Czas na kolejnego mistrza?

II LIGA B

 

Majorel – FedEx

O zgoła inne cele rywalizują w tym sezonie dwa doświadczone zespoły. Po zwycięstwie z TRADEBOX.PL w walce o medale pozostaję Majorel. Pomimo remisu z PKO Bank Polski stawkę zamyka FedEx. Jeśli team Krzysztofa Rozińskiego marzy jeszcze o pozostaniu na trzecim szczeblu rozgrywkowym musi pokusić się o sprawienie sporej niespodzianki.

NASZ TYP: 1X

Jacobs – Vicenti

Prawdziwy strzelecki festiwal w poprzedni wtorek urządził sobie Jacobs. „Niebiescy” pokonali przekonująco WEBCON i zadomowili się na najniższym stopniu podium. Co cieszy, było to drugie czyste konto, a wyborna postawa w defensywie może być kluczem do sukcesu. W środku stawki po potknięciu z Pitbull Shisha Bar zadomowiło się Vicenti. Spora przewaga nad strefa spadkową daję jednak nadzieję na spokojny koniec zmagań.

NASZ TYP: 1X

PKO Bank Polski – TRADEBOX.PL

Po pięciu porażkach punkt z FedEx wywalczył PKO Bank Polski. Doświadczona drużyna ma obecnie dwa „oczka” przewagi nad strefą spadkową i musi szukać okazji do zgarnięcia kolejnych zdobyczy. Nie będzie to łatwe, bowiem TRADEBOX.PL pomimo sporej zadyszki ma wciąż szansę na brązowe medale. Aby tak się stało nie może pozwolić sobie na nawet najmniejszy błąd.

NASZ TYP: X2

BWI Group – WEBCON

O sporym pechu może BWI Group. Beniaminek po ciekawym boju minimalnie uległ Consorfrut Polska (4:5) i definitywnie zamknął sobie drogę do walki o brązowe medale. Nadzieję na utrzymanie w szeregach WEBCON przywróciło pokonanie Pitbull Shisha Bar (2:1) i Consorfrut Polska (7:3). Ostatni wynik z Jacobs (0:12) sprawia, że „Biało-Czerwoni” natychmiast muszą wysnuć odpowiednie wnioski. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

Consorfrut Polska – Pitbull Shisha Bar

Hitowe starcie w II Lidze B! Sporo emocji przyniosło już spotkanie z pierwszej rundy, które Pitbull Shisha Bar wygrał 4:3. Co więcej, „Czerwoni” mają obecnie trzy punkty przewagi i ewentualny triumf sprawi, że wystrzelą na dobre korki od szampana. Nie będzie to łatwe, bowiem beniaminek przeciwko BWI Group i TRADEBOX.PL przypomniał, że w piłkę grać potrafi. Walka o złoto zapowiada się niesłychanie interesująco.

NASZ TYP: X

 

II LIGA C

 

System Cold – INTERIA.PL

Wygrane nad Sunday Polska i Andea sprawiły, że strefę spadkową w pełni zasłużenie opuściła INTERIA.PL. Dziś „Redaktorzy” zmierzą się z System Cold, z którym w pierwszej rundzie przegrali 6:4. Team Marcina Pomiernego ma jednak ogromny problem z ustabilizowaniem formy, co sprawia, że trudno w parze tej wskazać zdecydowanego faworyta.

NASZ TYP: 1X

Grass Valley – Sunday Polska

Z bardzo dobrej strony wczoraj pokazało się Grass Valley. Zawodnicy w białych koszulkach wybornie odrobili zaległości i pokonali faworyzowany TeamKaluch. Dziś po drugiej stronie barykady staję Sunday Polska. „Fioletowi” za sprawą dobrych rezultatów rywali znaleźli się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej i muszą szukać okazji do powiększenia dorobku.

NASZ TYP: 1X

Sparta – Elita-Bud

Przegrana TeamKaluch z Grass Valley sprawiła, że wciąż spore nadzieję na złoto tlą się w szeregach Elity-Bud. Aby tak się stało oprócz potknięcia głównego rywala należy zainkasować pełną pulę. Jest to prawdopodobny scenariusz, bowiem Sparta dobre występy przeplata zdecydowanymi przegranymi. Ostatnio zawodnicy w białych koszulkach ulegli 1:4 TeamKaluch. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: 2

Andea – MPO Kraków

Mecz ostatniej szansy dla firmy Andea. Porażka z INTERIĄ.PL sprawiła, że beniaminek do podium traci cztery punkty i absolutnie dziś nie może pozwolić sobie na nawet najmniejszy błąd. Nie będzie to łatwe, bo MPO Kraków przeciwko Grass Valley przypomniało, że w piłkę grać potrafi. Zachowane przy tym czyste konto przez Pawła Tatara daję nadzieję, że i tym razem doświadczony team dopiszę pełną pulę.

NASZ TYP: X2

TeamKaluch – PGE Energia Ciepła

Z pewnością nie tak wczorajszy wieczór wyobrażał sobie TeamKaluch. Porażka z Grass Valley nie zabrała jeszcze prowadzenia w II Lidze C, ale sprawiła, że do końca brak już miejsca na piłkarskie błędy. Trzy kolejne porażki sprawiły, że już tylko matematyczne szansę na pozostanie na II Ligowych boiskach ma PGE Energia Ciepła. W przypadku przegranej i te spadną do zera, a „Granatowi” latem zagrają na czwartym szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: 1

 

III LIGA B

 

Polplast – Sterling Outsourcing

Remis 3:3 z BMW M-Cars sprawił, że walkę o złoto do maksimum utrudnił sobie Polplast. Wysoka porażka z RUKO właściwie zamknęła drogę do podium Sterling Outsourcing. Sporo emocji przyniósł pierwszy bezpośredni bój, który zakończył się minimalnym triumfem „Niebieskich” (3:2). Czas na rewanż?

NASZ TYP: 1X

Avanade – Kimberly-Clark

Dobrze rundę rewanżową wspominać może do tej pory Avanade. „Pomarańczowi” oprócz porażek z samą czołówką pewnie pokonywali Arrow Electronics, Makro i IBM SWG nie tracąc w żadnym przypadku nawet gola. Dziś również są faworytem, bowiem po drugiej stronie barykady staję będące w kryzysie Kimberly-Clark. Jeśli team Przemysława Curzytka wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności powinien pewnie zainkasować pełną pulę.

NASZ TYP: 1

Primost – IBM SWG

Mecz zespołów, które powiększyły swój dorobek w ostatnich tygodniach. Sześć z dziewięciu możliwych punktów dopisał do swojego konta IBM SWG, o „oczko” więcej zaś Primost. Spotkanie to może w pełni odpowiedzieć, kto zakończy zimowe zmagania na szóstej lokacie. Nie podejmujemy się wskazania faworyta, spodziewając się ciekawego widowiska.

NASZ TYP: X

RUKO – BMW M-Cars

Wygrane nad Polplast i Sterling Outsourcing sprawiły, że bardzo blisko złotych medali jest RUKO. Dziś kolejny trudny egzamin, gdyż BMW M-Cars udowodnił wielokrotnie, że w piłkę grać potrafi. Zimowy debiutant zadomowił się na najniższym stopniu podium i jeśli wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności może napsuć sporo krwi pretendentowi do mistrzostwa.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Social media
Siatkarska Biznes Liga
Sprzedaż strojów
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga F
Zobacz więcej
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę