Rafis zrobi swoje?

I LIGA A

 

System Cold – Colorex

Na pierwsze zwycięstwo po awansie czeka wciąż System Cold. Team Marcina Pomiernego oprócz remisu ze Stomatologią Stupka przegrał trzy pozostałe mecze i dziś o przełamanie powalczy z firmą Colorex. Doświadczona ekipa pokonała CB Aluminium i jeśli zagra tak jak w poprzednim tygodniu powinna zainkasować pełną pulę.

NASZ TYP: 2

UniEstates – MPGO Kraków

Po kapitalnym starcie pogromcę znalazło UniEstates. Doświadczona ekipa po ciekawym boju uległa rozpędzonemu beniaminkowi – PRO-BAU Group i dziś zmierzy się z MPGO Kraków. „Pomarańczowi” mają spory problem z grą w defensywie, a porażka 3:8 z Sylvamo nie może napawać piłkarskim optymizmem.

NASZ TYP: 1

PRO-BAU Group – Sylvamo

Chociaż PRO-BAU Group ma za sobą dwa ciężkie boje ze Spartą i UniEstates, to w obu przypadkach wygrywało w najmniejszych możliwych rozmiarach i ma po nich na swoim koncie komplet sześciu punktów. Sylvamo przerwało złą passę, a pokonanie MPGO Kraków dało nadzieję na skuteczną walkę o utrzymanie. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: 1X

Sparta – CB Aluminium

Po inauguracyjnym zwycięstwie dwie porażki poniosła doświadczona Sparta. Dziś ekipa w czarnych strojach sprawdzi formę CB Aluminium. Przegrane ze Sprzątamy-Kraków i Colorex utrudniły drużynie Zbigniewa Marka walkę o upragnione medale. Do trzech razy sztuka?

NASZ TYP: X2

Stomatologia Stupka – Sprzątamy-Kraków

Po sporym falstarcie o pierwsze zwycięstwo pokusiła się Stomatologia Stupka. Doświadczona ekipa pokonała Spartę i ruszyła tym samym w pościg za czołówką. Na drugiej lokacie z kompletem dziewięciu punktów pozostaję drużyna Sprzątamy-Kraków. Nie podejmujemy się wskazania zdecydowanego faworyta w tej parze i typujemy remis!

NASZ TYP: X

 

II LIGA A

 

Herbalife – Prisjakt

Na pierwsze zwycięstwo po awansie czeka wciąż Herbalife. Beniaminek oprócz remisów z FedEx Kurierzy i Rigor Mortis uległ wysoko HSBC i pozostaję w dolnych rejonach tabeli. Dużo lepiej radzi sobie Prisjakt, a pokonanie wspominanych wyżej HSBC i FedEx Kurierzy sprawia, że również dziś musi być stawiany w roli faworyta.

NASZ TYP: 2

FedEx Kurierzy – HSBC

Po dwóch wysokich porażkach o pierwszy punkt pokusił się beniaminek. FedEx Kurierzy zremisowali z Herbalife i dziś sprawdzą formę HSBC. Ekipa Marcina Kozery ma problem z usystematyzowaniem formy, a dobre występy przeplata porażkami. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X2

Rafis – Sterling Outsourcing

Najciekawsze spotkanie tej serii gier. Rafis po awansie nie zwalnia tempa i wygrał do tej pory wszystkie trzy rozegrane mecze. Sterling Outsourcing uległ wprawdzie 4F, jednak postawa w poprzednich bojach pozwala wyczekiwać wyrównanego widowiska.

NASZ TYP: 1X

Rigor Mortis – 4F

Zaledwie dwukrotnie zaprezentowały się do tej pory obie drużyny. Rigor Mortis jeszcze nie wygrał, a remis z Herbalife sprawił, że pozostają w strefie spadkowej. 4F potrafił pokonać Sterling Outsourcing, co było sporym zaskoczeniem. Czy przypomni dziś, że w piłkę grać potrafi?

NASZ TYP: X

 

III LIGA A

 

V4 GROUP – Black Label

Mecz, w którym nie jest trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Black Label wciąż czeka na pierwsze punkty, a do tej pory przegrał wszystkie trzy spotkania. V4 Group dobre występy przeplata porażkami, a ostatnio przegrał hitowy bój z SSC Internazionale. Czas na przełamanie!

NASZ TYP: 1

SSC Internazionale – j-labs

Z bardzo dobrej strony pokazał się w zeszły poniedziałek j-labs, który bez straconego gola pokonał Black Label. Teraz „Niebiescy” zmierzą się z jednym z głównych faworytów do awansu. SSC Internazionale zimą spadło z trzeciego szczebla rozgrywkowego i teraz pewnie kroczy w stronę powrotu. Czy udowodni kolejny raz, że znajduję się w wybornej dyspozycji?

NASZ TYP: 1X

Consultronix – TE Connectivity

Na pierwsze punkty czeka wciąż Consultronix. Były II Ligowiec notuję spory falstart, a trzy dotychczasowe porażki są sporym sygnałem ostrzegawczym. TE Connectivity po pokonaniu firmy Dedax zdecydowanie uległo Team Spirit, lecz pomimo tego potknięcia wydaję się być bliższy powiększenia dziś swojego dorobku!

NASZ TYP: X2

Teva – Dedax

Do trzech razy sztuka – takie przysłowiowe wzięła do siebie Teva, która w poprzedni poniedziałek pokonała dość pewnie Consultronix. Dedax wciąż czeka na pierwsze zdobycze, a tego lata uległ zarówno TE Connectivity, jak i Team Spirit. Czas na przełamanie?

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA E

 

DBS – Grupa Heban

Właściwe wnioski po nieudanej podróży na obiekt KS Wanda wysnuła Grupa Heban, a triumf bez straconego gola z Accenture nie może przejść bez echa. Dziś zadanie trudne, bowiem DBS wyrasta na jednego z kandydatów do złota, o czym ostatnio boleśnie przekonało się Sappi (20:0). Czy taki sam los czeka kolejnego rywala?

NASZ TYP: 1

 

III LIGA F

 

Limbud – ELGER

Po dobrym początku i pokonaniu Zmączonych wyższość firmy CelTom zmuszony był uznać Limbud. Lekka zadyszka dopadła również zespół ELGER. Letni debiutant nie potrafił pokonać doświadczonej ZasadyAuto.pl i zrobi wszystko, by udowodnić, że wynik ten był tylko wypadkiem przy pracy. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie