Starzy dobrzy znajomi

I LIGA B

 

Consultronix – ZasadaAuto.pl

Mecz ekip zamykających tabelę. Ze skromnym trzypunktowym dorobkiem tabelę zamyka ZasadaAuto.pl. Po kilku porażkach remis z Solar Industry (4:4) wywalczył zaś Consultronix. Team Piotra Barańskiego stracił już matematyczne szansę na utrzymanie, jednak zrobi wszystko aby z jak największym dorobkiem zakończyć letni sezon.

NASZ TYP: 1

EQTek – Solar Industry

Dwa remisy z Consultronix (4:4) i OdszkodowaniawKrakowie.pl (2:2) sprawiły, że już tylko iluzoryczne szanse na medale ma Solar Industry. I te mogą spaść dziś do zera, bowiem rywalem marzący o złocie EQTek. Beniaminek wygrał cztery kolejne potyczki i utrzymuję skromną zaliczkę nad Baukrane. Jeśli marzy o złocie nie może pozwolić sobie w takich zmaganiach na nawet najmniejszy błąd!

NASZ TYP: 1

Baukrane – Armatis Polska

Kiedy w pierwszej rundzie trzy punkty zainkasował Armatis Polska wydawało się, że Baukrane zadomowi się w środku stawki. Od tego czasu team Łukasza Zatonia przegrał jednak zaledwie dwa razy i zapewnił już sobie upragnione medale. O pozostanie na drugim szczeblu rozgrywkowym zaciekle walczy Armatis Polska. Daniel Banasik i spółka pokonali 7:0 BNP Paribas i opuścili strefę spadkową kosztem Green Cell. Czy sprawią kolejną niespodziankę?

NASZ TYP: 1X

OdszkodowaniawKrakowie.pl – BNP Paribas

Kryzys BNP Paribas trwa w najlepsze. „Bankowcy” odnotowali cztery kolejne porażki i z ekipy walczącej o podium znaleźli się nieoczekiwanie w strefie spadkowej. W zgoła innych humorach rundę rewanżową wspominają OdszkodowaniawKrakowie.pl. Team Adama Rogali nie przegrał od 14 lipca i ma wszystkie argumenty, by powtórzyć wynik z siódmej kolejki (3:1).

NASZ TYP: 1

Sabre – Green Cell

Mecz o przysłowiowe „sześć punktów”. W minimalnie lepszym położeniu znajduję się Sabre. „Czerwoni” pomimo porażki z Baukrane mają dwa punkty przewagi nad będącym w strefie spadkowej dzisiejszym przeciwnikiem. Green Cell ma problem z ustabilizowaniem formy i dobre występy przeplata zdecydowanymi porażkami. Trudno w sytuacji tej wskazać faworyta, a remis to wielce prawdopodobne rozwiązanie!

NASZ TYP: X

 

II LIGA D

 

Vicenti – IG Group

Mimo, że oba zespoły są sąsiadami w ligowej tabeli, to ich sytuacja jest zgoła odmienna. Tyle samo punktów co dziewiąta Nokia ma Vicenti. Cztery „oczka” zapasu pomimo potknięcia z firmą SPAW-TOR ma IG Group. Sporo emocji przyniosła już pierwsza bezpośrednia potyczka, w której team Jakuba Pasia triumfował 3:2. I dziś rezultat powinien oscylować w granicach remisu.

NASZ TYP: X

Evolt – Decathlon Kraków

Na dobre o chwilowej zadyszce zapomniał Decathlon Kraków. Wygrana z Vicenti i remis z ProEko pozwolił doświadczonej drużynie zadomowić się na drugim miejscu. Medalowe marzenia po porażce z AMARĄ musi o przynajmniej pół roku odłożyć Evolt. „Granatowi” grają jednak miły dla oka ofensywny futbol i z pewnością mocno zaatakują defensywę faworyta.

NASZ TYP: X2

PRESCIENT – SPAW-TOR

Po porażkach z Nokią i AMARĄ na właściwe tory powrócił PRESCIENT. Team Dominika Paula pokonał ICEO i pozostał w walce o medale. Nie będzie jednak łatwo, gdyż przeciwnikiem liderujący SPAW-TOR. Beniaminek pewnie kroczy po drugie kolejne złoto i jeśli zagra wybitnie w defensywie jak przeciwko IG Group powinien być stawiany w roli faworyta.

NASZ TYP: X2

ProEko – AMARA

Mecz starych dobrych znajomych, którzy od kilku sezonów walczą ze sobą na trzecim szczeblu rozgrywkowym. W siódmej kolejce 3:1 zwyciężyło ProEko, rozpoczynając tym samym marsz w stronę czołówki. Ostatnie tygodnie to jednak popis AMARY, która z kwitkiem odprawia kolejnych przeciwników. Nie podejmujemy się wskazania faworyta, spodziewając się wspaniałego widowiska!

NASZ TYP: X

ICEO – Nokia

Porażka z Vicenti utrudniła walkę o utrzymanie firmie Nokia. „Granatowi” znaleźli się tym samym w strefie spadkowej i muszą szukać zaciekłych szans do powiększenia dorobku. Jest to prawdopodobny scenariusz, bowiem rywalem zamykające tabelę ICEO. Team Mateusza Klisia stracił co prawda szansę na utrzymanie, jednak zrobi wszystko, by zdobyć chociażby „oczko”.

NASZ TYP: X2

 

III LIGA C

 

Grass Valley – Avalon

Walkę o złoto po porażce z firmą Andea utrudniło sobie Grass Valley. Zawodnicy w białych koszulkach stracili pozycję lidera i czekają na hitowy bój z TeamKaluch. Wcześniej jednak czeka ich arcytrudna potyczka z Avalon. „Żółci” z tygodnia na tydzień rozpędzają się na dobre i do trzeciego miejsca tracą zaledwie „oczko”. W pierwszej rundzie padł remis 4:4. Powtórka tego wyniku to wielce prawdopodobne rozwiązanie!

NASZ TYP: X

CallPage – Hitachi

W zgoła odmiennych humorach w ostatnich tygodniach obiekt przy ulicy Bulwarowej opuszczały obie drużyny. Po remisie z FC Petardą Wieliczka pewnie Grand Parade i Smay pokonało Hitachi. Dwie porażki poniosło zaś CallPage, a zerowy dorobek z firmą Andea i Avalon nie napawa piłkarskim optymizmem.

NASZ TYP: 2

FC Petarda Wieliczka – Smay

Kryzys FC Petardy Wieliczka trwa w najlepsze. Zespół Artura Turka przegrał 1:2 z Grand Parade i spadł na odległe piąte miejsce w tabeli. Dziś okazja do przełamania wyborna, gdyż rywalem zamykające tabelę Smay. Letni debiutant robi jednak spore postępy, a ostatnia porażka 0:3 sprawia, że jesteśmy pewni tego, że jeśli gracze w czarnych strojach poprawią skuteczność tanio skóry nie sprzedadzą.

NASZ TYP: 1

Avanade – TeamKaluch

Po efektownej wygranej z FC Petardą Wieliczka na hitowe starcie z pozycji lidera czeka TeamKaluch. Zanim jednak odrabianie zaległości faworyta czeka mecz z Avanade. „Pomarańczowi” oprócz pokonania Smay przegrywali z czołówką i zmuszeni są na skupieniu się na walce o ósme miejsce. W sytuacji tej faworyt może być tylko jeden.

NASZ TYP: 2

Andea – Grand Parade

Swoje w poprzedni czwartek zrobiły obie drużyny. Andea pewnie pokonała CallPage i tym samym znalazła się na najniższym stopniu podium. Grand Parade nie dało większych szans FC Petardzie Wieliczka i tym samym rywalizować będzie o szóstą lokatę z Hitachi. Jednak jeśli w szeregach „Niebieskich” tak dobrze prezentować się będzie Michał Nawrocki to team Radosława Woźniaka zrobi dziś kolejny krok w stronę brązowych medali.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Social media
Siatkarska Biznes Liga
Sprzedaż strojów
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga E
Zobacz więcej
III Liga F
Zobacz więcej
III Liga E
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę