W spotkaniu otwierającym zmagania XI kolejki zmierzyły się ekipy AAC i IBM. Fakt że drużyny przed tą kolejką miały taką samą liczbę punktów był gwarancją tego że mecz będzie interesujący a drużyny dadzą z siebie wszystko. Na prowadzenie wyszli gospodarze za sprawą Ramancou Dzmitry który wykorzystał pierwszą okazję i mieliśmy 1-0. Następnie do głosu doszli goście. Wyrównanie a potem bramka Tomasza Górki w samo okienko-była ozdobą tego spotkania. Jednak jak się później okazało, 2 ciosy w końcówce 1 połowy zadali ‘żółci’: ponownie Ramancou Dzmitry oraz Przemysław Gajewski. Połowa zakończyła się więc na stanie 3:2. Oznaczało to że, w 2 połowie nie będzie nam brakować emocji. Nie pomyliliśmy się- skuteczna gra napastników oraz lepsza organizacja gry w defensywie pozwoliła IBM na strzelnie 4 bramek: wszystkie zdobył jeden zawodnik Wojciech Szyszko. To on był ojcem zwycięstwa, ‘goście’ mogą w dużej mierze zawdzięczać tą wygraną swojemu napastnikowi. Który swoim spokojem, zapewnił przesunięcie się w tabeli na 4 miejsce.