

NASZ TYP: X

ZasadaAuto.pl – NOK

O zgoła inne cele walczą w zimowym sezonie obie drużyny. ZasadaAuto.pl po pokonaniu do zera firmy Evolt opuściła strefę spadkową, NOK we właściwy sposób zareagował na potknięcie z ROB-STAL i w pokonanym polu pozostawił IG Group. „Błękitni” do trzeciego Green Cell tracą trzy „oczka”, jednak mają rozegraną o jedną potyczkę mniej. Czas na bezcenne zdobycze!

NASZ TYP: 2

GEO-ZENIT/WELDBUD/JF – Green Cell

Bez porażki w II Lidze D pozostaję GEO-ZENIT/WELDBUD/JF. Team Krzysztofa Chlebdy punkty stracił zaledwie raz i również dziś jest zdecydowanym faworytem. Green Cell nie może nawiązać do formy z pierwszej rundy, a w trzech ostatnich bojach zdobył tylko cztery punkty. Powtórka wyniku z siódmej kolejki (2:1 dla lidera) to możliwe rozwiązanie.

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA D

 

PepsiCo – ABB

Ciekawe starcie, które może okazać się kluczowe w walce o brązowe medale. Pierwsza potyczka zakończyła się walkowerem, a obecnie cztery punkty przewagi ma PepsiCo. „Granatowi” ostatnio podzielili się zdobyczą z CREADIS i dziś muszą udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. ABB przegrało zarówno z Jarwex, jak i Arc Consulting i kolejne potknięcie będzie już opłakane w skutkach.

NASZ TYP: 1X

Arc Consulting – ICEO

Mecz ekip walczących o piątą lokatę. Nie przestaje pozytywnie zaskakiwać Arc Consulting, a pokonanie ABB i OnFuture pozwala wierzyć w kolejne sukcesy. Spory problem ze skutecznością ma ICEO. Porażka bez strzelonego gola z MERIT, czy 1:2 z Hitachi nie może budzić piłkarskiego optymizmu.

NASZ TYP: 1X

Smay – MERIT

Potyczka zespołów z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej tabeli. Stawkę po trzech porażkach zamyka Smay. Swoje zrobił MERIT, który jest już bardzo blisko srebrnego medalu i awansu o szczebel wyżej. Aby tego dokonać wystarczy zaledwie „oczko”, a korki od szampana mogą wystrzelić już dziś!

NASZ TYP: 2

Hitachi – OnFuture

Po serii dobrych występów dwie przegrane odnotowało OnFuture. W tym czasie na właściwe tory powróciło Hitachi. Wygrana nad Smay sprawiła, że „Czerwoni” znaleźli się na piątym miejscu. Jeśli chcą utrzymać je do końca zimowych zmagań muszą zainkasować pełną pulę!

NASZ TYP: 1X

Jarwex – CREADIS

Z kompletem punktów tabeli pewnie przewodzi Jarwex. „Seledynowi” nie dość, że pokonali zawsze groźne ABB, to jeszcze nie stracili przy tym nawet gola. Czy na sprawienie niespodzianki stać CREADIS? Team Macieja Rogi po ciekawym boju podzielił się zdobyczą z wyżej notowanym PepsiCo i zrobi wszystko, by udowodnić, że wynik ten nie był dziełem przypadku.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Social media
Siatkarska Biznes Liga
Sprzedaż strojów
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga F
Zobacz więcej
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę