Udany powrót?

SSC Internazionale – Chomik Gdów

Pomimo zajęcia ósmego miejsca w letnich zmaganiach na trzecim szczeblu rozgrywkowym pozostaje Chomik Gdów. „Czerwoni” na początku sezonu sprawdzą formę powracającego do II Ligi SSC Internazionale. Beniaminek pewnie wygrał rozgrywki III Ligi D, zdobywając przy tym aż 44 punkty. Zespół Dariusza Gałka pozostał w silnym kadrowym zestawieniu (z Danielem Klimem w ataku) co może pomóc w udanym rozpoczęciu batalii. 

NASZ TYP: 1X

Krakowscy Barmani – Coca-Cola

Czas na pierwszy sprawdzian Krakowskich Barmanów. Drużyna Mateusza Piechnika ma w swoich szeregach kilku doświadczonych zawodników (Porsche, Lundbeck, ggmedia.pl) jak i ogranych na dużych boiskach graczy. Czy postraszą oni doświadczoną Coca-Colę? Spadkowicz z I Ligi zajął dopiero ósme miejsce i szybko spróbuję udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. Zespół Mariusza Kuczaja zrobi wszystko, by powrócić na drugi szczebel rozgrywkowy, co zapowiada emocje aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

Welcome Aiport Services – TRADEBOX.PL

Spotkanie dwóch beniaminków, którzy latem świętowali zdobycie upragnionych medali. Pierwszą lokatę wywalczyło wtedy TRADEBOX.PL, brąz zaś padł łupem Welcome Aiport Services. Drużyna Piotra Waśkiewicza pozostaje w najlepszym zestawieniu, co sprawia, że można ją traktować w roli faworyta do miejsca w czołówce. Środek stawki to cel Bartosza Ochały i spółki. „Biało-Czarni” niejednokrotnie udowadniali już jednak, że z czołówką grać potrafią, co absolutnie nie stawia ich dziś na straconej pozycji.

NASZ TYP: X2

Infosys Consulting – Teamtechnik

Zaledwie sezon trwała rozłąka Teamtechnik z drugą ligą. „Niebiescy” szybko powrócili na trzeci szczebel rozgrywkowy, zdobywając w pełni zasłużenie srebrne medale. Do końca o utrzymanie walczyło zaś Infosys Consulting. Team Pawła Bulowskiego „rzutem na taśmę” wyprzedził iCar II, znajdując się tym samym na bezpiecznym siódmym miejscu. Trudno w parze tej wskazać faworyta, co sprawia, że typujemy remis!

NASZ TYP: X

Rigor Mortis – Ortotop Centrum Medyczne

Do udanych poprzedniego sezonu nie może zaliczyć Rigor Mortis. „Bordowi” zajęli ostatnie dziesiąte miejsce i spadli na trzeci szczebel rozgrywkowy. Dziś rozpoczną walkę o powrót na I Ligowe boiska. Na początek zmierzą się z doświadczonym Ortotop Centrum Medycznym. Krzysztof Miśkowiec i spółka bardzo  dobrze zaprezentowali się w drugiej rundzie, zapewniając sobie pewne utrzymanie. Dziś gracze w biało-zielonych strojach są minimalnym faworytem, jednak wynik oscylować powinien w granicach remisu.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie