Do pięciu razy sztuka?

APLA – FIDELTRONIK

Na premierowy punkt czeka wciąż FIDELTRONIK. Beniaminek zdecydowanie przegrał wszystkie cztery spotkania i z zerowym dorobkiem zamyka klasyfikację II Ligi B. Czy gracze w czarnych koszulkach zdobędą dziś pierwszą zdobycz? Nie będzie to proste, bowiem po drugiej stronie barykady staję marząca o przełamaniu APLA. Ekipa Marcina Porady po udanym początku złapała spory kryzys i ulegała Frapolowi, TESCO i Getinge. Jest to zarówno dla jednych jak i drugich wyborna okazja do przełamania, którą należy wykorzystać.

NASZ TYP: 1X

Chomik Gdów – Capgemini

Smaku porażki nie zaznało wciąż Capgemini. Doświadczona ekipa po inauguracyjnych remisach z AMARĄ i TESCO „dorzuciła” triumfy nad Sii i Light, dzięki czemu w pełni zasłużenie zameldowała się na najniższym stopniu podium. Czy tak świetnie grających „Niebieskich” jest w stanie zatrzymać Chomik Gdów? Beniaminek po ciekawym boju pokonał ostatnio Sii, strzelając gola na 1:0 w samej końcówce. Z pewnością zawodnicy w czerwonych strojach spróbują podtrzymać dobrą passę i odnotować drugi triumf z rzędu, jednak będzie to zadanie niezmiernie trudne.

NASZ TYP: X2

Frapol – TESCO

Po trzech wygranych pogromcę znalazł wreszcie Frapol, który ulegając AMARZE spadł na drugą lokatę kosztem Getinge. Czy „Biało-Niebiescy” udowodnią, że był to tylko wypadek przy pracy i pokonają TESCO? Doświadczona ekipa nie dała większych szans APLI, poprawiając sobie humory po wcześniejszej pechowej porażce z Getinge. Patrząc na rezultaty, doświadczenie i mocne ofensywne filary spodziewać możemy się kapitalnego widowiska, którego rezultat oscylować powinien w granicach remisu.

NASZ TYP: X

AMARA – Getinge

Po dwóch remisach premierowe zwycięstwo wywalczyła wreszcie AMARA, która nie dała większych szans Frapolowi i odnosząc pewny triumf w pełni zasłużenie opuściła strefę spadkową awansując na siódme miejsce. Dziś graczy w białych koszulkach czeka arcytrudne zadanie, bowiem rywalem liderujące Getinge. „Szarzy” po inauguracyjnym remisie zwyciężyli w trzech następnych kolejkach i samotnie liderują w klasyfikacji II Ligi B. Wszystko to pozwala wierzyć, że team Marka Waszuty opuści balon przy ulicy Dekerta z pełną pulą.

NASZ TYP: 2

Sii – Light

Spory kryzys po inauguracyjnej wygranej dopadł Sii. Beniaminek po pokonaniu FIDELTRONIK zdecydowanie przegrał trzy kolejne spotkania i na dobre zadomowił się w strefie spadkowej. Odrobinę lepiej radzi sobie Light, który pomimo ostatniej porażki z faworyzowanym Capgemini zdobył pięć punktów pozostawiając po sobie dobre wrażenie. To sprawia, że gracze w czarnych strojach są we wtorkowy wieczór faworytem, którego stać na zgarnięcie pełnej puli.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie