Rachunki do wyrównania

II LIGA B

 

Avanade – Sterling Outsourcing

Starcie starych dobrych znajomych. Oba zespoły walczyły ze sobą latem o szczebel niżej, a górą okazało się Avanade. Więcej powodów do radości po pierwszej kolejce ma jednak Sterling Outsourcing, a pokonanie 5:2 Answear x Medicine daję spore nadzieję na udaną, pełną dobrych wyników zimę!

NASZ TYP: X2

State Street – Answear x Medicine

Po pewnej wygranej z INTERIĄ.PL z pewnością State Street nie zamierza zwalniać piłkarskiego tempa. Dziś czeka go bój z doświadczonym Answear x Medicine. Team Przemysława Zaparta nieoczekiwanie uległ na inaugurację Sterling Outsourcing. Czy udowodni dziś, że rezultat ten był tylko wypadkiem przy pracy? Emocje do końcowego gwizdka gwarantowane!

NASZ TYP: 1X

Krakowscy Barmani – Pitbull Shisha Bar

Spore powody do radości mają po pierwszej kolejce oba zespoły. Krakowscy Barmani bez straconego gola pokonali Avanade, lepszy od ABB okazał się zaś Pitbull Shisha Bar. Co ważne, zarówno jedni jak i drudzy imponowali grą w defensywie. Nie podejmujemy się wskazania faworyta, typując w parze tej remis!

NASZ TYP: X

RUKO – ABB

Po pauzie w pierwszej kolejce zimowy sezon rozpoczyna RUKO. „Niebiescy” latem zajęli miejsce na najniższym stopniu podium i teraz spróbują skutecznie powalczyć o awans. Dziś są zdecydowanym faworytem, bowiem ABB przeciwko Pitbull Shisha Bar potwierdziło, że ma spory problem ze skutecznością (1:3). Tylko jej poprawa może poprowadzić do sprawienia niespodzianki.

NASZ TYP: 1X

 

II LIGA C

 

UBER – PGE Energia Ciepła

O sporym pechu może mówić UBER. Zawodnicy w czarnych strojach w ostatniej minucie meczu stracili mistrzowski tytuł właśnie kosztem … PGE Energia Ciepła. „Granatowi” w zeszły wtorek minimalnie ulegli PepsiCo i spróbują pokusić się o pierwsze zdobycze. Czy team Kamila Dworzeckiego stać na udany rewanż?

NASZ TYP: X2

BWI Group – PepsiCo

Swoje w poprzedni wtorek zrobiły obie drużyny. BWI Group nie dało większych szans debiutującemu CelTom, a triumf 11:1 nie może przejść bez echa. PepsiCo długo męczyło się z PGE Energią Ciepła, a w ostatecznym rozrachunku pokonało ją w najmniejszych możliwych rozmiarach (3:2). Remis to możliwe rozwiązanie.

NASZ TYP: X

CelTom – System Cold

Mecz, w którym nie jest trudno wskazać zdecydowanego faworyta. CelTom ma za sobą ciężki debiut w rozgrywkach, a spore bolączki defensywne nie napawają optymizmem. Tym bardziej, że System Cold to rywal ciężki i doświadczony. W hicie kolejki w zeszły wtorek zremisował z BNP Paribas i dziś spróbuję sięgnąć po pełną pulę.

NASZ TYP: 2

Cognizant – BNP Paribas

Po spadku z I Ligi właściwe wnioski wysnuło BNP Paribas. Remis z System Cold potwierdził, że „Bankowcy” zimą walczyć będą o najwyższe cele. Od wysokiej porażki rozgrywki rozpoczął zaś Cognizant. Potknięcie 2:8 ze SpyroSoft sprawia, że beniaminek musi szukać okazji do sprawienia niespodzianki.

NASZ TYP: X2

 

III LIGA B

 

TRADEBOX.PL – Arrow Electronics

Aż 1:14 w pierwszej kolejce firmie MERIT uległo Arrow Electronics. Dziś zadanie wydaję się być równie trudne, bowiem TRADEBOX.PL to doświadczony przeciwnik, który latem walczył jeszcze na II Ligowych boiskach. Jeśli zagra na swoim poziomie nie powinien mieć większego problemu z dopisaniem pełnej puli.

NASZ TYP: 1

IBM SWG – PKO Bank Polski

Potyczka dwóch doświadczonych zespołów. Co więcej, obie ekipy solidarnie na starcie dopisały do swojego konta po jednym „oczku”. IBM SWG po ciekawym meczu zremisowało z Jacobs, PKO Bank Polski zaś podzielił się zdobyczą z Tevą. Emocje do końcowego gwizdka gwarantowane!

NASZ TYP: X

Jacobs – MERIT

Prawdziwy ofensywny festiwal w poprzedni wtorek urządził sobie MERIT. „Biało-Niebiescy” bezlitośnie wypunktowali defensywne bolączki Arrow Electronics, a triumf 14:1 nie może przejść bez echa. Remis 3:3 z IBM SWG wywalczył zaś Jacobs. Czy były II Ligowiec rozpocznie marsz w stronę medalu?

NASZ TYP: 1X

Primost – Teva

Wygrana 4:2 nad FedEx sprawiła, że na podium pierwszy tydzień ligowej walki zakończył Primost. Teraz kolejne trudne zadanie, bowiem Teva wielokrotnie udowodniła, że w piłkę grać potrafi. W zeszłym tygodniu zremisowała z PKO Bank Polski. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X

 

III LIGA E

 

Accenture – DBS

Z pewnością nie tak pierwszy mecz wyobrażało sobie DBS, a porażka 1:8 z Nokią spowodowała, że team Tomasza Galiszewskiego zamyka ligową tabelę. Bramka Akylbeka Muratbeka nie uchroniła zaś Accenture od skromnej porażki z KRK Lions. Kto przełamie złą passę i zdobędzie premierowe punktowe zdobycze?

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA F

 

Corgi.pro Team – Onwelo

Bardzo dobrze przeciwko Kimberly-Clark zaprezentowało się Onwelo. „Pomarańczowi” pewnie pokonali doświadczonego przeciwnika i dziś zamierzają sięgnąć po kolejną pełną pulę. Nie będzie to łatwe, bowiem Corgi.pro Team chce powetować sobie potknięcie z WEBCON. Jeśli wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności musi być stawiane w roli minimalnego faworyta.

NASZ TYP: 1X

Rafis – Kimberly-Clark

Czas na powrót do rozgrywek firmy Rafis. Team Rafała Kabata po kilku sezonach przerwy rozpoczyna walkę o upragnione medale. Na początek starcie z Kimberly-Clark. „Niebiescy” w poprzedni wtorek ulegli Onwelo. Czy tym razem stać ich na lepszy wynik?

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie