Formalność?

I LIGA A

 

MPGO Kraków – Angel Poland Group

Mecz sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Obie drużyny wydają się być już pogodzone ze swoim losem i na dobre zadomowiły się w środku stawki. Angel Poland Group po wygranej z firmą Andea zrobił milowy krok w stronę czwartego miejsca w tabeli. MPGO Kraków zaś pokonało Prisjakt i tylko prawdziwy piłkarski kataklizm spowodować może, że zimą zagra o szczebel niżej. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym remis to możliwe rozwiązanie.

NASZ TYP: X

BNP Paribas – Elita-Bud

Czas na zwieńczenie wybornego sezonu przez Elitę-Bud. Aby nie oglądać się na innych zawodnicy w białych koszulkach muszą pokonać BNP Paribas i będą mogli świętować zgarnięcie złotych medali. Jest to prawdopodobny scenariusz, bowiem „Zieloni” ulegli w poprzedni poniedziałek aż 1:8 CB Aluminium. Po drugie, mają spory problem ze skutecznością, czego efektem jest najmniejsza liczba zdobytych bramek. Po trzecie wreszcie w pierwszej rundzie ulegli 3:8, co nie może napawać piłkarskim optymizmem.

NASZ TYP: 2

Dynamo Kraków Anik Union – CB Aluminium

Spotkanie, którego stawką wydaję się być druga lokata i awans do Extraklasy. W pierwszym pojedynku Dynamo Kraków Anik Union wygrało 5:2, lecz obecnie do swojego przeciwnika traci trzy punkty. CB Aluminium imponuję skutecznością, a seria czterech kolejnych triumfów zapowiada ciekawe widowisko. Emocje do końcowego gwizdka gwarantowane!

NASZ TYP: X

Andea – MPO Kraków

Na pierwsze zwycięstwo czeka Andea. Minimalna porażka z Angel Poland Group pozwala mieć nadzieję, że „Niebiescy” zrobią swoje i w ostatnich tygodniach odnotują upragniony triumf. O „życie” gra dziś MPO Kraków. Beniaminek do bezpiecznej lokaty traci cztery punkty i jeśli marzy o przedłużeniu szans na pozostanie w I Lidze nie może pozwolić sobie na nawet najmniejszy błąd.

NASZ TYP: 2

Prisjakt – Colorex

Porażka walkowerem z Elitą-Bud sprawiła, że wciąż przed utrzymaniem musi bronić się Colorex. „Niebiescy” mają jednak cztery punkty przewagi nad strefą spadkową i dziś mogą postawić przysłowiową kropkę nad „i”. Rywalem bowiem ósmy Prisjakt, który po sezonie walki powróci na trzeci szczebel rozgrywkowy. Team Jakuba Skrzyniarza uległ ostatnio 3:5 MPGO Kraków. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X2

 

II LIGA A

 

HSBC – SSC Internazionale

Przełamanie przeciwko Consultronix (2:1) wywalczyło w poprzedni poniedziałek SSC Internazionale. Wygrana ta sprawiła, że „Granatowi” opuścili strefę spadkową i ruszyli w pościg za czwartą lokatą. Dziś potyczka z HSBC. Gracze w białych koszulkach ulegli 4F i do maksimum utrudnili sobie walkę o podium. W pierwszej rundzie padł remis 5:5. Czas na powtórkę?

NASZ TYP: X

Nokia – Vicenti

O zgoła inne cele walczą oba doświadczone zespoły. Nokia po pokonaniu SSC Internazionale i remisie z Jacobs opuściła strefę spadkową. Na podium pozostaję zaś Vicenti. Remis z Grupą Heban (3:3) i porażka z 4F utrudniła jednak walkę o złoto i sprawiła, że do końca należy punktować!

NASZ TYP: X2

Consultronix – Rigor Mortis

Wygrana 10:0 nad Dedax w pełni potwierdziła, że „Bordowi” chcą pozostać na I Ligowych boiskach. Dziś zadanie trudne, bowiem Consultronix sklasyfikowane jest na piątym miejscu w tabeli. „Niebiescy” ulegli ostatnio 1:2 SSC Internazionale i zrobią wszystko, by potwierdzić, że rezultat ten był tylko wypadkiem przy pracy.

NASZ TYP: X

4F – Grupa Heban

Siedem punktów w trzech ostatnich meczach – ten wyborny dorobek potwierdził, że bardzo blisko medalowych zdobyczy jest Grupa Heban. Powody do radości ma też 4F, a triumf nad HSBC sprawił, że team Tomasza Wątora ma aż cztery punkty przewagi nad goniącym peletonem. Jeśli jednak gracze w białych koszulkach wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności, mogą przeszkodzić w świętowaniu liderowi.

NASZ TYP: X2

Dedax – Jacobs

Remis z Nokią sprawił, że matematyczne szansę na utrzymanie ma wciąż Jacobs. Aby tak się stało oprócz korzystnych wyników przeciwników należy pokonać Dedax. „Seledynowi” zdecydowanie ulegli Rigor Mortis, nie strzelając przy tym nawet gola. Wcześniejsze triumfy nad HSBC i Vicenti sprawiły jednak, że team Dariusza Dębosza do głównego rywala traci zaledwie „oczko”. Czy zrobi milowy krok w stronę utrzymania?

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA A

 

Flora Kraków – Huntsman

Po porażkach z faworyzowanymi przeciwnikami o pełnej puli marzy Flora Kraków. „Zieloni” zajmują siódme miejsce i ruszają w pościg za czołówką. Rywalem zamykający tabelę Huntsman. Zawodnicy w granatowych koszulkach poczynili jednak spore postępy w rewanżach i również dziś tanio skóry sprzedać nie zamierzają.

NASZ TYP: 1X

Arc Consulting – Perfect Home Heral

Mecz, w którym nie jest trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Perfect Home Heral z kwitkiem odprawia kolejnych rywali i czeka na ewentualne potknięcie Sprzątamy-Kraków. Arc Consulting ze skromnym dorobkiem zadomowiło się w dolnych rejonach stawki i każdy „wyszarpany” dziś ewentualny punkt należy rozpatrywać w kategoriach sporej niespodzianki.

NASZ TYP: 2

Team Spirit – Black Label

Zaskakująca wygrana nad Sprzątamy-Kraków w pełni potwierdziła, że Team Spirit należą się brązowe medale. Dziś letni debiutant sprawdzi formę Black Label. Ekipa ta ma spory problem z systematycznością, jednak ostatnie triumfy nad j-labs i Arc Consulting dają nadzieję na kolejny dobry wynik.

NASZ TYP: 1X

TE Connectivity – Sprzątamy-Kraków

Porażka z Team Spirit sprawiła, że Sprzątamy-Kraków zmuszone było odłożyć świętowanie mistrzostwa. Dziś kolejna szansa na potwierdzenie wybornej formy, bowiem rywalem będące w środku stawki TE Connectivity. „Pomarańczowi” pokonali Arc Consulting 2:1, jednak pomimo tego wyniku nie mogą stawiani być dziś w roli faworyta.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga F
Zobacz więcej
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę