Odrabiamy zaległości!

II LIGA C

 

Sunday Polska – INTERIA.PL

Ze sporymi problemami mierzył się ostatnio Sunday Polska, który oddał walkowerem potyczkę z firmą Andea. Teraz czeka ich mecz o przysłowiowe sześć punktów, gdyż przeciwnikiem INTERIA.PL. „Radiowcy” nieoczekiwanie zremisowali z TeamKaluch i opuścili strefę spadkową. Jeśli i tym razem zagrają równie konsekwentnie powinni być stawiani w roli faworyta.

NASZ TYP: X2

Grass Valley – Sparta

Po wygranej nad Sunday Polska zdecydowanie Elicie-Bud uległo Grass Valley. Teraz zawodnicy w białych strojach nie mogą być również stawiani w roli faworyta. Sparta gra skuteczny futbol, o czym ostatnio boleśnie przekonała się PGE Energia Ciepła. Czas na podtrzymanie dobrej passy?

NASZ TYP: 2

TeamKaluch – MPO Kraków

Po porażkach z System Cold i Andea walkę o medale do maksimum utrudniło sobie MPO Kraków. Doświadczona ekipa musi pokonać marzący o złocie TeamKaluch. Nie będzie to łatwe, bowiem beniaminek ostatnio nieoczekiwanie zremisował z „Redaktorami” i nie może sobie kategorycznie pozwolić na kolejny, nawet najmniejszy błąd.

NASZ TYP: 1X

Elita-Bud – System Cold

Dobrze poprzednią kolejkę wspominają oba zespoły. Wygrana bez straconego gola z Grass Valley w połączeniu z remisem TeamKaluch sprawiły, że w złoto na nowo uwierzyła Elita-Bud. Trzeci kolejny triumf ma na swoim koncie System Cold. Ekipa Marcina Pomiernego przypomniała na dobre, że w piłkę grać potrafi i jeśli wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności może pokusić się o sprawienie sporej niespodzianki.

NASZ TYP: 1X

 

MECZE ZALEGŁE

 

Extraklasa

 

Capgemini – Brotherm

Porażka z OdszkodowaniawKrakowie.pl nie zmieniła sytuacji w barwach Brotherm. Beniaminek zajmie zimą piąte miejsce w klasyfikacji i na zakończenie powalczy z Capgemini. Team Szymona Stachury przegrał wczoraj 5:10 z HCL Poland i jeśli natychmiast nie wysnuje odpowiednich defensywnych wniosków może powtórzyć ten wynik.

NASZ TYP: X2

 

I LIGA B

 

Sabre – Decathlon Kraków

Pokonanie Krakowskich Barmanów sprawiło, że wszystko w swoich rękach ma Sabre. „Czerwoni” do utrzymania potrzebują pokonania Decathlonu Kraków. Beniaminek do udanych może zaliczyć zimowe rozgrywki, gdyż zdobył srebrne medale awansując do Extraklasy. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X2

 

II LIGA A

 

Consultronix – HSBC

Matematyczne szanse na utrzymanie ma jeszcze HSBC. Obecnie oba zespoły dzieli pięć punktów, a do końca zostały tylko 2 mecze. O powiększenie dorobku nie będzie jednak łatwo, bowiem Consultronix na początku marca wygrał bezpośrednią potyczkę. Czy powtórzy to również dziś?

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA A

 

TE Connectivity – Autenti

Walka o czwarte miejsce trwa. Dzięki remisowi z Sun Hunter wciąż spore nadzieję tlą się w szeregach Autenti. Wysoko firmie Dedax w poniedziałek uległo TE Connectivity. Trudno w parze tej wskazać zdecydowanego faworyta, co sprawia, że typujemy remis.

NASZ TYP: X

 

III LIGA C

 

Pratt&Whitney – Epam

Remis z TTEC sprawił, że wygranej do zajęcia czwartego miejsca potrzebuje Epam. Powody do radości ma tez Pratt&Whitney, które nieoczekiwanie pokonał wczoraj FC Petardę Wieliczka. Czy team Gabriela Szczepańskiego powróci do formy z lata i potwierdzi, że w piłkę grać potrafi?

NASZ TYP: X

 

III LIGA D

 

MERIT – PepsiCo

Mecz, którego stawką jest zajęcie drugiego miejsca i awans o szczebel wyżej. Do wykonania tego celu PepsiCo potrzebuję zwycięstwa, firmie MERIT zaś wystarczy remis. W pierwszej rundzie górą okazał się team Wojciecha Pietryny. Dziś spodziewamy się wyrównanego widowiska, w którym rezultat do końca pozostanie sprawą otwartą.

NASZ TYP: X

ICEO – ABB

Walka o czwarte miejsce trwa. Obecnie, po pewnym i przekonującym zwycięstwie nad MERIT tuż za podium zadomowiło się ABB. Powody do radości ma również ICEO, które w pokonanym polu pozostawiło zarówno CREADIS jak i Arc Consulting. W styczniu łatwy triumf odniósł team Przemysława Toronia. Czas na powtórkę?

NASZ TYP: X2

CREADIS – Hitachi

W zgoła odmiennych humorach ostatnie tygodnie wspominają oba zespoły. CREADIS nie wygrał od 16 lutego, Hitachi zaś legitymuje się serią trzech kolejnych triumfów. Jeśli znów imponować będzie w defensywie może zainkasować pełną pulę i zakończyć zimę w górnej połowie klasyfikacji.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Social media
Siatkarska Biznes Liga
Sprzedaż strojów
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga F
Zobacz więcej
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę