Dla kogo brąz?

II LIGA B

 

Answear x Medicine – Primost

Remis z Pitbull Shisha Bar (2:2) sprawił, że w trudnym położeniu przed ostatnią kolejką znajduję się Answear x Medicine. Zawodnicy w czarnych strojach do liderującego IP GBSC tracą dwa punkty i oprócz triumfu muszą wyczekiwać potknięcia przeciwnika. Pierwsza część planu wielce prawdopodobna, bowiem rywalem zamykający tabelę Primost. Beniaminek szybko powróci na czwarty szczebel rozgrywkowy i niewiele wskazuję na to, by był w stanie dziś powiększyć swój dorobek.

NASZ TYP: 1

TRADEBOX.PL – IP GBSC

Mecz zespołów, które odbiorą na kończącej sezon gali upragnione medale. Ze swoim losem pogodzony jest już TRADEBOX.PL, który letnią edycję skończy na trzecim miejscu w tabeli. O złoto walczy IP GBSC. „Zieloni” aby nie drżeć do końca muszą zainkasować pełną pulę. Remis przy triumfie Answear x Medicine sprawi, że o mistrzostwie zadecyduje bilans bramkowy. Emocje gwarantowane!

 NASZ TYP: X2

Tecnocasa – EC Engineering

Sporo emocji przyniosła pierwsze bezpośrednia potyczka, którą 5:4 wygrało EC Engineering. Team Grzegorza Pawlika zajmuję bezpieczne ósme miejsce i z nadziejami wyczekuję zimowej edycji. O szczebel niżej powalczy Tecnocasa. „Biało-Zieloni” mają ogromny problem z boiskową stabilizacją, czego efektem jest seria dziewięciu meczów bez zwycięstwa. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X2

Pitbull Shisha Bar – PKO Bank Polski

Powody do radości w ostatnich tygodniach ma Pitbull Shisha Bar. Po pierwsze, „Czerwoni” nie przegrali żadnego z pięciu poprzednich spotkań. Po drugie, potrafili zatrzymać w zeszły wtorek faworyzowane Answear x Medicine. Po trzecie natomiast, dobrze spisują się w defensywie, co może być kluczem przeciwko „Bankowcom”. PKO Bank Polski na wygraną czeka od 9 sierpnia i po dobrym starcie jest zmuszony na obronę zaledwie szóstego miejsca. Czy sprawi niespodziankę?

NASZ TYP: 1

FedEx – Grupa Heban

Porażka z IP GBSC sprawiła, że szansę na medalowe zdobycze straciła definitywnie Grupa Heban. Mimo tego ekipa w białych koszulkach zrobi wszystko, by udanie zakończyć letni sezon. Po drugiej stronie barykady staje bowiem będący na siódmej lokacie FedEx. „Biało-Fioletowi” przeciwko EC Engineering (7:2) i PKO Bank Polski (4:4) przypomnieli jednak, że w piłkę grać potrafią. Jeśli wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności mogą podtrzymać dobrą passę.

NASZ TYP: X2

 

II LIGA C

 

Sunday Polska – Armatis Polska II

Od mocnego uderzenia rozpoczyna się 18 kolejka w II Lidze C. Czeka nas bowiem bój, który zdecydować może o brązowych medalach. Jeśli chociaż punkt zdobędzie w nim Armatis Polska II to on zakończy zmagania na podium. W przypadku triumfu Sunday Polska czeka nas oczekiwanie na wynik System Cold, które z poziomu drugiego rzędu może zaatakować upragnione miejsce. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

INTERIA.PL – System Cold

Wedle zasady – gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta podium zaatakować może System Cold. Aby tak się stało team Marcina Pomiernego musi nie tylko wygrać z zawsze groźną INTERIĄ.PL, ale i liczyć na triumf Sunday Polska z Armatis Polska II. Czy zawodnicy w biało-niebieskich strojach po sporej zadyszce z połowy sezonu zakończą letnie zmagania z happy endem?

NASZ TYP: X2

TechnipFMC – Sparta

Pomimo serii trzech kolejnych zwycięstw szans na medale nie ma już Sparta. Zawodnicy w białych koszulkach imponują jednak boiskową konsekwencją i udowadniają, że w przyszłym sezonie powalczą o najwyższe cele. Spore powody do radości ma też TechnipFMC. Wygrana 12:2 nad CREADIS pozwoliła na dobre zapewnić sobie utrzymanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Czy „Fioletowych” stać na zgarnięcie pełnej puli?

NASZ TYP: X2

Fluvius – CREADIS

Pewne zwycięstwo nad Sunday Polska sprawiło, że zimą na I Ligowych boiskach zobaczymy firmę Fluvius. Zawodnicy w biało-czerwonych koszulkach spróbują na zakończenie udowodnić, że awans ten nie był dziełem przypadku. Są zdecydowanym faworytem przeciwko zamykającemu tabelę CREADIS. Drużyna Macieja Rogi nie tylko uległa TechnipFMC, ale i straciła przy tym 12 bramek. Jeśli nie poprawi postawy w defensywie może mieć problem z osiągnieciem korzystnego rezultatu.

NASZ TYP: 1

 

III LIGA A

 

Autenti – TE Connectivity

Do udanych ten sezon zaliczyć może Autenti. „Biało-Niebiescy” najprawdopodobniej skończą zmagania na szóstym miejscu, co należy rozpatrywać w kategoriach sporego sukcesu. Dziś są zdecydowanym faworytem, bowiem rywalem dziewiąte TE Connectivity. Gracze w pomarańczowych koszulkach po średnio udanej zimie wyciągnęli właściwe wnioski i w tej edycji byli rywalem trudnym dla każdego. Czy udowodnią to i tym razem?

NASZ TYP: 1X

Makro – Arrow Electronics

Spotkanie ekip, które zadomowiły się w dolnych rejonach klasyfikacji. Stawkę niezmiennie zamyka Arrow Electronics, o dwie pozycję wyżej sklasyfikowane jest Makro. „Niebiescy” przegrali trzy ostatnie potyczki, zamykając sobie drogę do walki o medale. W tym czasie letni debiutant potrafił pokonać TE Connectivity i Kimberly-Clark. Czas na kolejne punkty?

NASZ TYP: X2

IBM SWG – Consorfrut Polska

Mistrzowski tytuł w swoim pierwszym sezonie po powrocie do rozgrywek odnotowuję Consorfrut Polska. Na zakończenie przygody z III Ligą faworyta czeka bój z marzącym o medalach IBM SWG. „Niebiescy” do trzeciej lokaty tracą cztery punkty, jednak mają jeszcze zaległe spotkanie z Autenti. Tylko wygrana pozwoli w sytuacji tej zachować szansę na podium. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

Epam – BWI Group

Do II Ligi po pokonaniu firmy WEBCON powraca BWI Group. Team Bartłomieja Gągola jest już pewny drugiej lokaty i dziś powalczy z doświadczoną firmą Epam. „Niebiescy” po początkowym kryzysie nie przegrali w pięciu kolejnych spotkaniach i również dziś stać ich na odnotowanie korzystnego rezultatu. Nie będzie to jednak zadanie łatwe.

NASZ TYP: X2

WEBCON – Kimberly-Clark

Zwycięstwa, by zwieńczyć w pełni udany sezon potrzebuję WEBCON. Zawodnicy w biało-czerwonych koszulkach mają cztery punkty przewagi nad mającym mecz mniej IBM SWG i triumf nad Kimberly-Clark pozwoli zapewnić sobie brązowe medale. Jest to prawdopodobny scenariusz, bowiem „Niebiescy” w poprzednim tygodniu ulegli zamykającemu stawkę Arrow Electronics. Z jakiej strony pokażą się dziś?

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Social media
Siatkarska Biznes Liga
Sprzedaż strojów
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga E
Zobacz więcej
III Liga F
Zobacz więcej
III Liga E
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę