Krok w stronę mistrzostwa

Abanana Advertising – PRESCIENT

Bardzo dobrze w ostatnich tygodniach spisuję się PRESCIENT. Zwycięstwa nad ORLEN OIL i Shell pozwoliły drużynie Dominika Paula awansować na siódme miejsce i dołączyć do goniącego czołówkę peletonu. Dziś „Seledynowi” sprawdzą formę Abanana Advertising. Zawodnicy w żółtych koszulkach znajdują się w sporym kryzysie, czego efektem jest seria pięciu porażek. Naszym zdaniem nie zostanie ona dzisiaj przerwana i PRESCIENT zainkasuje pełną pulę.

NASZ TYP: 2

Miquido – Fluvius

Terminarz nie rozpieszcza Fluvius. „Błękitni” ulegli Rafisowi i Welcome Aiport Services, tracąc przy tym aż osiemnaście goli. Zespół Marcina Miarki znalazł się na ósmym miejscu i dziś zagra z szóstym Miquido. Zawodnicy w czarnych strojach pokonali Abanana Advertising, zachowując tym samym szansę na awans. Aby dogonić czołówkę, należy powtórzyć wynik z pierwszej potyczki (7:2), co wydaję się być prawdopodobnym scenariuszem.

NASZ TYP: 1

ORLEN OIL  - Sii

Na premierowe zwycięstwo czeka wciąż Sii. „Błękitni” nie tak dawno temu pokusili się o sporą sensację i zremisowali z Welcome Aiport Services, jednak potem ulegli Rafisowi i Shell. Spory kryzys dopadł również ORLEN OIL. Zespół Sebastiana Gruszczyńskiego w trzech spotkaniach zdobył zaledwie „oczko” z BWI Group, komplikując sobie kwestię walki o medale. Wszystko to sprawia, że zawodnicy w czerwonych koszulkach nie mogą pozwolić już sobie na najmniejszy błąd.

NASZ TYP: 1

Welcome Aiport Services – Rafis

Hit trzynastej serii gier! Zagrają ze sobą bowiem dwie marzące o złocie drużyny. Obecnie liderem pozostaje Rafis, który zgromadził punkt więcej od Welcome Aiport Services. Zespół Rafała Ziętka przegrał jednak premierową potyczkę, ulegając 5:2. Teraz zrobi wszystko, by udanie zrewanżować się przeciwnikowi. Tym bardziej, że zawodnicy w białych koszulkach potrafili zremisować z zamykającym stawkę Sii. Wszystko to zapowiada ogromne emocje aż do końcowego gwizdka, a minimalna wygrana przybliży każdą ze stron do upragnionego złota!

NASZ TYP: X

Shell – BWI Group

Po dwóch zwycięstwach pogromcę znalazł Shell, który w poprzedni wtorek nie potrafił powstrzymać PRESCIENT. „Żółto-Czerwoni” zajmują piąte miejsce i jeśli marzą jeszcze o włączeniu się do walki o medale, muszą pokusić się o sprawienie sporej niespodzianki i zatrzymanie BWI Group. Jest to prawdopodobne, bowiem team Bartłomieja Gągola w pięciu potyczkach zdobył zaledwie sześć punktów i zadomowił się na trzecim miejscu w stawce. W pierwszym spotkaniu górą okazało się BWI Group, triumfując 2:1. Stawiamy na powtórkę tego rozstrzygnięcia!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę