Starcie beniaminków

I LIGA B

 

Evolt – DIAMOND

Od falstartu sezon zimowy rozpoczęły oba zespoły. Evolt dość zdecydowanie uległ rozpędzonej KADRZE GAP (4:7), DIAMOND zaś zmuszony był uznać wyższość typowanego do zdobycia medali WELDBUD/JF/GEO (2:4). Trudno w parze tej wskazać zdecydowanego faworyta, co zapowiadać musi spore emocję aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Electrosmart – Armatis Polska

Z pewnością nie tak debiut na I Ligowych boiskach wyobrażał sobie Electrosmart. Beniaminek minimalnie uległ Sabre, a tym razem zmierzy się z powracającym do I Ligi Armatis Polska. Zawodnicy w białych koszulkach na starcie zmuszeni byli uznać wyższość Vicenti. Czy przypomną dziś formę z lata i na dobre potwierdzą, że w piłkę grać potrafią?

NASZ TYP: X2

KADRA GAP – Vicenti

Potyczka ekip, które solidarnie dopisały do swojego konta trzy punkty. O ile dość przekonujący triumf KADRY GAP nie jest zaskoczeniem, o tyle trzy punkty przeciwko Armatis Polska to spory sukces Vicenti. Czy międzynarodowy projekt będzie kontynuował marsz w stronę Extraklasy i okażę się lepszy od kolejnego beniaminka?

NASZ TYP: 1X

Polplast – Sabre

Wybornie walkę o upragnione medale rozpoczęło Sabre. „Czerwoni” po pełnym emocji meczu pokonali Electrosmart i dziś zmierzą się z kolejnym groźnym beniaminkiem. Polplast w zeszły czwartek poradził sobie z Decathlonem Kraków, a dobra forma Kyryla Kyrylova może okazać się kluczowa w zgarnięciu pełnej puli.

NASZ TYP: 1X

Decathlon Kraków – WELDBUD/JF/GEO

W zgoła odmiennych humorach balon przy Bulwarowej opuszczały oba zespoły. WELDBUD/JF/GEO pewnie pokonał DIAMOND i potwierdził, że walczyć będzie o najwyższe cele. Po spadku z Extraklasy problem ze skutecznością ma Decathlon Kraków, a porażka z Polplast nie może budzić piłkarskiego optymizmu.

NASZ TYP: X2

 

II LIGA D

 

HCL Poland – Majorel

Zdecydowanie Blachdeker uległ na starcie zimowego sezonu Majorel. Dziś przed beniaminkiem zadanie równie trudne, bowiem HCL Poland to przeciwnik doświadczony, który jeszcze niedawno walczył na I Ligowych boiskach. Pierwszy test zdał wybornie, a triumf 6:3 nad Grupą Heban daję nadzieję na szybki powrót na drugi szczebel rozgrywkowy.

NASZ TYP: 1X

Fluvius – FC Petarda Wieliczka

Czas na premierowy zimowy mecz obu zespołów. Fluvius w pierwszej kolejce pauzował, FC Petardę Wieliczka czeka natomiast przełożone spotkanie z Sylvamo. W zeszłym sezonie więcej powodów do radości miał team Artura Turka. Po pierwsze, zajął wyższe miejsce w tabeli. Po drugie zaś w bezpośrednich bojach odnotował remis i triumf. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X2

Grupa Heban – Sylvamo

Od porażki nowy sezon rozpoczęła Grupa Heban. Dziś zawodników w białych koszulkach czeka bój z Sylvamo. Sylvamo to wprawdzie nowa drużyna, jednak w jej szeregach znajduję się wielu doświadczonych zawodników. To właśnie to ogranie może okazać się kluczowe i poprowadzić do awansu na I Ligowe boiska.

NASZ TYP: X2

Green Cell – Blachdeker

Pełną pulę w ostatniej minucie czwartkowej potyczki stracił Green Cell. Team Arkadiusza Krzyszkowskiego podzielił się zdobyczą z AMARĄ i dziś sprawdzi formę Blachdeker. Beniaminek nie dał większych szans Majorel i nie zamierza zwalniać piłkarskiego tempa. Stawiamy na remis, spodziewając się ciekawego widowiska!

NASZ TYP: X

 

III LIGA D

 

Sunday Polska – ZasadaAuto.pl

Fenomenalny powrót do rozgrywek odnotowało Sunday Polska. „Fioletowi” pokonali zawsze groźne Hitachi i dziś powalczą z równie wymagającym przeciwnikiem. ZasadaAuto.pl po spadku uległa INTERSTAL i jeśli marzy o grze w II Lidze nie może pozwolić sobie na kolejny błąd.

NASZ TYP: 1X

FABRYKA SIŁY – Express Car Rental

Lepszego startu nie mogła wyobrazić sobie FABRYKA SIŁY. Zawodnicy w czarnych strojach nie tylko bezlitośnie wypunktowali defensywne bolączki Arc Consulting, ale i stracili przy tym samemu zaledwie jedną bramkę. Jak zaprezentuję się Express Car Rental? Jego dyspozycja jest dla nas sporą zagadką i dopiero pierwsze tygodnie pokażą na co zimą stać debiutanta.

NASZ TYP: 1

INTERSTAL – CREADIS

W zgoła odmiennych humorach poprzedni czwartek wspominają oba zespoły. Debiutujący INTERSTAL dość pewnie pokonał ZasadęAuto.pl (4:2), CREADIS zaś uległ starym dobrym znajomym – firmie Vesuvius w takich samych rozmiarach. Team Macieja Rogi nie jest dziś na pozycji straconej, jednak musi się wznieść na wyżyny swoich umiejętności, by przełamać złą passę.

NASZ TYP: 1X

Hitachi – Vesuvius

Wygrana nad CREADIS pozwoliła zadomowić się w ścisłej czołówce firmie Vesuvius. Teraz doświadczona drużyna zmierzy się z Hitachi. Team Rafała Zająca najpierw dość pechowo przegrał latem walkę o medale, a teraz zaś rozpoczął rundę od porażki z Sunday Polska. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X2

 

III LIGA E

 

Smay – Somfy

Remis z Amigos FC i porażka z Pratt&Whitney – to wyniki z pierwszej kolejki obu zespołów. Więcej powodów do radości miało Smay, które po świetnej końcówce przypomniało, że w piłkę grać potrafi. Latem dość pechowo przegrało walkę o medale. Teraz wyciągnęło wnioski i chce od początku skrupulatnie punktować. Czy ten stan zatrzyma Somfy?

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA F

 

Grass Valley – WEBCON

Po kapitalnym meczu minimalnie Corgi.pro Team pokonał WEBCON. Teraz team Przemysława Sieranta sprawdzi formę Grass Valley. Były II Ligowiec uległ OnFuture, jednak długimi momentami był rywalem równorzędnym. Jeśli poprawi skuteczność stać go na premierowe zdobycze.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie