Ciekawy pojedynek beniaminków

EXTRAKLASA

 

Avalon – Dynamo Kraków Anik Union

Udany start w Extraklasie odnotowało Dynamo Kraków Anik Union. Pokonanie doświadczonego RMF MAXX w pełni potwierdziło, że „Żółci” będą zimą rywalem trudnym dla każdego. O medalach marzy zaś Avalon. Zeszłotygodniowa przegrana z broniącym tytułu JR Holding ujmy przynosić nie może, jednak jest sporym sygnałem ostrzegawczym.

NASZ TYP: 1X

Korporaci – RMF MAXX

Właściwe wnioski po pechowej porażce z Avalon wysnuli Korporaci. Team Jacka Tympalskiego pewnie pokonał MooMoo Restaurants i dziś spróbuję podtrzymać dobrą passę. Nie będzie to łatwe, bowiem RMF MAXX uległo w zeszłą środę Dynamo Kraków Anik Union i jeśli chce zimą powrócić na upragnione podium nie może pozwolić sobie na kolejny, nawet najmniejszy błąd.

NASZ TYP: X2

Estate Zina – MooMoo Restaurants

Zaledwie „oczko” w dwóch pierwszych meczach zdobyło MooMoo Restaurants. Również dziś brązowy medalista z letniej edycji nie może być stawiany w roli faworyta. Estate Zina uległa wprawdzie Elicie-Bud 2:4, jednak pozostawiła po sobie dobre wrażenie i powinna do końca walczyć o miejsce na upragnionym podium.

NASZ TYP: 1X

Brotherm – JR Holding

Udany start zimowego sezonu odnotowuje Brotherm. Pokonanie Baru Mateo i remis z MooMoo Restaurants sprawiły, że team Mateusza Kapusty został w pełni zasłużenie samodzielnym liderem tabeli. Dziś zadanie trudne, bowiem JR Holding po przegranej z Estate Zina ruszył w pościg za czołówką. Obrońca tytułu poprawił swoją skuteczność, a to właśnie dobra postawa ofensywy może poprowadzić do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: X2

Elita-Bud – Bar Mateo

W najlepszy możliwy sposób do Extraklasy powróciła Elita-Bud. Wzmocniony beniaminek pewnie pokonał groźnego przeciwnika i potwierdził, że interesują go tylko złote medale. Dziś równie wymagające zadanie, bowiem Bar Mateo po porażce z Brotherm chce powrócić na właściwą drogę. Będzie o to jednak niesłychanie trudno, a naszym zdaniem to team w białych koszulkach zainkasuję trzy punkty.

NASZ TYP: 1

 

III LIGA C

 

Odrabiamy.pl – FREZWID

Mecz dwóch debiutantów. Po dwóch wysokich porażkach o przełamaniu marzy drużyna Odrabiamy.pl. Po drugiej stronie barykady staję zaś FREZWID. „Żółci” na starcie ulegli wprawdzie minimalnie firmie TTEC, lecz dobra i ambitna postawa sprawia, że to w nich upatrujemy zdecydowanego faworyta.

NASZ TYP: 2

Shell Energy – Tecnocasa

Tempa nie zwalnia Tecnocasa. Team Tomasza Wójciaka pewnie pokonał dwóch zimowych debiutantów, tracąc przy tym zaledwie jednego gola. Co jednak ważne, strzelił przy tym aż 21 i zgłosił swój poważny akces do walki o złoto. Do inauguracyjnego triumfu potknięcie z CallPage dorzuciło Shell Energy. „Żółci” mają spory problem z ustabilizowaniem formy, a tylko to może pomóc w sprawieniu niespodzianki.

NASZ TYP: X2

Grand Parade – Eltrox

Od remisu z TTEC nowy sezon rozpoczęło Grand Parade. „Granatowi” dziś postarają się dorzucić do swojego konta trzy punkty. Jest to prawdopodobny scenariusz, bowiem w poczynaniach Eltrox brak odrobiny skuteczności. Do tej pory „Biało-Pomarańczowi” nie zdobyli jeszcze bramki. Do trzech razy sztuka?

NASZ TYP: 1

TTEC – Herbalife

Starcie starych dobrych znajomych. Oba zespoły walczyły ze sobą latem i teraz spróbują poprawić swoje lokaty. Do mocnego ataku na czołówkę od początku ruszył TTEC, a pokonanie FREZWID i remis z Grand Parade nie mogą przejść bez echa. Herbalife wyciągnęło właściwe wnioski po potknięciu z Shell Energy, a przekonujący triumf nad Eltrox zapowiada ciekawe widowisko!

NASZ TYP: X

 

III LIGA E

 

KRK Lions – V4 Group

Ciekawe spotkanie dwóch marzących o medalach zespołów. Miejsca na podium wywalczonego latem broni KRK Lions. Zawodnicy w białych strojach pokonali zimą zarówno Accenture, jak i Pratt&Whitney i z pewnością nie zamierzają zwalniać piłkarskiego tempa. Nie będzie to łatwe, bowiem V4 Group przeciwko firmie Nokia w pełni udowodniło, że w piłkę grać potrafi (2:1). Nie podejmujemy się wskazania faworyta, typując remis!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie