Odrabiamy zaległości!

I LIGA A

UniEstates – Colorex

Remis ze Spartą sprawił, że na trzecie miejsce spadło UniEstates. Aby na zakończenie rundy pozostać na podium należy pokonać Colorex. Nie będzie to łatwe, bowiem team Patryka Muchy pomimo porażki ze Stomatologią Stupka udowodnił wielokrotnie, że w piłkę grać potrafi, a wcześniejsze wyniki zapowiadają kapitalne widowisko!

NASZ TYP: X

System Cold – Sparta

Po kilku dobrych występach lekka zadyszka dopadła System Cold, który uległ zarówno Sylvamo, jak i MPGO Kraków. Teraz team Marcina Pomiernego sprawdzi formę Sparty. Doświadczony rywal dość pechowo stracił pełną pulę przeciwko UniEstates, a jeśli marzy o utrzymaniu się nad strefą spadkową takie potyczki wygrywać po prostu musi!

NASZ TYP: X2

Sylvamo – Sprzątamy-Kraków

Podwójne powody do radości miała w zeszły poniedziałek ekipa Sprzątamy-Kraków. Nie tylko sama wygrała bowiem ważny mecz z MPGO Kraków, ale i za sprawą potknięć głównych przeciwników została samodzielnym liderem tabeli. Swoje zrobiło też Sylvamo, a triumf nad System Cold przywrócił nadzieję na utrzymanie. Dziś „Fioletowi” nie są faworytem, jednak z pewnością tanio skóry sprzedać nie zamierzają!

II LIGA A

HSBC – 4F

Pomimo porażek z Prisjakt i Rafis w walce o podium pozostaję 4F. Team Tomasza Wątora ma tyle samo punktów co goniący lidera peleton i dziś zmierzy się z HSBC. Zawodnicy w białych strojach nieoczekiwanie znaleźli się w strefie spadkowej, jednak remis z Rigor Mortis i pokonanie Sterling Outsourcing zapowiada udane rewanże.

Herbalife – Flora Kraków (mecz przerwany po 1 połowie przy wyniku 0:1)

Ulewny deszcz i burza przerwały walkę o ligowe punkty dwóch beniaminków. Do przerwy z minimalnego prowadzenia cieszyła się Flora Kraków, która również dziś wydaję się być faworytem do utrzymania tej zaliczki. „Zieloni” zajmują wysokie trzecie miejsce i zrobią wszystko, by pozostać na podium.

NASZ TYP: 2

FedEx Kurierzy – Rigor Mortis

Spory problem ze skutecznością ma ekipa FedEx Kurierzy, która uległa 0:1 Sterling Outsourcing. Dziś beniaminek zmierzy się z przeciwnikiem wymagającym, bowiem Rigor Mortis w ostatnich tygodniach imponuję swoją grą, a triumf nad Florą Kraków nie może przejść bez echa!

III LIGA A

Black Label – TE Connectivity

Po dwóch zwycięstwach pogromcę znalazło TE Connectivity, które bez strzelonego gola uległo faworyzowanemu SSC Internazionale. Okazja do powrotu na właściwe tory wyborna, bowiem Black Label nie może nawiązać do dobrej formy w tej edycji, a do tej pory zdobył zaledwie trzy punkty. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: 2

j-labs – Dedax (mecz przerwany po 1 połowie przy wyniku 0:1)

Drugie z dokańczanych dziś spotkań. Po pierwszej połowie z minimalnej zaliczki cieszy się Dedax, który marzy o powiększeniu punktowego dorobku. Co więcej, „Seledynowi” w ostatnich tygodniach pokonali Black Label i Consultronix i nie zamierzają zwalniać piłkarskiego tempa!

III LIGA F

FedEx – Limbud

Na dobre rozpędził się Limbud, który wygrał cztery ostatnie mecze i awansował na upragnione podium. Ze zmiennym szczęściem radzi sobie FedEx, który do trzech triumfów „dorzucił” dwa podziały punktów i porażkę. Zdecydowany triumf nad CelTom daję jednak nadzieję na sprawienie niespodzianki.