Jedni o podium, drudzy o utrzymanie!

I LIGA A

 

Colorex – Elita-Bud

Marsz Elity-Bud w stronę Extraklasy trwa. Ostatnio doświadczona ekipa pokonała 10:1 Prisjakt i dziś sprawdzi formę firmy Colorex. „Niebiescy” po serii dobrych występów nieoczekiwanie łatwo ulegli MPO Kraków (2:5). Tym samym team Patryka Muchy definitywnie stracił szansę na podium i zmuszony jest skupić się na obronie lokaty w środku stawki.

NASZ TYP: 2

BNP Paribas – CB Aluminium

Bardzo trudne warunki CB Aluminium postawiło w pierwszej rundzie BNP Paribas. „Zieloni” ulegli minimalnie (3:5), a wynik ten dawał nadzieję na utrzymanie. Obecnie team Piotra Knapika ma już tylko matematyczne szansę, by dogonić jeszcze szóste miejsce w tabeli. O zgoła inne cele walczy CB Aluminium. Jeśli „Czerwono-Biali” chcą powrócić na Extraklasowe boiska takie potyczki wygrywać po prostu muszą!

NASZ TYP: X2

Prisjakt – MPGO Kraków

Ze zmiennym szczęściem w ostatnich tygodniach radzi sobie MPGO Kraków. „Pomarańczowi” dobre występy przeplatają porażkami i mają zaledwie „oczko” przewagi nad strefą spadkową. W niej zadomowił się Prisjakt. Beniaminek przegrał trzy ostatnie boje i jeśli chce realnie myśleć o pozostaniu w I Ligi musi obowiązkowo zgarnąć dziś pełną pulę. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

MPO Kraków – Dynamo Kraków Anik Union

Właściwie na porażkę z Elitą-Bud zareagowało Dynamo Kraków Anik Union. „Żółci” pokonali pewnie MPGO Kraków i dziś zmierzą się z kolejnym walczącym o utrzymanie zespołem. MPO Kraków przeciwko Colorex na dobre udowodniło, że znajduję się w dobrej formie (5:2) i z pewnością tanio skóry sprzedać nie zamierza!

NASZ TYP: X2

Andea – Angel Poland Group

Blisko sporej niespodzianki w poprzedni poniedziałek była Andea, jednak ostatecznie beniaminek uległ 3:4 CB Aluminium i pozostaję bez zwycięstwa na końcu klasyfikacji. Minimalnie z BNP Paribas przegrało zaś Angel Poland Group. „Granatowi” nie mogą nawiązać do dyspozycji z pierwszej rundy i bardzo trudno obronić im będzie czwartą lokatę w tabeli. Aby tak się stało, muszą dziś dopisać bezcenne trzy punkty!

NASZ TYP: 2

 

II LIGA A

 

4F – HSBC

Świetna postawa 4F trwa. Doświadczona drużyna wygrała dwa ostatnie mecze i została samodzielnym liderem tabeli. Dziś kolejne trudne wyzwanie, bowiem HSBC zajmuję wprawdzie 4 miejsce, jednak do upragnionego podium traci zaledwie trzy „oczka”. W pierwszej rundzie team Tomasza Wątora triumfował 7:4. Powtórka tego wyniku to wielce prawdopodobne rozwiązanie.

NASZ TYP: 1X

Consultronix – SSC Internazionale

Spora zadyszka dopadła Consultronix. Po przegranej walkowerem z Grupą Heban „Niebiescy” ulegli Jacobs i jeśli marzą o awansie nie mogą pozwolić sobie na kolejny, nawet najmniejszy błąd. Po drugiej stronie barykady staję będące w strefie spadkowej SSC Internazionale. Gracze w granatowych koszulkach w czterech bojach zdobyli zaledwie „oczko”, a spory kryzys obu ekip sprawia, że nie podejmujemy się w parze tej wskazania zdecydowanego faworyta.

NASZ TYP: X

Nokia – Jacobs

Ostatniego słowa w kwestii walki o utrzymanie nie powiedział Jacobs. „Niebiescy” pokonali Consultronix (4:2) i do bezpiecznej lokaty tracą sześć punktów. Właśnie taki dorobek zebrała do tej pory Nokia. Pokonanie SSC Internazionale 6:1 pozwala mieć nadzieję, że doświadczony team szybko zapewni sobie pozostanie drugim szczeblu rozgrywkowym. Czy stanie się to już dziś?

NASZ TYP: X

Grupa Heban – Vicenti

Najciekawsze spotkanie tej serii gier. Obie drużyny zadomowiły się na podium, a do lidera tracą zaledwie dwa punkty. Minimalnym faworytem wydaję się być Grupa Heban. Vicenti przegrało ostatnie dwa mecze, a spora zadyszka zabrać może upragniony awans. W tym czasie zawodnicy w białych koszulkach pewnie pokonali Rigor Mortis (7:4) i nie zamierzają zwalniać piłkarskiego tempa.

NASZ TYP: 1X

Rigor Mortis – Dedax

Nie przestaję w ostatnich tygodniach zaskakiwać pozytywnie Dedax. Trzy kolejne triumfy sprawiły, że „Seledynowi” opuścili strefę spadkową, jednak mają zaledwie „oczko” przewagi nad dziewiątym SSC Internazionale. Taki sam dorobek zebrał do tej pory Rigor Mortis. Zawodnicy w bordowych koszulkach ulegali zarówno SSC Internazionale, jak i Vicenti i Grupie Heban, co nie może budził piłkarskiego optymizmu.

NASZ TYP: X2

 

III LIGA A

 

Flora Kraków – Perfect Home Heral

Terminarz nie rozpieszcza Flory Kraków. „Zieloni” tydzień temu musieli zmierzyć się z liderem, teraz zaś czeka ich bój z drugim w tabeli Perfect Home Heral. Zawodnicy w czarnych strojach mają już tylko matematyczne szansę na złote medale, a te w przypadku dobrego wyniku najgroźniejszego rywala spadną dziś do zera. Pomimo tego wydaję się, że faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Team Spirit – Sprzątamy-Kraków

Korki od szampana w szeregach Sprzątamy-Kraków mogą wystrzelić już dziś! Aby tak się stało, „Czerwoni” muszą pokonać Team Spirit, lub liczyć na potknięcie głównego przeciwnika. Nie będzie to łatwe, bowiem team Szymona Marciniaka zadomowił się na wysokiej trzeciej lokacie i spróbuję pokusić się o sprawienie sporej niespodzianki.

NASZ TYP: X2

j-labs – Huntsman

Po dwóch tygodniach przerwy głodni gry wracają zawodnicy Huntsman. Przed pauzą „Granatowi” pokazali się z bardzo dobrej strony, a pokonanie Black Label (3:2) i remis z Arc Consulting (1:1) nie mogą przejść bez echa. Dziś rywalem będący w środku stawki j-labs. „Niebiescy” mają spory problem ze skutecznością, a tyko jej poprawa może pomóc w skutecznej walce o czwartą pozycję.

NASZ TYP: 1X

Black Label – Arc Consulting

Po serii sześciu porażek pełną pulę przeciwko j-labs wywalczył Black Label. Dziś mecz kluczowy dla walki o szóste miejsce, o którym wciąż marzy Arc Consulting. Aby tak się stało „Fioletowi” muszą pokonać dzisiejszego przeciwnika. W pierwszej rundzie team Grzegorza Blachlińskiego wygrał 3:1. Tym razem spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym remis to możliwe rozwiązanie.

NASZ TYP: X

 

III LIGA E

 

Zmączeni – Accenture

W komfortowej sytuacji w końcówce sezonu pomimo porażki z Pratt&Whitney znajdują się Zmączeni. Team w czarnych koszulkach ma pięć punktów przewagi nad goniącym peletonem i awans do II Ligi może „przyklepać” już dziś. Aby tak się stało należy pokonać rozpędzone Accenture. Nie będzie to łatwe, bowiem „Fioletowi” przeciwko Smay (4:4) i KRK Lions (1:0) przypomnieli na dobre, że w piłkę grać potrafią!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie