Emocjonujący czwartek!

I LIGA B

 

Avalon – HCL Poland

Hit tej kolejki w I Lidze B. Naprzeciw siebie stają dwa zespoły, które nie zaznały jeszcze smaku porażki. Z kompletem 9 punktów stawce przewodzi HCL Poland, dwa „oczka” po remisie z firmą SPAW-TOR stracił Avalon. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym remis to możliwe rozwiązanie.

NASZ TYP: X

IP GBSC – WELDBUD/JF/GEO

Ze zmiennym szczęściem radzą sobie do tej pory dwa doświadczone zespoły. Zarówno jedni jak i drudzy zdobyli zaledwie po trzy punkty, odnotowując dwie porażki i jeden triumf. Jeśli beniaminek nawiążę do dobrej dyspozycji z zimy powinien ruszyć w szalony pościg za czołówką.

NASZ TYP: X2

Sabre – MEBLOMIX&MAZUR TRUCK

Na pierwsze punkty latem czeka Sabre. „Czerwoni” przegrali wszystkie trzy mecze i zdecydowanie zamykają tabelę I Ligi B. W dużo lepszych nastrojach do potyczki tej przystępuje MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. Rafał Bereta i spółka oprócz porażki walkowerem z HCL Poland pewnie pokonali IP GBSC i Consorfrut Polska i również dziś wydają się być faworytem.

NASZ TYP: 2

Consorfrut Polska – ROB-STAL

Zwycięstwo i porażkę ma na swoim koncie ROB-STAL. Beniaminek pokazał się z dobrej strony przeciwko Pitbull Shisha Bar, co daję nadzieję na udany sezon. Po falstarcie nie ma już śladu w szeregach Consorfut Polska. Remis ze wspomnianymi wyżej „Czerwonymi” czy pokonanie Sabre budzi sporo piłkarskiego optymizmu.

NASZ TYP: 1X

Pitbull Shisha Bar – SPAW-TOR

Na pierwsze zwycięstwo po awansie czeka wciąż Pitbull Shisha Bar. „Czerwoni” po porażce w pierwszej kolejce zremisowali z Consorfrut Polska (4:4). O trzy punkty więcej ma na swoim koncie SPAW-TOR, a wygrana z WELDBUD/JF/GEO nie może przejść bez echa.

NASZ TYP: 2

 

II LIGA D

 

BMW M-Cars – AMARA

Po inauguracyjnej wygranej na II Ligowych boiskach dwa remisy z Green Cell i FC Petardą Wieliczka odnotowało BMW M-Cars. Po dobrym spotkaniu z IG Group gorycz porażki przeciwko Fluvius zmuszona była przełknąć AMARA. Jeśli brązowy medalista z zimy zagra na swoim poziomie musi być stawiany w roli minimalnego faworyta.

NASZ TYP: 1X

IG Group – FC Petarda Wieliczka

Pogromcy po awansie z III Ligi wciąż nie znalazła FC Petarda Wieliczka. Artur Turek i spółka do wygranej z Grass Valley „dorzucili” remisy z BMW M-Cars i Fluvius. Dwie kolejne porażki sprawiły, że bardzo blisko strefy spadkowej znalazło się IG Group? Do trzech razy sztuka? Będzie o to naszym zdaniem niesłychanie trudno.

NASZ TYP: X2

Evolt – ZasadaAuto.pl

Na pierwsze punkty czeka wciąż ZasadaAuto.pl. Trzy porażki sprawiły, że na dobre w strefie spadkowej zadomowiła się doświadczona ekipa. Wygrana 11:3 nad Grass Valley w pełni potwierdziła, że o najwyższe cele walczyć będzie Evolt. Aby tak się stało takie potyczki jak ta wygrywać po prostu trzeba!

NASZ TYP: 1

Grass Valley – Green Cell

Spore problemy z grą w defensywie ma Grass Valley. Zawodnicy w białych koszulkach nie tylko nie zdobyli nawet punktu, ale w zeszłym tygodniu stracili aż 11 bramek. Po remisie o pełną pulę pokusił się Green Cell. Wygrana nad IG Group (4:2) sprawia, że w parze tej faworyt jest tylko jeden.

NASZ TYP: 2

Electrosmart – Fluvius

Najciekawsze spotkanie tej kolejki! Stawką tego meczu jest pozycja lidera w II Lidze D. Obecnie o dwa punkty więcej ma na swoim koncie Electrosmart. Dwa punkty za remis z FC Petardą Wieliczka stracił Fluvius. Jeśli team Pawła Węgrzyna zainkasuje pełną pulę umocni się na upragnionej pierwszej lokacie. Emocje do ostatniego gwizdka gwarantowane!

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA D

 

Hitachi – Vesuvius

Ważne zwycięstwo w poprzedni czwartek wywalczyło Hitachi. Triumf nad CREADIS (5:4) sprawił, że Rafał Zając i spółka zadomowili się w ścisłej czołówce. Bez straconego gola Somfy pokonał Vesuvius. Jeśli wysoką formę utrzyma formacja defensywna, a kolejne bramki zdobędzie Sebastian Marszałek Vesuvius może opuścić obiekt przy Bulwarowej bogatszy o trzy punkty.

NASZ TYP: X2

Tecnocasa – UBER

Do trzech razy sztuka? – to pytanie wydają się sobie powtarzać zawodnicy firmy UBER. Powracająca do ligowej walki drużyna zdobyła do tej pory zaledwie „oczko” z Grand Parade. Po drugiej stronie barykady staję Tecnocasa. Team Tomasza Wójciaka po spadku z II Ligi spróbuję odbudować się o szczebel niżej. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X

Grand Parade – Somfy

Z pewnością nie tak swój pierwszy mecz w Biznes Lidze wyobrażało sobie Somfy. Zawodnicy w białych koszulkach nie tylko ulegli firmie Vesuvius, ale i nie strzelili przy tym nawet gola. Po wysokiej porażce z CREADIS świetnie w następnych bojach zaprezentowało się Grand Parade. Cztery „oczka” pozwalają wierzyć, że „Granatowi” będą latem rywalem trudnym dla każdego.

NASZ TYP: 1X

PGE Energia Ciepła – CREADIS

Po dwóch triumfach minimalnie Hitachi uległ CREADIS. Okazja do powrotu na właściwe tory wyborna, bowiem PGE Energia Ciepła po spadku z II Ligi spróbuję nawiązać do najlepszej dyspozycji. Na starcie „Granatowi” zremisowali z Hitachi. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X2

 

III LIGA E

 

DBS – Smay

Zwycięstwo i porażkę ma na swoim koncie DBS. Letni debiutant zmierzy się dziś ze Smay. Doświadczony team po sporym falstarcie pokonał w zeszły czwartek Onwelo (7:4). Czy ten wynik to prognostyk dobrych czasów i walki o awans?

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę