Wywalczyli ,,majstra''

Rywalizacja w III Lidze C była niezwykle zacięta. Do ostatniej kolejki ważyły się losy mistrzostwa, a dodatkowego smaku tej rywalizacji dodał bezpośredni pojedynek Colorexu z FMCTI. Pierwszym do pełni szczęścia wystarczył remis, a drudzy musieli wygrać. Ekipa Dawida Rybczyńskiego całą pierwszą połowę grała w osłabieniu i wydawać by się mogło, że Colorex wykorzysta ten fakt i załatwi sprawę już po kilku minutach. Nic bardziej mylnego. Na przerwę w lepszych nastrojach schodzili zawodnicy FMCTI. Po zmianie stron za sprawą świetnie grających Mateusza Świerada i Artura Burkieta odkoczyli na dwa gole. Przy stanie 7:5 Colorex nie miał już nic do stracenia i rzucił się do ataku. Sił i skuteczności starczyło tylko na złapanie kontaktu. Piłkę na wagę mistrzostwa na nodze miał Patryk Mucha, ale uderzył wysoko nad poprzeczką i FMCTI po końcowym gwizdku sędziego mogło otwierać szampana i świętować mistrzostwo.

XIV Gala Finałowa mala

Już 9 października odbędzie się XIV Gala Finałowa Biznes Ligi, KTÓRA tradycyjnie BĘDZIE MIAŁA MIEJSCE W SHINE CLUB. IMPREZĘ rozkręci DJ GROMEE, a gościem specjalnym będzie Tomasz Frankowski.