Mistrz czy beniaminek?

EXTRAKLASA

 

Korporaci – Dynamo Kraków Anik Union

Ciekawie zapowiadające się starcie otwierające czwartą kolejkę w Extraklasie. Zarówno jedni, jak i drudzy zdobyli do tej pory po sześć punktów, jednak Korporaci mają na swoim koncie rozegrany o jeden mecz więcej. Dynamo Kraków Anik Union pokonywało Avalon i RMF MAXX, a rezultaty te zapowiadają ciekawe i wyrównane widowisko!

NASZ TYP: X

Bar Mateo – Avalon

Lekka zadyszka dopadła Avalon. Beniaminek po dobrym starcie przegrał dwa kolejne mecze i musi szukać okazji do przełamania. Ten sam cel przyświeca Bar Mateo. „Żółci” zimą nie zdobyli jeszcze nawet punktu, co patrząc na medal wywalczony w poprzedniej edycji nie jest z pewnością rezultatem oczekiwanym. Jedni i drudzy potrzebują zgarnąć w środowy wieczór pełną pulę, a stan ten zapowiada pełne emocji spotkanie.

NASZ TYP: 1X

JR Holding – Elita-Bud

Mecz obrońcy tytułu z głównym kandydatem do jego detronizacji. Elita-Bud pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa z kwitkiem odprawiając kolejnych rywali. JR Holding na dobre zapomniał o porażce z pierwszej kolejki, a wyborna skuteczność z Avalon i Brotherm przywróciła nadzieję na udany sezon. Podział punktów w parze tej to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

MooMoo Restaurants – RMF MAXX

Kryzys RMF MAXX trwa w najlepsze. „Radiowcy” przegrali oba dotychczasowe mecze i nie mogą pozwolić sobie na kolejny błąd. Zaledwie „oczko” po trzech tygodniach dopisało do swojego konta MooMoo Restaurants. Zawodnicy w czarnych strojach ulegali ostatnio Estate Zina i Korporatom. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X2

Estate Zina – Brotherm

Dobra postawa przeciwko MooMoo Restaurants sprawiła, że w ścisłej czołówce zadomowiła się Estate Zina. Mniej powodów do radości miał w ostatnią środę Brotherm. Zawodnicy w czarnych koszulkach zdecydowanie ulegli obrońcy tytułu, strzelając przy tym zaledwie jedną bramkę. Czy potwierdzą dziś, że był to tylko wypadek przy pracy?

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA C

 

CallPage – Eltrox

Na pierwsze trafienie czeka wciąż Eltrox. Po dwóch zdecydowanych porażkach „Biało-Pomarańczowi” zremisowali bezbramkowo z Grand Parade i dziś zmierzą się z zawsze groźnym CallPage. Lider zimą nie stracił jeszcze punktów, a dodając do tego pokonanie 29:0 Odrabiamy.pl wydaję się, że faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

FREZWID – Shell Energy

Solidarnie po zwycięstwie i porażce ma na swoim koncie FREZWID. Zimowy debiutant przeciwko Odrabiamy.pl pokazał się z dobrej ofensywnej strony i również dziś nie zamierza składać piłkarskiej broni. Nie będzie to jednak łatwe, bowiem Shell Energy z sześcioma punktami znajduję się w ścisłej czołówce. „Żółci” marzą o medalach, a aby tak się stało takie potyczki wygrywać trzeba!

NASZ TYP: X2

Tecnocasa – TTEC

Po dwóch pewnych zwycięstwach pogromcę znalazła Tecnocasa. Doświadczony team Tomasza Wójciaka uległ Shell Energy, a teraz sprawdzi formę firmy TTEC. „Niebiesko-Czarni” mają spory problem z boiskową stabilizacją, a zimą odnotowali solidarnie po zwycięstwie, remisie i porażce. Wyniki te nie budzą optymizmu i sprawiają, że to w przeciwniku widzimy kandydata do zgarnięcia trzech punktów.

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA E

 

V4 Group – Amigos FC

Z kompletem punktów w ścisłej czołówce zadomowiło się V4 Group. Zimowy debiutant pokonał zarówno KRK Lions (6:1), jak i firmę Nokia (2:1) i z pewnością nie zamierza zwalniać piłkarskiego tempa. Na premierowy triumf czeka wciąż Amigos FC. „Czerwoni” do remisu ze Smay „dorzucili” minimalne potknięcie z Pratt&Whitney (2:3). Jak będzie dziś?

NASZ TYP: 1

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie