W pierwszym meczu wieczoru, opóźnionym z powodu ulewy, ekipa Shella podejmowała Kolporter. Oba zespoły dzielił tylko punkt, zatem można było mieć nadzieję na ciekawy i trzymający w napięciu do końca pojedynek. I takim tez było to spotkanie; długo żadna ze stron nie mogła wypracować sobie przewagi. Gra toczyła się głównie w środku pola, gdzie z upływem czasu coraz śmielej poczynali sobie żółci. To dało im efekt w postaci gola: Eric Djeukam-Monkam efektownym strzałem piętą otworzył wynik meczu. Wynik, który do przerwy już się nie zmienił.
Druga połowa przyniosła ożywienie w ekipie Kolportera. Pomarańczowi starali się zaatakować i w końcu wyrównali: strzelcem gola był Marek Ropka. Dość długo na murawie utrzymywał się wynik remisowy. W końcu jednak to Shell ponownie objął prowadzenie: dwa szybko zdobyte przez gospodarzy gole mogły podłamać rywali. Ci jednak nie poddawali się i już kilka minut po dwóch otrzymanych ciosach wyprowadzili kontrę: Janusz Dziaduła wykazał się sprytem i głową umieścił piłkę w siatce obok zaskoczonego golkipera. Żółtych stać było na jeszcze jeden zryw, który zapewnił im bramkę i spokój w końcówce meczu. Gole dla nich, poza Djeukam-Monkamem strzelali: Paweł Kalinowski oraz Łukasz Ślusarczyk (2). Ostatecznie Shell wygrał 4:1 i po czterech kolejkach plasuje się na miejscu gwarantującym awans. Kolporter z kolei z trzema oczkami na koncie zajmuje ósmą lokatę.