Hitowy wtorek!

II LIGA B

 

TRADEBOX.PL – State Street

Od mocnego uderzenia rozpoczyna się ta kolejka w II Lidze B. Naprzeciw siebie stają dwa zespoły, które przewodzą ligowej tabeli. State Street w zeszłym tygodniu pauzował, jednak wcześniej bez straconego gola pokonał Jacobs. TRADEBOX.PL skrupulatnie powiększa swój dorobek, a do tej pory nie zaznał jeszcze smaku porażki. Nie podejmujemy się wskazania faworyta, typując podział punktów!

NASZ TYP: X

Tecnocasa – Jacobs

Na pierwsze punkty po powrocie do II Ligi czeka Jacobs. „Niebiescy” do tej pory przegrali wszystkie cztery mecze, strzelając przy tym zaledwie cztery bramki. Więcej powodów do radości ma Tecnocasa, która ostatnio w pokonanym polu pozostawiła zawsze groźne Answear x Medicine. Czy będzie kontynuować marsz w górę stawki?

NASZ TYP: 1

Avanade – The Marine Iguana

Zaledwie punkt wywalczony w trzech ostatnich meczach sprawił, że w strefie spadkowej znalazło się nieoczekiwanie Avanade. O jej opuszczenie nie będzie łatwo, gdyż rywalem „Pomarańczowych” zawsze groźny beniaminek. The Marine iguana po dobrym boju pokonała zdecydowanie Jacobs i nie zamierza zwalniać piłkarskiego tempa.

NASZ TYP: X2

FABRYKA SIŁY – Answear x Medicine

Z pewnością nie tak ostatnie tygodnie wyobrażała sobie FABRYKA SIŁY. Porażki z TRADEBOX.PL i IBM SWG sprawiły, że beniaminek spadł z upragnionego podium. Wyższość Tecnocasy zmuszone było uznać zaś Answear x Medicine. Czy zawodnicy w czarnych strojach wykorzystają kadrowe bolączki rywala i opuszczą strefę spadkową?

NASZ TYP: X

 

II LIGA C

 

XENE – MPO Kraków

O zgoła inne cele wydają się walczyć w tym sezonie doświadczone drużyny. XENE w trzech bojach zdobyło aż siedem punktów i w pełni zasłużenie znalazło się na podium. MPO Kraków w zeszłym tygodniu pauzowało, a wcześniejsza porażka bez strzelonego gola z BNP Paribas wydaję się być mocnym sygnałem ostrzegawczym.

NASZ TYP: 1X

PGE Energia Ciepła – Teleperformance

Mecz zespołów zamykających ligową tabelę. Co może martwić bardziej, zarówno jedni, jak i drudzy legitymują się do tej pory zerowym dorobkiem punktowym. Kluczowe w sytuacji tej może okazać się boiskowe doświadczenie. To przemawia za PGE Energią Ciepła, która minimalnie ulegając XENE i PepsiCo zgłosiła swój akces do walki o utrzymanie.

NASZ TYP: 1X

Nokia – BNP Paribas

Tempa nie zwalnia BNP Paribas. „Zieloni” wygrali wszystkie dotychczasowe mecze, a ostatnio bezlitośnie wypunktowali defensywne bolączki Teleperformance. Dziś zadanie trudne, bowiem Nokia to przeciwnik wymagający. Beniaminek na dobre zapomniał o falstarcie i wygrał trzy kolejne potyczki. Czy zrobi kolejny krok w stronę medalu?

NASZ TYP: X

INTER-STAL – SpyroSoft

Spora zadyszka dopadła SpyroSoft. Dwie porażki sprawiły, że „Fioletowi” spadli z podium na odległe piąte miejsce. INTER-STAL w tej edycji jeszcze nie przegrał, jednak ostatni remis z XENE wydaję się potwierdzać, że lidera czekają trudne i wymagające tygodnie.

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA B

 

WEBCON – BWI Group

Tempa nie zwalnia WEBCON! Doświadczona drużyna dopisała ostatnio walkowerem trzy punkty przeciwko PKO Bank Polski, a wcześniejsze wyniki pozwoliły zajmować w pełni zasłużoną pozycję lidera. Po dwóch tygodniach przerwy na piłkarskie boiska powraca zaś BWI Group. Czy „Biało-Granatowi” wysnują właściwe wnioski i zrewanżują się za wysokie potknięcie z INTERIĄ.PL?

NASZ TYP: 1X

Express Car Rental – INTERIA.PL

Mecz dwóch ekip, których postawa w tej edycji jest ogromnym pozytywnym zaskoczeniem. Po spadku bardzo dobrze prezentuję się INTERIA.PL, a wyborna skuteczność z Kimberly-Clark (9:2) i BWI Group (9:4) nie może przejść bez echa. Express Car Rental w pokonanym polu pozostawił zaś Corgi.pro Team i z kompletem punktów zgłasza swój akces do walki o medale. Ogromne emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

MERIT – Kimberly-Clark

Starcie sąsiadów z ligowej tabeli. Zaledwie „oczko” w trzech meczach utrudniło walkę o medale firmie MERIT. Dziś okazja do przełamania wyborna, gdyż po drugiej stronie barykady staję Kimberly-Clark. „Niebiescy” mają ogromne problemy z grą w defensywie i jeśli nie wysnują szybko właściwych wniosków mogą przegrać czwarty letni mecz.

NASZ TYP: 1X

PKO Bank Polski – Corgi.pro Team

Z pewnością nie tak letni sezon wyobrażały sobie oba doświadczone zespoły. Zarówno jedni, jak i drudzy zgodnie zamykają tabelę ze skromnym dorobkiem. Martwić mogą szczególnie kadrowe bolączki PKO Bank Polski. „Bankowcy” walkowerem oddali boje z WEBCON i Primost i zrobią wszystko, by zatrzeć dziś złe wrażenie dobrym piłkarskim wynikiem!

NASZ TYP: X

 

III LIGA E

 

Grupa Heban – Amigos FC

Mecz zespołów marzących o podium. Po porażce z Accenture na dobre rozpędziło się Amigos FC, a komplet punktów z Huntsman i Sappi daję nadzieję na kolejne medale. Grupa Heban ma problem z ustabilizowaniem formy, a niezłe występy przeplata porażkami. Ostatnio uległa 3:6 DBS. Jak będzie teraz?

NASZ TYP: X2

 

III LIGA F

 

Zmączeni – Grass Valley

Udanie wycieczkę na Bulwarową wspominają Zmączeni. Doświadczona ekipa nie tylko pokonała po ciekawym boju CelTom, ale i została samodzielnym liderem tabeli. Dziś jest zdecydowanym faworytem, bowiem Grass Valley zadomowił się w dolnych rejonach stawki. Ostatnio brak skuteczności zdecydował o porażce z FedEx (0:3). O przełamanie będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1

CelTom – ZasadaAuto.pl

Po dwóch zwycięstwach pogromcę znalazł CelTom. Warto odnotować jednak, że „Żółci” długimi momentami dla lidera byli rywalem równorzędnym, a przegrali w najmniejszych możliwych rozmiarach. ZasadaAuto.pl w poprzednim tygodniu pauzowała, jednak wcześniejszy triumf nad ELGER (4:1) i remis z FedEx (3:3) zapowiada fantastyczne widowisko!

NASZ TYP: X

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie