Ostateczny sprawdzian?

I LIGA A

 

Colorex – CB Aluminium

Pokonanie Estate Zina sprawiło, że wciąż w walce o brązowe medale pozostaje CB Aluminium. Dziś „Błękitnych” czeka kolejny arcytrudny egzamin, bowiem po drugiej stronie barykady staję zawsze groźny Colorex. Team Patryka Muchy w hicie kolejki uległ CRAFT PARTNER i utracił pozycję lidera. Kolejne potknięcie będzie już opłakane w skutkach i może na dobre zamknąć drogę do złota.

NASZ TYP: X

CRAFT PARTNER – Armatis Polska

Upragnione przełamanie w poprzedni poniedziałek wywalczył Armatis Polska. Gracze w białych strojach pozostają na ostatnim miejscu i są już pewni spadku o szczebel niżej. Czy potwierdzą dobrą dyspozycję przeciwko CRAFT PARTNER? Beniaminek pokonał Colorex i został nowym liderem I Ligi A. Jeśli marzy o złocie musi zainkasować pełną pulę!

NASZ TYP: 1

Estate Zina – Chomik Gdów

Porażka z CB Aluminium sprawiła, że Estate Zina nie tylko utrudniła sobie do maksimum walkę o dające awans miejsca, ale jeszcze musi w końcówce odpierać ataki rozpędzonego CB Aluminium. Ze swoim losem pomimo potknięcia z Armatis Polska wydaję się być pogodzony Chomik Gdów. Doświadczona ekipa ma ogromny problem z ustabilizowaniem formy, co w sytuacji tej może okazać się kluczowe.

NASZ TYP: 1X

MPGO Kraków – Fluvius

Porażka z BNP Paribas definitywnie zabrała nadzieję na utrzymanie w szeregach firmy Fluvius. Te wciąż się tlą w barwach MPGO Kraków. Były Extraklasowicz przegrał minimalnie arcyważny bój z MEBLOMIX&MAZUR TRUCK i jeśli marzy jeszcze o dogonieniu zeszłotygodniowego przeciwnika nie może pozwolić sobie do końca rundy na nawet najmniejszy błąd.

NASZ TYP: 1

BNP Paribas – MEBLOMIX&MAZUR TRUCK

Wygrana z Fluvius (5:3) sprawiła, że wciąż matematyczne szanse na utrzymanie ma BNP Paribas. Aby stały się bardziej realne, trzeba zainkasować dziś pełną pulę. Tym bardziej, że przeciwnikiem główny rywal w walce o pozostanie na drugim szczeblu rozgrywkowym. MEBLOMIX&MAZUR TRUCK pokonał 3:2 MPGO Kraków i nie zamierza zwalniać tempa. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

 

II LIGA A

 

Consultronix – HSBC

Mecz o przysłowiowe „sześć punktów”. Oba zespoły walczą o utrzymanie na II Ligowych boiskach i obecnie dzieli je zaledwie „oczko”. Po kilku dobrych występach lekka zadyszka dopadła HSBC. Zaledwie remis z zamykającą tabelę Tecnocasą „wyszarpał” Consultronix. Nie podejmujemy się wskazania faworyta, spodziewając się wyrównanego widowiska.

NASZ TYP: X

SSC Internazionale – State Street

Oddanie walkowerem meczu z Rigor Mortis i wcześniejsza porażka z Angel Poland Group sprawiły, że  „Błękitni” do maksimum utrudnili sobie walkę o podium. Trzy kolejne porażki spowodowały, że niebezpiecznie blisko strefy spadkowej znalazło się SSC Internazionale. Zarówno jedni jak i drudzy natychmiast potrzebują przełamania. W pierwszej rundzie padł remis. Jak będzie teraz?

NASZ TYP: X

Rigor Mortis – Angel Poland Group

Podwójne powody do radości w ostatnich tygodniach ma Angel Poland Group. „Granatowi” nie tylko sami wygrywają arcytrudne mecze, ale i punkty nagminnie gubi State Street. Tym samym były I Ligowiec jest już bardzo bliski brązowego medalu. Sześć punktów w dwóch potyczkach pozwoliło oddalić się od strefy spadkowej Rigor Mortis. Mimo wszystko wydaje się, że w parze tej faworyt jest tylko jeden.

NASZ TYP: 2

Prisjakt – Tecnocasa

Mecz ekip z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej tabeli. Z kompletem 15 punktów w rewanżach stawce niezmiennie przewodzi Prisjakt, tabelę zaś zamyka Tecnocasa. Drużyna Tomasza Wójciaka w zeszły poniedziałek zremisowała z Consultronix, jednak wcześniejsze zdecydowane przegrane z Avalon i Angel Poland Group nie mogą budzić piłkarskiego optymizmu.

NASZ TYP: 1

Grupa Heban – Avalon

Tempa nie zwalnia Avalon. Beniaminek zajmuje drugie miejsce z zaledwie punktem straty do firmy Prisjakt. Co jednak ważne, „Żółci” rozegrali o jeden mecz więcej. O zgoła inne cele walczy Grupa Heban. Zawodnicy w białych strojach dobre występy przeplatają zdecydowanymi porażkami. Jeśli jednak zagrają tak jak przeciwko Angel Poland Group (6:3) mogą do końca pozostać rywalem wymagającym.

NASZ TYP: X2

 

III LIGA A

 

KADRA GAP – Vesuvius

Porażką z firmą Dedax walkę o złoto utrudniła sobie KADRA GAP. Teraz zimowy debiutant nie tylko musi do końca bezbłędnie punktować, ale i cierpliwie wyczekiwać potknięcia najgroźniejszego rywala. Seria czterech kolejnych przegranych sprawiła, że marzenia o medalach przynajmniej na pół roku musi odłożyć Vesuvius. Jeśli szybko nie wyciągnie właściwych wniosków może opuścić balon przy Dekerta z zerowym dorobkiem.

NASZ TYP: 1

Grand Parade – Flora Kraków

Aż osiem punktów w pięciu ostatnich meczach zdobyła Flora Kraków. „Zieloni” robią spore boiskowe postępy i do końca walczyć będą o miejsce w górnej połowie tabeli. Aby tak się stało należy pokonać Grand Parade. Zawodnicy w granatowych koszulkach po pokonaniu ntiative ulegli Autenti. Jak zaprezentują się w poniedziałkowy wieczór?

NASZ TYP: X2

Sun Hunter – Dedax

Dość łatwo w pierwszej rundzie z trudnym przeciwnikiem poradził sobie Dedax. Sun Hunter skrupulatnie powiększa swój dorobek i pewnie kroczy po brązowe medale. „Seledynowi” w zeszły poniedziałek pokonali KADRĘ GAP i jeśli dziś zainkasują pełną pulę będą bardzo blisko upragnionego złota!

NASZ TYP: X2

j-labs – ntiative

Starcie dwóch zimowych debiutantów. Dużo więcej powodów do radości ma j-labs. „Niebiescy” w czterech ostatnich meczach wygrywali aż trzykrotnie i znaleźli się na wysokim czwartym miejscu w tabeli. Na pierwsze zwycięstwo w rewanżach czeka ntiative. Nadzieję na przełamanie dał zeszłotygodniowy remis z Florą Kraków. Mimo wszystko wydaję się, że to wyżej notowany team zainkasuje pełną pulę.

NASZ TYP: 1

 

II LIGA C (MECZ ZALEGŁY)

 

Grass Valley – TeamKaluch

Odrabiamy zaległości w II Lidze C! Naprzeciw siebie stają dwaj starzy dobrzy znajomi, którzy latem rywalizowali o szczebel niżej. Od tego czasu jednak to TeamKaluch znów walczy o awans, Grass Valley znalazło się zaś w strefie spadkowej. Jeśli nie sprawi sporej niespodzianki, może do maksimum utrudnić sobie walkę o utrzymanie. Patrząc na wyniki, kadrowy potencjał i sytuację w tabeli to team Kamila Kalińskiego jest w tej parze zdecydowanym faworytem.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Social media
Siatkarska Biznes Liga
Sprzedaż strojów
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga F
Zobacz więcej
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę