Powalczyć o awans!

I LIGA A

 

Chomik Gdów – MEBLOMIX&MAZUR TRUCK

Walka o utrzymanie trwa w najlepsze! Obecnie oba zespoły znajdują się tuż nad strefą spadkową, jednak niewielka przewaga nad siódmym MPGO Kraków zapowiada spore emocję. W poprzednim tygodniu Chomik Gdów uległ Estate Zina, BNP Paribas okazał się lepszy od MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. Stawiamy na remis, spodziewając się ciekawego widowiska!

NASZ TYP: X

MPGO Kraków – CB Aluminium

W trudnym położeniu znajduję się MPGO Kraków. Wygrana nad Fluvius nie poprawiła boiskowej sytuacji i wciąż „Pomarańczowi” nie mogą pozwolić sobie na nawet najmniejszy błąd. Nie będzie to łatwe, bowiem CB Aluminium zamknęło sobie wprawdzie drogę do podium, jednak zimą udowodniło wielokrotnie, że w piłkę grać potrafi. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X2

Estate Zina – Colorex

Mecz prawdy dla Estate Zina. Zawodnicy w czarnych strojach do dzisiejszego rywala tracą cztery punkty, jednak pomimo tego są pewni lokaty na podium. Colorex po porażce z CRAFT PARTNER zagrał wybornie z CB Aluminium i do końca wierzy w upragnione mistrzostwo. Trudno w parze tej wskazać faworyta, co zapowiada ogromne emocje.

NASZ TYP: X

BNP Paribas – CRAFT PARTNER

CRAFT PARTNER mistrzem może zostać już dziś. Aby tak się stało musi pokonać BNP Paribas i liczyć na potknięcie firmy Colorex. Druga część planu wydaję się wielce prawdopodobna, bowiem BNP Paribas zadomowiło się w strefie spadkowej. „Zieloni” ograli wprawdzie MEBLOMIX&MAZUR TRUCK, jednak pomimo tego rezultatu nie mogą być stawiani w roli faworyta.

NASZ TYP: 2

Armatis Polska – Fluvius

Potyczka ekip zamykających ligową tabelę. Zarówno jedni jak i drudzy stracili już szansę na utrzymanie i dziś zmierzą się w walce o dziewiąte miejsce w tabeli. Minimalnym faworytem wydaję się być Armatis Polska. Pokonanie Chomika Gdów nie może przejść bez echa i daję nadzieję na kolejny dobry występ.

NASZ TYP: 1X

 

II LIGA A

 

Avalon – Angel Poland Group

Podwójne powody do radości ma Avalon. „Żółci” nie tylko pokonali Grupę Heban, ale i punkty nieoczekiwanie stracił Prisjakt. Dziś kolejne trudne zadanie, bowiem Angel Poland Group jest już bardzo blisko brązowych medali. „Granatowi” wysoko pokonali zarówno SSC Internazionale, jak i Rigor Mortis i zrobią wszystko, by kolejny raz udowodnić, że znajdują się w wybornej dyspozycji!

NASZ TYP: 1X

Rigor Mortis – Tecnocasa

Z bardzo dobrej strony przeciwko firmie Prisjakt pokazała się Tecnocasa. Team Tomasza Wójciaka jest już pewny spadku o szczebel niżej, jednak zrobi wszystko, by do końca skrupulatnie punktować. Ten sam cel przyświeca Rigor Mortis. „Bordowi” w zeszły poniedziałek nie tylko wysoko ulegli Angel Poland Group, ale i nie strzelili nawet gola. Tylko poprawa skuteczności może w sytuacji tej poprowadzić do triumfu.

NASZ TYP: 1X

SSC Internazionale – Grupa Heban

Kryzys SSC Internazionale trwa. „Granatowi” przegrali cztery kolejne potyczki i znaleźli się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. W równie trudnej sytuacji znajduję się Grupa Heban. Zawodnicy w białych koszulkach mają tylko „oczko” przewagi nad HSBC i nie mogą pozwolić sobie na kolejny błąd. Trudno w parze tej wskazać zdecydowanego faworyta, co zapowiadać musi spore emocję aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

Consultronix - Prisjakt

Pomimo remisu z Tecnocasą bardzo blisko awansu jest już Prisjakt. Zawodnicy w białych koszulkach mają wprawdzie punkt straty do firmy Avalon, jednak rozegrali o jedną potyczkę mniej. Consultronix do remisu „dorzucił” zaś pokonanie HSBC i w pełni zasłużenie opuścił strefę spadkową. O podtrzymanie dobrej passy będzie jednak w tym przypadku niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 2

HSBC – State Street

Wygrana nad SSC Internazionale sprawiła, że wciąż w walce o brązowe medale pozostaję State Street. „Błękitni” do trzeciej lokaty tracą cztery punkty i nie mogą pozwolić sobie na nawet najmniejszy błąd. Okazji do przełamania szukać musi zaś HSBC. Trzy porażki powodują, że zawodnicy w białych koszulkach znaleźli się w strefie spadkowej. Czy opuszczą ją dziś?

NASZ TYP: X2

 

III LIGA A

 

KADRA GAP – Autenti

KADRA GAP w poprzedni poniedziałek nie tylko pokonała pewnie Vesuvius, ale i za sprawą potknięcia firmy Dedax znalazła się z powrotem na fotelu lidera. Czy faworyta jest w stanie zatrzymać rozpędzone Autenti? „Biało-Niebiescy” skrupulatnie odrabiają początkowe straty i są już na wysokim szóstym miejscu w klasyfikacji. Jak zaprezentują się dziś?

NASZ TYP: 1X

ntiative – Vesuvius

Dwa remisy z j-labs i Florą Kraków odnotowało w ostatnich tygodniach ntiative. Wyniki te nie odmieniły jednak tabeli i „Czerwoni” niezmiennie wciąż zamykają klasyfikacje. Na przełamanie czeka też Vesuvius. Zawodnicy w czarnych strojach długo marzyli o dogonieniu czołówki, jednak pięć kolejnych potknięć sprawiło spadek na ósmą lokatę. Powtórka wyniku z ósmej kolejki (7:4 dla Vesuvius) to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X2

Sun Hunter – j-labs

Czy dziś poznamy brązowego medalistę III Ligi A? Bardzo blisko upragnionego trzeciego miejsca jest Sun Hunter. Były II Ligowiec ma obecnie pięć punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem. J-labs zgubił punkty z ntiative i Autenti, co powoduję, że dziś nie może pozwolić sobie na kolejny, nawet najmniejszy błąd.

NASZ TYP: 1X

Grand Parade – TE Connectivity

Zaledwie punkt w dwóch ostatnich meczach zdobyło Grand Parade. „Granatowi” nieoczekiwanie ulegli Autenti i zremisowali z Florą Kraków, co spowodować musiało spadek na dziewiąte miejsce. Pomimo kilku gorszych występów na piątej lokacie pozostaję TE Connectvity. Jeśli gracze w pomarańczowych koszulkach chcą tam być do końca takie zmagania jak ten bój wygrywać po prostu muszą.

NASZ TYP: X2

Flora Kraków – Dedax

Walkę o złoto do maksimum utrudnił sobie Dedax. „Seledynowi” ulegli Sun Hunter i teraz nie tylko muszą sami wygrywać wszystkie mecze, ale i wyczekiwać potknięcia KADRY GAP. Na początek bój z Florą Kraków. Zawodnicy w zielonych koszulkach odnotowują serię trzech bojów bez porażki, jednak dwa z nich kończyły się zaledwie remisami. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Social media
Siatkarska Biznes Liga
Sprzedaż strojów
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga F
Zobacz więcej
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę