Znów zaskoczą?

I LIGA B

 

Answear x Medicine – Korporaci

Pewnie w stronę złotego medalu kroczą Korporaci. Obecnie team Jacka Tympalskiego ma pięć punktów przewagi nad drugim Decathlonem Kraków, jednak warto odnotować, że główny przeciwnik ma na swoim koncie o jedną potyczkę mniej. Pogodzone ze swoim losem jest już Answear x Medicine. Przegrana z Sabre sprawiła, że beniaminek stracił już nawet matematyczne szansę na utrzymanie i latem zagra o szczebel niżej.

NASZ TYP: 2

Sabre – 4F

Pokonanie Answear x Medicine sprawiło, że w walce o utrzymanie pozostało Sabre. Aby jednak móc realnie pomyśleć o bezpiecznym szóstym miejscu nie można pozwolić sobie na nawet najmniejszy błąd. Przeciwnikiem będące w sporym kryzysie kadrowym 4F. Team Tomasza Wątora zamyka tabelę i nie może być dziś stawiany w roli faworyta.

NASZ TYP: 1X

IP GBSC – Decathlon Kraków

Ważne dla walki o awans spotkanie dwóch doświadczonych zespołów. Obecnie w lepszej sytuacji znajduję się Decathlon Kraków. „Błękitni” po pokonaniu Baukrane nie tylko mają „oczko” przewagi, ale i rozegrali do tej pory o jeden mecz mniej. IP GBSC przypomniało, że w piłkę grać potrafi pokonując kolejno Sabre, Answear x Medicine i Krakowskich Barmanów. Spodziewamy się ciekawego i wyrównanego meczu, w którym podział punktów to możliwe rozwiązanie.

NASZ TYP: X

Baukrane – SPAW-TOR

Pomimo, że oba zespoły są sąsiadami w ligowej klasyfikacji, to dzieli je aż pięć punktów. Po porażce z Decathlonem Kraków nieoczekiwanie z podium spadło Baukrane. Niewielką przewagę nad strefą spadkową ma zaś SPAW-TOR. Zarówno jedni jak i drudzy nie mogą pozwolić sobie na kolejny błąd. W pierwszej rundzie padł remis 4:4. Czas na powtórkę?

NASZ TYP: X

KPFiG – Krakowscy Barmani

Po trzech dobrych występach pogromcę znaleźli Krakowscy Barmani. Przegrana z IP GBSC spowodowała, że team Mateusza Piechnika pozostaję w strefie spadkowej. Dziś wyborna okazja by ją opuścić, gdyż po drugiej stronie barykady staję główny rywal w kwestii walki o szóste miejsce. KPFiG uległo Baukrane i Korporatom i jeśli natychmiast nie wysnuje odpowiednich wniosków może wrócić na II Ligowe boiska.

NASZ TYP: X2

 

II LIGA D

 

IG Group – GEO-ZENIT/WELDBUD/JF

Bez porażki w zimowym sezonie pozostaję GEO-ZENIT/WELDBUD/JF. Faworyt z kwitkiem odprawia kolejnych rywali i dziś spróbuję przeciwstawić mu się IG Group. „Granatowi” po porażkach z Evolt i NOK definitywnie stracili szansę na medale. Spora przewaga nad strefą spadkową sprawia jednak, że Jakub Paś i spółka wydają się już być w pełni pogodzeni ze swoim losem i zagrają na przysłowiowym piłkarskim „luzie”.

NASZ TYP: 2

ROB-STAL – Nokia

Pomimo dwóch porażek wciąż nad strefą spadkową pozostaję Nokia. Minimalna przewaga sprawia jednak, że „Granatowi” muszą szukać okazji do sprawienia niespodzianki. Nie będzie to łatwe, bowiem ROB-STAL przeciwko Prosecco Team i AMARA imponował swoją skutecznością i jest już bardzo blisko awansu na I Ligowe boiska. Czy potwierdzi to właśnie dziś?

NASZ TYP: 1X

Green Cell – NOK

Walka o podium trwa w najlepsze! Do tej pory obie drużyny zdobyły solidarnie po 29 punktów i zaciekle bija się o awans. W pierwszej rundzie po ciekawym boju minimalnie lepszy okazał się Green Cell. NOK w ostatnich tygodniach notuję spory progres, a dwie kolejne wygrane zapowiadają ciekawe i wyrównane widowisko.

NASZ TYP: X

ZasadaAuto.pl – AMARA

Potyczka ekip zamykających tabelę. Jest to bój o przysłowiowe „sześć punktów” i zgarnięcie pełnej puli przybliży zarówno jednych jak i drugich do skutecznej rywalizacji o utrzymanie. Batalia w pierwszej rundzie zakończyła się remisem. W poprzedni czwartek większe powody do radości miała AMARA, a pokonanie firmy Nokia daję nadzieję na podtrzymanie dobrej passy.

NASZ TYP: X2

Prosecco Team – Evolt

Ze zmiennym szczęściem zimą radzą sobie obie drużyny. Obecnie znajdują się nad strefą spadkową, jednak niewielka zaliczka sprawia, że muszą szukać okazji do powiększenia dorobku. Ta sztuka w poprzedni czwartek udała się firmie Evolt, która zdecydowanie pokonała IG Group. Dwie porażki ma na swoim koncie Prosecco Team. Do trzech razy sztuka?

NASZ TYP: X

 

III LIGA D

 

PepsiCo – OnFuture

Remisem zakończyło się pierwsze bezpośrednie spotkanie obu zespołów. Od tego czasu więcej powodów do radości ma PepsiCo, które skrupulatnie dopisuję punkty i odpiera ataki ABB. Tym samym team Szymona Gawrona zakończy premierowy sezon z brązowymi medalami. Czy kolejny raz udowodni, że w II Lidze będzie przeciwnikiem trudnym dla każdego?

NASZ TYP: 1

MERIT – ABB

Jeszcze niedawno wydawało się, że mecz ten może zadecydować o kolejności na podium. Spora zadyszka i trzy kolejne porażki sprawiły jednak, że ABB straciło już szansę na podium. Blisko srebra pozostaję MERIT. Aby przed ostatnią kolejką móc świętować awans bez oglądania się na innych drużyna Wojciecha Pietryny musi zainkasować pełną pulę.

NASZ TYP: 1X

Arc Consulting – Hitachi

W zgoła odmiennych humorach balon przy ulicy Bulwarowej opuszczały w poprzedni czwartek obie drużyny. Arc Consulting po dobrym boju uległo ICEO i wróciło na ostatnie miejsce w tabeli. Grające w nowych strojach Hitachi po ofensywnym spektaklu okazało się lepsze od OnFuture i zadomowiło się na piątej lokacie. Czy obroni ją również dziś?

NASZ TYP: 1X

Jarwex – Smay

Czas na kolejny sprawdzian Smay. Pierwszy zaliczyć można do udanych, bowiem zawodnicy w białych koszulkach pokonali faworyzowany MERIT. Dziś poprzeczka wędruję o szczebel wyżej, gdyż po drugiej stronie barykady staję mający komplet punktów Jarwex. Czy ambitny team przeciwstawi się „Seledynowym”?

NASZ TYP: 1X

ICEO – CREADIS

Po wygranych z PepsiCo i Arc Consulting w walce o czwarte miejsce pozostaję doświadczone ICEO. Odrobinę gorzej radzi sobie CREADIS. Team Macieja Rogi uległ zdecydowanie faworyzowanemu liderowi i dziś spróbuję powrócić na właściwe tory. Nie będzie to jednak łatwe, a powtórka wyniku z 8 kolejki (6:4 dla „Czerwonych) to wielce prawdopodobne rozwiązanie.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Social media
Siatkarska Biznes Liga
Sprzedaż strojów
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga F
Zobacz więcej
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę