Po trzeci triumf!

I LIGA B

 

Krakowscy Barmani – Electrosmart

Na właściwe tory w poprzedni czwartek powrócił Electrosmart. Doświadczona drużyna pokonała Blachdeker i na nowo uwierzyła, że może jeszcze dogonić czołówkę. Dziś zadanie trudne, bowiem Krakowscy Barmani to przeciwnik wymagający. Team Mateusza Piechnika nieoczekiwanie uległ RUKO i zrobi wszystko, by udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy.

NASZ TYP: 1X

RUKO – Sabre

Do czwartego meczu na pierwsze zdobycze czekało RUKO. Beniaminek nieoczekiwanie pokonał Krakowskich Barmanów i nie zamierza zwalniać piłkarskiego tempa. Tym razem rywalem doświadczone Sabre. Zawodnicy w czerwonych strojach po pokonaniu DIAMOND zdecydowanie ulegli Perfect Home Heral, a tylko boiskowa stabilizacja może pomóc w walce o czołowe lokaty.

NASZ TYP: X2

Blachdeker – WELDBUD/JF/GEO

Po ciekawym i ofensywnym meczu zdecydowanie Electrosmart uległo Blachdeker. Teraz beniaminek zmierzy się z doświadczonym WELDBUD/JF/GEO. Team Krzysztofa Chlebdy w pokonanym polu pozostawił ostatnio Evolt, a zwycięstwo to pozwoliło awansować na drugie miejsce w tabeli. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: 2

Perfect Home Heral – DIAMOND

Mecz, w którym patrząc na tabelę nie jest trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Perfect Home Heral zdecydowanie przewodzi ligowej stawce z kompletem dwunastu punktów. Po inauguracyjnym remisie z Evolt trzy porażki poniósł DIAMOND. Czy doświadczony team Łukasza Batora stać na sprawienie niespodzianki?

NASZ TYP: 1

Evolt – Brotherm

Na dobre po początkowym falstarcie rozpędził się Brotherm. Doświadczona ekipa wygrała dwa ostatnie mecze i ruszyła w pościg za ścisłą czołówkę. Evolt w zeszły czwartek przegrał pierwszy letni mecz, a brak skuteczności nie może budzić piłkarskiego optymizmu. Stawiamy na remis, spodziewając się ciekawego widowiska.

NASZ TYP: X

 

II LIGA D

 

AMARA – CallPage

Po awansie tempa nie zwalnia CallPage. Beniaminek pokonał ostatnio Vicenti i tym samym zadomowił się na podium. AMARA po serii dobrych występów minimalnie uległa firmie SPAW-TOR. Jeśli jednak poprawi swoją skuteczność może powiększyć dziś swój dorobek.

NASZ TYP: X

Vicenti – HCL Poland

Z pewnością nie tak poprzedni czwartek wyobrażały sobie oba doświadczone zespoły. Vicenti po ciekawym meczu minimalnie uległo CallPage i zadomowiło się w środku stawki. HCL Poland zdecydowanie przegrał z KRK Lions, nie strzelając przy tym nawet gola. Kto powróci na właściwą drogę? Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

Armatis Polska – KRK Lions

Smaku porażki w tej edycji nie zaznał jeszcze Armatis Polska. Dwa remisy i taka sama liczba zwycięstw pozwoliła zostać samodzielnym liderem tabeli. KRK Lions po porażce walkowerem nie dał większych szans HCL Poland, a wynik ten pozwala wierzyć w utrzymanie.

NASZ TYP: 1

SPAW-TOR – Green Cell

Po dwóch tygodniach przerwy na piłkarskie boiska powraca Green Cell. Team Arkadiusza Krzyszkowskiego uległ zdecydowanie Armatis Polska (1:7) i o przełamanie powalczy z ekipą SPAW-TOR. Spadkowicz z I Ligi potrafił pokonać KRK Lions i AMARA i zrobi wszystko, by szybko powrócić na drugi szczebel rozgrywkowy.

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA D

 

Sarivo – MuMu Foodtruck

Na pierwsze punkty wciąż czeka Sarivo. Letni debiutant wciąż ma spore problemy ze skutecznością, co w tej sytuacji może okazać się kluczowe. Tym bardziej, że MuMu Foodtruck przeciwko Hitachi pokazał, że w piłkę grać potrafi. Czy znów pokaże się z dobrej strony?

NASZ TYP: X2

VEAN Tattoo – CREADIS

Dwa remisy w ostatnich tygodniach odnotował CREADIS. O ile podział punktów z walczącą o awans WKS Koniuszą należy rozpatrywać w kategoriach sukcesu, o tyle zaledwie remis z Hitachi utrudnił walkę o najwyższe cele. VEAN Tattoo jeszcze nie wygrało i zrobi wszystko, by szybko zmienić ten stan rzeczy.

NASZ TYP: X2

Hitachi – EPAM

Lepszego startu nie mógł wyobrazić sobie Epam. „Niebiescy” w zeszłym tygodniu pauzowali, a w maju zdobyli komplet 9 punktów z imponującym bilansem 11:2. Hitachi gra w kratkę, a cztery „oczka” pozwoliły zadomowić się w środkowych rejonach stawki. O powiększenie dorobku tym razem będzie jednak niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 2

MSHG – WKS Koniusza

Najciekawsze spotkanie tej kolejki. WKS Koniusza w tym sezonie jeszcze nie przegrała, a dwa punkty straciła tylko za remis z CREADIS. MSHG wprawdzie uległo 2:3 firmie Epam, jednak wyborna postawa przeciwko VEAN Tattoo zapowiadać musi kapitalne i wyrównane widowisko!

NASZ TYP: X

 

III LIGA E

 

Accenture – Smay

Nieoczekiwana porażka z Sappi utrudniła walkę o miejsce w czołówce Accenture. Teraz „Fioletowych” czeka kolejne trudne zadanie, bowiem Smay w tej edycji wielokrotnie udowodniło już, że w piłkę grać potrafi. Po inauguracyjnej porażce z DBS doświadczony team wygrał trzy kolejne boje i z pewnością nie zamierza zwalniać piłkarskiego tempa!

NASZ TYP: 2

 

III LIGA F

 

FedEx – Onwelo

Na pierwsze punkty czeka wciąż Onwelo. „Pomarańczowi” zrobili spore postępy, jednak ostatecznie ulegali 2:5 zarówno Queen Bee, jak i firmie CelTom. FedEx w pokonanym polu pozostawił ostatnio Grass Valley, zachowując przy tym czyste konto. Czy udowodni, że wynik ten nie był dziełem przypadku?

NASZ TYP: 1X

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie