Pozamiatane

W pierwszym meczu 7 kolejki I ligi B mierzyły się ze sobą LGBS oraz MPO, czyli odpowiednio ósma i dziewiąta siła ligi. Od pierwszych minut większą kulturę gry przejawiali zawodnicy MPO, którzy starali się każdą akcję zbudować od tyłu, bardzo rzadko decydując się na dłuższe podania. Przyniosło to efekt w postaci dość szybko strzelonych 3 bramek, gdyż obrona LGBS ewidentnie nie radziła sobie ze składnymi atakami rywali. Do przerwy obie ekipy trafiły jeszcze po razie i mieliśmy 4:1. Po zmianie stron tempo nieco spadło, ale zwycięstwo MPO zdawało się nie być zagrożone ani przez chwilę. Dobre zawody rozegrał Grzegorz Korneluk, który skompletował hat-tricka. Dzięki temu zwycięstwu MPO przeskoczyło LGBS w ligowej tabeli.