Pokaz siły Alior Banku, Biprotech odwrócił losy meczu z State Street...

Drużyny Alior Banku i Biprotechu zmierzą się w finale Siatkarskiej Biznes Ligi. Ci pierwsi po kapitalnej grze rozbili w dwóch setach Four Music Club 2:0 (25:19, 25:10). Bankowcy świetnie wykorzystali w tym spotkaniu swoje zgranie i doświadczenie na boiskach Biznes Ligi. Z kolei Biprotech pokonał State Street 2:1(18:25, 25:16, 15:8). Trzeba przyznać że zawodnicy State Street zaczęli to spotkanie znakomicie i rozegrali fantastyczny, zdecydowanie wygrany pierwszy set, jednak druga odsłona przyniosła zmianę obrazu gry. Biprotech się odbudował, grał o wiele skuteczniej w ataku i wygrał tę partię, podnosząc zdecydowanie swoje morale. To przybiło graczy State Street, którzy nie byli w stanie przeciwstawić się rywalowi tie-breaku. Ciekawie było w grupie srebrnej. Zdecydowany faworyt, Interia.pl pokonała, lecz dopiero po tie-breaku Finansowanie24.pl. W meczu o piąte miejsce gracze Interii zmierzą się Ericpolem, który wygrał swoje spotkanie walkowerem, ze względu na absencję UBS. W grupie brązowowej również rozegrano tylko jedno spotkanie. Dość interesujacy pojedynek stoczyły ekipy BWI i Lorenz. Ostatecznie wygrała pierwsza z wymienionych drużyn 2:0 (25:21; 25:13). Również w tej grupie jeden z pojedynków się nie odbył. Już tradycyjnie nieobecna była reprezentacja HCL. Wygraną po walkowerze zanotował 4F i to on zagra z BWI o dziewiątą lokatę.

XIV Gala Finałowa mala

Już 9 października odbędzie się XIV Gala Finałowa Biznes Ligi, KTÓRA tradycyjnie BĘDZIE MIAŁA MIEJSCE W SHINE CLUB. IMPREZĘ rozkręci DJ GROMEE, a gościem specjalnym będzie Tomasz Frankowski.