WEBCON zaskoczy?

II LIGA B

 

Krakowscy Barmani – Answear x Medicine

Po dwóch tygodniach przerwy na piłkarskie boiska powracają Krakowscy Barmani. Team Mateusza Piechnika wygrał oba mecze, nie tracąc przy tym nawet bramki. Na pierwsze punkty czeka wciąż Answear x Medicine. Doświadczony przeciwnik przegrał wszystkie trzy dotychczasowe boje i również dziś nie może być stawiany w roli faworyta.

NASZ TYP: 1

RUKO – INTERIA.PL

Mecz ekip z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej tabeli. Po awansie z III Ligi tempa nie zwalnia RUKO. „Niebiescy” pewnie wygrali oba dotychczasowe boje, zatrzymując zawsze groźne Avanade i ABB. Minimalnie Sterling Outsourcing uległa zaś INTERIA.PL. Było to drugie zimowe potknięcie „Redaktorów”. Poprawa skuteczności daję nadzieję na upragnione przełamanie. Dziś naszym zdaniem o nie będzie jednak niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1

Sterling Outsourcing – ABB

Pierwszy punkt w swoim trzecim miejscu zdobyło w poprzedni wtorek ABB. Martwi jednak problem ze skutecznością. Remis 0:0 nie może napawać optymizmem, tym bardziej, że Sterling Outsourcing to rywal wymagający. Beniaminek przegrał do tej pory zaledwie raz, a zwycięstwa nad INTERIĄ.PL i Answear x Medicine daję nadzieję na kolejny dobry rezultat.

NASZ TYP: 1X

Pitbull Shisha Bar – State Street

Remis z ABB sprawił, że na pozycji lidera pozostaję State Street. Dziś doświadczony team czeka zadanie z kategorii trudnych, bowiem Pitbull Shisha Bar w pokonanym polu potrafił pozostawić już zarówno Answear x Medicine, jak i ABB. Również i dziś z pewnością tanio skóry sprzedać nie zamierza.

NASZ TYP: X2

 

II LIGA C

 

PepsiCo – Cognizant

Po dwóch porażkach remis z PGE Energią Ciepła przyniósł pierwszy punkt firmie Cognizant. Beniaminek poprawił swoją postawą w defensywie i spróbuję zatrzymać PepsiCo. W każdym meczu teamu Szymona Gawrona nie brakowało emocji, a ostatnio uległ w najmniejszych możliwych rozmiarach BNP Paribas. Nie podejmujemy się wskazania faworyta, spodziewając się ciekawego widowiska!

NASZ TYP: X

BWI Group – BNP Paribas

Po pauzie na piłkarskie boiska powraca BWI Group. Doświadczona drużyna pokonała zarówno PepsiCo, jak i CelTom, a dziś sprawdzi formę byłego I Ligowca. BNP Paribas po spadku jeszcze nie przegrało, a do remisu z System Cold dorzuciło triumfy z Cognizant i PepsiCo. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X

UBER – SpyroSoft

Od falstartu nowy sezon rozpoczął UBER. Team Kamila Dworzeckiego zdecydowanie uległ firmie CelTom i teraz zmierzy się z kolejnym trudnym przeciwnikiem. SpyroSoft po wybornym starcie i pokonaniu firmy Cognizant miał spory problem ze skutecznością, a przegrana bez strzelonego gola ze SpyroSoft nie może budzić piłkarskiego optymizmu.

NASZ TYP: X2

System Cold – PGE Energia Ciepła

„Oczko” w dwóch pojedynkach zdobyła po awansie z III Ligi PGE Energia Ciepła. Teraz kolejne trudne zadanie, bowiem System Cold od początku potwierdza, że interesuję go utrzymanie lokaty na podium. Zdecydowane triumfy nad SpyroSoft i CelTom, czy remis z BNP Paribas nie mogą przejść bez echa i dają nadzieję na kolejny, piłkarski sukces.

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA B

 

Jacobs – Teva

Mecz sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Obie drużyny zdobyły do tej pory po cztery punkty i zadomowiły się w środku stawki. Jacobs po arcyciekawym spotkaniu pokonał jednym golem MERIT. Teva imponowała w defensywie, a pokonanie 1:0 Primost, czy minimalne potknięcie z MERIT zapowiada ciekawe widowisko.

NASZ TYP: X

TRADEBOX.PL – FedEx

Cztery punkty w dwóch zimowych meczach zdobył doświadczony TRADEBOX.PL. „Fioletowi” zremisowali ostatnio z wymagającym IBM SWG, a teraz zmierzą się z brązowym medalistą z lata. FedEx przeciwko PKO Bank Polski przypomniał, że w piłkę grać potrafi i z pewnością nie zamierza zwalniać piłkarskiego tempa.

NASZ TYP: 1X

PKO Bank Polski – Arrow Electronics

Mecz zespołów zamykających ligową klasyfikację. Na pierwsze punkty czeka wciąż Arrow Electronics. Zawodnicy w czarnych strojach przegrali wszystkie trzy dotychczasowe spotkania i o przełamanie zagrają z PKO Bankiem Polskim. Zawodnicy w białych strojach minimalnie ulegli FedEx (3:4) i mają spory problem ze skutecznością. Jeśli jednak nie teraz, to kiedy?

NASZ TYP: 1

 

III LIGA E

 

Accenture – Somfy

Po dwóch porażkach kapitalnie przeciwko DBS zaprezentowało się Somfy. Doświadczona drużyna strzeliła aż 10 bramek i tym razem zagra z Accenture. Co jednak ciekawe, „Fioletowi’ triumfowali z tym samym przeciwnikiem w identycznych wręcz rozmiarach. Zbliżony ofensywny potencjał sprawia, że typujemy remis!

NASZ TYP: X

 

III LIGA F

 

OnFuture – Onwelo

Po świetnym starcie dwie porażki poniosło OnFuture. „Fioletowi” ulegli zarówno KAS, jak i The Marine Iguana i powalczą o powrót na właściwą drogę. Z boiska przy Bulwarowej w średnich humorach wróciło Onwelo. Zawodnicy w pomarańczowych koszulkach ulegli wysoko firmie Rafis i spróbują wysnuć odpowiednie wnioski.

NASZ TYP: 1X

WEBCON – Rafis

Zgodnie z przedsezonowymi zapowiedziami od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy Rafis. Dziś na boisku przy ulicy Bulwarowej przyjeżdża jedna z niewielu ekip, która może zatrzymać rozpędzonego faworyta. WEBCON wygrał trzy dotychczasowe boje, a pokonanie Grass Valley czy Corgi.pro Team nie może przejść bez echa. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie