Triumf na wagę awansu!

II LIGA B

 

Pitbull Shisha Bar – Answear x Medicine

Po zwycięstwie z TRADEBOX.PL wszystko w swoich rękach ma wciąż Answear x Medicine. Zawodnicy w czarnych strojach wyprzedzają IP GBSC o … zaledwie jedną bramkę (identyczny bilans bezpośredni). Powiększyć przewagę strzelecką łatwo nie będzie, bowiem Pitbull Shisha Bar wygrał cztery kolejne potyczki, tracąc przy tym zaledwie osiem bramek. Czy beniaminek pokusi się o sprawienie niespodzianki?

NASZ TYP: X2

Tecnocasa – Primost

Mecz zamykających tabelę drużyn. Zarówno jedni jak i drudzy stracili już szansę na utrzymanie i zimą zagrają na czwartym szczeblu rozgrywkowym. Bez zwycięstwa pozostaję Primost, ze zmiennym szczęściem radzi sobie Tecnocasa. Kto dopiszę pełną pulę? W pierwszej rundzie aż 9:1 wygrał team Tomasza Wójciaka. Teraz spodziewamy się bardziej wyrównanego widowiska, w którym wynik pozostanie sprawą otwartą!

NASZ TYP: X

Grupa Heban – IP GBSC

Cierpliwie potknięcia TRADEBOX.PL wyczekuję Grupa Heban. Zawodnicy w białych koszulkach po dwóch porażkach odprawili z kwitkiem zarówno Answear x Medicine jak i PKO Bank Polski, dzięki czemu pozostają w walce o brąz. O złocie marzy zaś IP GBSC. „Zieloni” do liderującego teamu tracą zaledwie jednego gola i muszą podreperować swój strzelecki dorobek. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X2

TRADEBOX.PL – EC Engineering

Pomimo porażki z Answear x Medicine (3:4) zaliczkę nad czwartą Grupą Heban ma wciąż TRADEBOX.PL. „Fioletowi” zmierzą się dziś z będącym w kryzysie EC Engineering. Team Grzegorza Pawlika w trzech bojach zdobył zaledwie jedno „oczko”, jednak zbudowana wcześniej zaliczka pozwoliła zapewnić sobie spokojne utrzymanie. Pomimo dobrej postawy Heltona Goncalvesa wydaję się, że to Piotr Waśkiewicz i spółka zainkasują trzy punkty.

NASZ TYP: 1

FedEx – PKO Bank Polski

Batalia sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Obie ekipy są już pewne miejsca w środku stawki i pozostaję im walka o szóste miejsce na koniec sezonu. Minimalnym faworytem wydaję się FedEx. Po pierwsze, wygrał w pierwszej bezpośredniej potyczce. Po drugie, ostatnio nie dał większych szans EC Engineering. Po trzecie natomiast „Biało-Fioletowi” przerwali ofensywną niemoc i spróbują udowodnić, że wynik ten nie był dziełem przypadku.

NASZ TYP: 1X

 

II LIGA C

 

PGE Energia Ciepła – System Cold

Kryzys System Cold sprawił, że team Marcina Pomiernego po świetnym starcie bardzo poważnie utrudnił sobie walkę o brązowe medale. Dziś potyczka ostatniej szansy z PGE Energią Ciepła. „Granatowi” borykają się ze sporymi kadrowymi problemami, a ostatnio walkowerem oddali bój z Sunday Polska. W jakim zestawieniu pojawią się dziś?

NASZ TYP: X2

INTERIA.PL – Armatis Polska II

Cztery punkty przewagi nad strefą spadkową sprawiają, że w dość komfortowym położeniu do ostatnich kolejek przystępuję INTERIA.PL. „Redaktorzy” zmierzą się dziś z marzącym o awansie Armatis Polska II. „Pomarańczowi” zdecydowanie ulegli KPFiG i tym samym znaleźli się na czwartym miejscu w tabeli. Jeśli chcą zakończyć zmagania na podium muszą zainkasować pełną pulę!

NASZ TYP: 2

TechnipFMC – CREADIS

Jeszcze niedawno wydawało się, że będzie to spotkanie dwóch murowanych spadkowiczów. Ostatnie tygodnie to jednak dobra postawa zarówno jednych jak i drugich. Najpierw mocno straty zaczął odrabiać TechnipFMC, potem zaś zwycięstwa z INTERIĄ.PL i PGE Energią Ciepła pozwoliły ruszyć w pościg firmie CREADIS. Dziś trudno wskazać zdecydowanego faworyta, a podział punktów to możliwe, lecz rozczarowujące obie firmy rozwiązanie.

NASZ TYP: X

Fluvius – Sunday Polska

Kropkę nad „i” może dziś postawić Fluvius. Beniaminek po pokonaniu firmy INTERIA.PL jest już bardzo blisko awansu na drugi szczebel rozgrywkowy. Ten sam cel przyświeca Sunday Polska. „Fioletowi” dopisali na swoje konto walkowerem punkty za bój z PGE Energią Ciepła i tym samym znaleźli się na najniższym stopniu podium. By móc myśleć o medalach trzeba koniecznie punktować!

NASZ TYP: X

Sparta – KPFiG

Kiedy w pierwszej rundzie padł remis 3:3 wydawało się, że Sparta rozpocznie marsz w stronę podium. Ekipa w białych koszulkach ma spory problem z boiskową stabilizacją i pomimo wygranej z Sunday Polska i CREADIS do trzeciego miejsca traci aż cztery punkty. Pewna złota jest już KPFiG. „Niebiescy” z pewnością zrobią jednak wszystko, by potwierdzić, że złote medale nie są dziełem przypadku!

NASZ TYP: X2

 

III Liga A

 

Epam – Autenti

Mecz sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Wygrana nad Makro sprawiła, że pewne przynajmniej szóstego miejsca jest Autenti. O pozycję wyżej zadomowił się Epam. Powracająca do zmagań ekipa nie ma już jednak szans na medale, a zbliżony kadrowy potencjał zapowiada arcyciekawe widowisko!

NASZ TYP: X

Makro – Consorfrut Polska

Consorfrut Polska złote medale może świętować już dziś! Aby tak się stało bez oglądania na rywali musi przynajmniej zremisować z Makro. Jest to możliwy wariant, bowiem „Niebiescy” ostatnio nieoczekiwanie łatwo ulegli Autenti. W ósmej kolejce byliśmy jednak świadkami ogromnej niespodzianki. Czas na powtórkę z rozrywki?

NASZ TYP: 2

Kimberly-Clark – Arrow Electronics

Kapitalnie w poprzednim tygodniu zaprezentowało się Kimberly-Clark. „Niebiescy” imponując w defensywie minimalnie pokonali BWI Group. Dziś również są faworytem, bowiem po drugiej stronie barykady staję zamykające stawkę Arrow Electronics. Letni debiutant przeciwko TE Connectivity pokazał jednak, że w piłkę grać potrafi. Czy podtrzyma dobrą passę?

NASZ TYP: 1X

WEBCON – BWI Group

Najciekawsze spotkanie tej kolejki. Oba zespoły są już bardzo blisko miejsca na podium i teraz zagrają o drugie miejsce i awans na trzeci szczebel rozgrywkowy. W pierwszej rundzie górą okazało się BWI Group. Zawodnicy w czarnych koszulkach mają „oczko” przewagi nad swoim dzisiejszym przeciwnikiem i spróbują poprawić sobie humory po porażce z Kimberly-Clark. Ogromne emocje do końcowego gwizdka gwarantowane!

NASZ TYP: X

IBM SWG – TE Connectivity

Spotkanie, w którym nie trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Pomimo porażki z firmą Epam jest nim IBM SWG. „Niebiescy” do maksimum utrudnili sobie walkę o podium, jednak letnie zmagania mogą zaliczyć do udanych. Porażka z Arrow Electronics sprawia, że na dziewiątym miejscu pozostaję TE Connectivity. „Pomarańczowi” w pierwszej rundzie ulegli 1:4 i powtórka tego wyniku naszym zdaniem to wielce prawdopodobne rozwiązanie!

NASZ TYP: 1

 

MECZ ZALEGŁY III LIGA C

 

Grass Valley – TeamKaluch

TeamKaluch złote medale może wywalczyć już dziś. Aby tak się stało należy pokonać w bezpośrednim boju najgroźniejszego rywala – Grass Valley. Nie będzie to łatwe, bowiem zawodnicy w białych koszulkach pełną pulę wywalczyli już w premierowej rundzie, wygrywając 2:1. Czy rozpędzony lider w pełni zrewanżuję się za to potknięcie?

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Social media
Siatkarska Biznes Liga
Sprzedaż strojów
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga E
Zobacz więcej
III Liga F
Zobacz więcej
III Liga E
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę