O pierwsze miejsce!

II LIGA B

 

Tecnocasa – State Street

Goryczy porażki nie zaznał jeszcze State Street, który pewnie przewodzi ligowej tabeli. Na najniższym stopniu podium pozostaję zaś Tecnocasa. Beniaminek uległ zarówno Avanade, jak i TRADEBOX.PL i jeśli marzy o awansie musi natychmiast wysnuć odpowiednie wnioski.

NASZ TYP: X2

Avanade – Answear x Medicine

Po dwóch tygodniach przerwy na piłkarskie boiska powraca Avanade. „Pomarańczowi” w czerwcu pokonali The Marine Iguana i Tecnocasę, jak i remisowali z zawsze groźnym IBM SWG. Answear x Medicine pozostaję na odległym ósmym miejscu ze skromnym dorobkiem i jeśli marzy o utrzymaniu musi szukać natychmiast okazji do przełamania!

NASZ TYP: 1X

The Marine Iguana – IBM SWG

Po serii gorszych występów pełną pulę przeciwko Answear x Medicine wywalczyła The Marine Iguana. Beniaminek pozostaję wprawdzie w strefie spadkowej, jednak ma tyle samo punktów co szósta FABRYKA SIŁY. IBM SWG na dobre zapomniał o początkowym falstarcie, a wyborna seria pięciu bojów bez porażki pozwoliła dogonić trzecią Tecnocase. Czy „Niebiescy” na koniec rundy skutecznie zaatakują najniższy stopień podium?

NASZ TYP: X2

FABRYKA SIŁY – Jacobs

Na pierwsze punkty czeka wciąż Jacobs, który ostatnio minimalnie uległ IBM SWG. „Niebiescy” pokazali się jednak z dobrej strony, a dziś zmierzą się z będącą w kryzysie FABRYKĄ SIŁY. Beniaminek znajduję się obecnie tuż nad strefą spadkową i jeśli marzy o utrzymaniu takie mecze wygrywać po prostu musi!

NASZ TYP: 1X

 

II LIGA C

 

PGE Energie Ciepła – SpyroSoft

Na pierwsze punkty czeka wciąż PGE Energia Ciepła. Beniaminek przegrał wszystkie siedem spotkań i zrobi wszystko, by udanie zakończyć rundę. Nie będzie to łatwe, bowiem SpyroSoft to rywal wymagający. „Fioletowi” w zeszły wtorek pokonali Teleperformance i na dobre ruszyli w pościg za podium. Jak zaprezentują się dziś?

NASZ TYP: 2

Nokia – MPO Kraków

Mecz dwóch doświadczonych zespołów, które marzą o włączeniu się do rywalizacji o podium. Do trzeciego miejsca zaledwie „oczko” traci Nokia, a walkę o medale beniaminkowi utrudniła ostatnia porażka z XENE. Wyższość faworyzowanego INTER-STAL zmuszone było uznać zaś MPO Kraków, jednak wcześniejsza wyborna postawa w ofensywie daję nadzieję na ciekawe i wyrównane widowisko!

NASZ TYP: X

INTER-STAL – BNP Paribas

Najciekawsze spotkanie tej kolejki! Naprzeciw siebie stają dwa zespoły, które marzą o mistrzowskim tytule. Komplet siedmiu zwycięstw ma na swoim koncie BNP Paribas, które z kwitkiem odprawia kolejnych rywali. INTER-STAL stracił dwa „oczka” za remis z XENE, jednak późniejsze triumfy nad SpyroSoft i MPO Kraków zapowiadają spore emocję!

NASZ TYP: X

Teleperformance – PepsiCo

Z pewnością nie tak ostatnie tygodnie wyobrażały sobie oba zespoły. Zarówno jedni jak i drudzy przegrali solidarnie dwa ostatnie mecze i zadomowili się na dobre w strefie spadkowej. Minimalnym faworytem wydaję się Teleperformance, które przeciwko SpyroSoft było długimi momentami rywalem równorzędnym i udowodniło na dobre, że w piłkę grać potrafi.

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA B

 

PKO Bank Polski – BWI Group

Wysokie porażki z Kimberly-Clark i Express Car Rental utrudniły walkę o podium BWI Group. Dziś doświadczona drużyna sprawdzi formę zamykającego tabelę PKO Bank Polski. „Bankowcy” w zeszły wtorek ulegli aż 1:10 „Redaktorom” i ze starymi dobrymi znajomymi powalczą o wyczekiwane przełamanie.

NASZ TYP: X2

Primost – INTERIA.PL

Tempa nie zwalnia Primost. Doświadczona ekipa pewnie pokonała Kimberly-Clark i zaciekle goni uciekające Express Car Rental. INTERIA.PL w najlepszy możliwy sposób powetowała sobie porażkę z WEBCON i nie dała większych szans PKO Bank Polski (10:1). Jeśli team Rafała Walerowskiego marzy o doścignięciu podium nie może pozwolić sobie na wtorkową porażkę!

NASZ TYP: X

Kimberly-Clark – Corgi.pro Team

Po dobrych występach gorycz porażki musiało przełknąć Kimberly-Clark, które uległo po ofensywnym meczu Primost (6:10). Corgi.pro Team zremisowało z MERIT, a wynik ten sprawił, że pozostało na odległym ósmym miejscu w ligowej klasyfikacji. Bardzo trudno w parze tej wskazać zdecydowanego faworyta, a remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Express Car Rental – WEBCON

Z kompletem punktów pierwszą rundę spróbuję zakończyć Express Car Rental. Ekipa Jakuba Figarskiego nie zwalnia tempa i pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Na najniższym stopniu podium pozostaję zaś WEBCON. „Czerwoni” w zeszłym tygodniu pauzowali, jednak wcześniejsza wyborna postawa w defensywie z INTERIĄ.PL daję nadzieję na ciekawe widowisko!

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA E

 

Grupa Heban – Vesuvius

Patrząc na tabelę w parze tej nie jest trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Grupa Heban pomimo porażki z Somfy pozostaję na wysokim czwartym miejscu i ma tyle samo punktów co trzeci Smay. Vesuvius zdecydowanie uległ Accenture (1:13) i zamyka ligową tabelę. Czy ten stan rzeczy odmieni się dziś?

NASZ TYP: 1

 

III LIGA F

 

Queen Bee – FedEx

Ważne zwycięstwo w poprzedni czwartek odniosło Queen Bee, które minimalnie pokonało zawsze groźną ZasadęAuto.pl. Trudny tydzień czeka FedEx, który wczoraj walczył o ligowe punkty z Limbudem. Ostatecznie przegrał 1:6, jednak zrobi wszystko, by powrócić na właściwe tory.

NASZ TYP: 1X

CelTom – Grass Valley

Mecz zespołów, które zadomowiły się w dolnych rejonach tabeli. Pomimo ambitnej postawy minimalnie faworyzowanemu ELGER uległ CelTom, a „Żółci” na triumf czekają od 27 maja. Grass Valley w tej edycji wygrało zaledwie raz i ze skromnym, czteropunktowym dorobkiem okupuję odległe ósme miejsce w stawce. Kto ruszy w pościg za czołówką?

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie