Wypuścili zwycięstwo z rąk

Od początku spotkanie było toczone w przyjemnym tempie i osobom oglądającym na pewno nie pozwolono się nudzić. Wynik otworzyli zawodnicy Atalu. Polplast nie pozostał dłużny i po paru minutach wyrównał, ale ostatnie słowo w tej części gry należało do Atalu, który na przerwę schodził prowadząc 2:1. Zaraz na początku drugiej połowy ponownie do wyrównania doprowadził Polplast. Wynik remisowy znów się długo nie utrzymał i po raz trzeci na prowadzenie wyszedł dotychczasowy lider rozgrywek, czyli Atal. Zawodnicy w czerwonych koszulkach jednak nie mieli najlepszego dnia, gdyż po raz kolejny dali sobie wydrzeć tę skromną przewagę, a co więcej.. w końcówce meczu to Polplast strzelił zwycięską bramkę i zgarnął cenne punkty. Duża w tym zasługa Tomasza Marchińskiego, który zdobył 3 gole i zanotował jedną asystę.