Ciekawy mecz beniaminków

II LIGA B

 

IBM SWG – Avanade

Mecz zespołów, które znajdują się tuż nad strefą spadkową. Lepiej ostatni tydzień wspomina IBM SWG, a pokonanie faworyzowanej FABRYKI SIŁY było rozpatrywane w kategorii sporej niespodzianki. Avanade uległo w najmniejszych możliwych rozmiarach zarówno TRADEBOX.PL, jak i State Street, co spowodować musiało spore punktowe straty. Do trzech razy sztuka?

NASZ TYP: X2

FABRYKA SIŁY – TRADEBOX.PL

W zgoła odmiennych humorach ostatnią kolejkę wspominają oba zespoły. TRADEBOX.PL minimalnie pokonał Avanade i tym samym potwierdził swój akces do walki o awans. FABRYKA SIŁY nie potrafiła zatrzymać IBM SWG i spadła na najniższy stopień podium. Nie podejmujemy się wskazania faworyta, typując w tej wyrównanej parze remis!

NASZ TYP: X

The Marine Iguana – Jacobs

Na pierwsze zwycięstwo czeka wciąż The Marine Iguana. Beniaminek do porażki z FABRYKĄ SIŁY „dorzucił” dwa remisy z Tecnocasą i TRADEBOX.PL i dziś sprawdzi formę drużyny Jacobs. „Niebiescy” mają spory problem ze skutecznością, a zaledwie dwa zdobyte gole w trzech potyczkach nie budzą piłkarskiego optymizmu.

NASZ TYP: 1

Tecnocasa – Answear x Medicine

Wygrana nad Jacobs (3:1) poprawiła boiskowe humory w szeregach Answear x Medicine. O podtrzymanie dobrej passy nie będzie jednak łatwo, gdyż Tecnocasa przeciwko The Marine Iguana przypomniała, że w piłkę grać potrafi. Dodając do tego wcześniejszy triumf 13:0 nad IBM SWG wydaję się, że to Tomasz Wójciak i spółka są faworytami do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 1X

 

II LIGA C

 

Nokia – SpyroSoft

W najlepszy możliwy sposób w poprzedni wtorek zaprezentowała się Nokia, która pewnie pokonała Teleperformance nie tracąc przy tym nawet gola. SpyroSoft ostatnio pauzował, a wcześniej bardzo boleśnie przekonał się o sile BNP Paribas. Jeśli marzy o włączeniu się do walki o medale musi dziś szukać okazji do powiększenia dorobku!

NASZ TYP: X

INTER-STAL – XENE

Tempa nie zwalnia INTER-STAL. „Błękitni” w rozpoczętym niedawno sezonie zdobyli komplet 12 punktów i w pełni udowadniają, że wywalczony zimą awans nie był dziełem przypadku. XENE ma za sobą trudny bój z PGE Energią Ciepła (4:3), a wygrana ta daję nadzieję na kolejne ciekawe widowisko i zatrzymanie lidera!

NASZ TYP: 1X

Teleperformance – BNP Paribas

Mecz, w którym nie jest trudno wskazać zdecydowanego faworyta. BNP Paribas wygrał wszystkie trzy dotychczasowe mecze i w pełni zasłużenie zadomowił się w ścisłej czołówce. Na pierwsze punkty czeka Teleperformance, a porażka 0:9 z Nokią i brak skuteczności nie może budzić piłkarskiego optymizmu.

NASZ TYP: 2

PepsiCo – PGE Energia Ciepła

Po inauguracyjnym remisie trzy porażki poniosło PepsiCo. Co jednak warte odnotowania, dwie z nich były w najmniejszych możliwych rozmiarach, co pozwala wierzyć w przełamanie. Dziś rywalem PGE Energia Ciepła. Beniaminek z zerowym dorobkiem zadomowił się w strefie spadkowej i zrobi wszystko, by tym razem przerwać złą passę.

NASZ TYP: X2

 

III LIGA B

 

Primost – MERIT

Po porażce z Express Car Rental i remisie z WEBCON punkty walkowerem „zgarnął” Primost. Dzięki temu doświadczona drużyna znalazła się na najniższym stopniu podium i o utrzymanie miejsca na nim powalczy z MERIT. „Niebiescy” mają ogromny problem z ustabilizowaniem formy, a ostatnio ulegli 4:6 WEBCON. Czy wysnują właściwe wnioski?

NASZ TYP: 1X

PKO Bank Polski – WEBCON

Ze sporymi problemami kadrowymi mierzył się w poprzedni wtorek PKO Bank Polski, a oddanie walkowerem meczu z Primost nie może budzić optymizmu. WEBCON pokonał MERIT, czy remisował ze wspomnianym wyżej Primost, a wyniki te pozwalają upatrywać w nich faworyta!

NASZ TYP: 2

Kimberly-Clark – INTERIA.PL

Do udanych ostatnie tygodnie zaliczyć może INTERIA.PL. „Redaktorzy” pokonali zarówno Corgi.pro Team, jak i BWI Group i nieoczekiwanie włączyli się do walki o miejsce na podium. Kimberly-Clark po dobrej postawie z PKO Bankiem Polskim zdecydowanie uległo Express Car Rental, a problemy w grze w defensywie nie mogą budzić piłkarskiego optymizmu.

NASZ TYP: 2

Express Car Rental – Corgi.pro Team

Po dwóch tygodniach przerwy na piłkarskie boiska powraca Corgi.pro Team. Doświadczona ekipa przegrała trzy ostatnie mecze, w tym dwa w najmniejszych możliwych rozmiarach. O przełamanie nie będzie łatwo, gdyż Express Car Rental z kompletem punktów zgłosiło swój poważny akces do walki o złoto. Czy potwierdzi to również dziś?

NASZ TYP: 1

 

III LIGA E

 

Amigos FC – Huntsman

Prawdziwy strzelecki festiwal urządził sobie w ostatnim meczu Huntsman, a pokonanie 10:1 Somfy nie może przejść bez echa. Amigos FC wyciągnęło właściwe wnioski po potknięciu z Accenture i nie dało żadnych szans Sappi. Jeśli jednak marzy o awansie takie spotkania wygrywać po prostu musi.

NASZ TYP: 1

 

III LIGA F

 

FedEx – Grass Valley

Zaledwie „oczko” w dwóch dotychczasowych meczach zdobył FedEx. Teraz doświadczona drużyna sprawdzi formę Grass Valley. Przeciwnik po dobrym starcie uległ Queen Bee, a potknięcie to sprawiło spadek na szóstą lokatę w tabeli. Kto opuści boisko przy Dekerta bogatszy o trzy punkty?

NASZ TYP: X

CelTom – Zmączeni

Na dobre rozpędził się CelTom, który w pokonanym polu pozostawił zarówno Limbud, jak i Onwelo. Dziś „Żółtych” czeka zadanie trudne, bowiem Zmączeni to przeciwnik wymagający. Ostatnio o jego sile przekonało się Queen Bee, a zawodnicy w czarnych strojach są jednym z głównych kandydatów do wywalczenia awansu na trzeci szczebel rozgrywkowy.

NASZ TYP: X2

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie