Trudne zadanie lidera

I LIGA A

 

PRO-BAU Group – Sprzatamy-Kraków

Ciekawe starcie dwóch beniaminków. Do tej pory o dwa punkty więcej zdobyło PRO-BAU Group, jednak warto odnotować, że zawodnicy w szarych koszulkach zagrali o jeden mecz więcej. Sprzątamy-Kraków po serii wybornych występów uległo 5:13 Stomatologii Stupka. Czy wyciągnie właściwe wnioski i zdetronizuję lidera?

NASZ TYP: X

Stomatologia Stupka – CB Aluminium

W zgoła odmiennych humorach ostatnie tygodnie wspominają oba zespoły. Stomatologia Stupka pokonała zarówno Spartę, jak i Sprzątamy-Kraków i ruszyła w tym samym w pościg za czołówką. Trzy kolejne potknięcia sprawiły, że CB Aluminium utrudniło sobie rywalizację o podium. Czas na przełamanie? Będzie o to naszym zdaniem niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1

Sylvamo – Colorex

Remis z PRO-BAU Grup potwierdził, że Sylvamo rozpędziło się na dobre i dla każdego będzie rywalem trudnym. Colorex nie dał większych szans System Cold i goni ścisłą czołówkę. Jeśli dalej imponować będzie swoją skutecznością musi być stawiany w roli faworyta poniedziałkowej potyczki.

NASZ TYP: 2

MPGO Kraków – Sparta

Na pierwsze zwycięstwo czeka wciąż MPGO Kraków. „Pomarańczowi” w poprzedni poniedziałek zdecydowanie ulegli UniEstates i dziś spróbują wywalczyć upragnione przełamanie. To w piątej kolejce zrobiła bezbłędnie Sparta. Zawodnicy w czarnych strojach pokonali zawsze groźne CB Aluminium, a wynik ten pozwala również dziś upatrywać w nich minimalnego faworyta.

NASZ TYP: X2

System Cold – UniEstates

Wygrana 13:2 nad MPGO Kraków w pełni potwierdziła, że UniEstates w tym sezonie interesuję tylko awans do Extraklasy. System Cold nie może wygrać pierwszego spotkania, a po remisie ze Stomatologia Stupka uległ zarówno Sprzątamy-Kraków, jak i Colorex. Jeśli nie poprawi gry w defensywie może odnotować czwarta letnią porażkę.

NASZ TYP: 2

 

II LIGA A

 

HSBC – Flora Kraków

Porażki z Prisjakt i FedEx Kurierzy sprawiły, że w strefie spadkowej nieoczekiwanie znalazło się HSBC. Dużo więcej powodów do radości ma Flora Kraków. Beniaminek wprawdzie uległ ostatnio Sterling Outsourcing, jednak wcześniejsze wyniki dają nadzieję, że „Zieloni” również dziś powiększą swój dorobek.

NASZ TYP: X

Rigor Mortis – Sterling Outsourcing

Mecz zespołów z dwóch odmiennych biegunów ligowej tabeli. Na podium pomimo porażki z Rafisem pozostaję Sterling Outsourcing. Na pierwszy triumf czeka zaś cierpliwie Rigor Mortis. „Bordowi” po inauguracyjnym remisie ulegali zarówno wspominanej wyżej firmie Rafis (2:7), jak i 4F (4:5). Czy pokuszą się o sprawienie niespodzianki?

NASZ TYP: X2

Prisjakt – Rafis

Cztery punkty w dwóch meczach – to ostatni dorobek doświadczonej firmy Prisjakt. Team Jakuba Skrzyniarza podzielił się ostatnio zdobyczą z Herbalife i czeka go kolejne trudne zadanie. Rafis nie stracił jeszcze nawet punktu, a dotychczasowy bilans bramkowy 28:6 musi budzić piłkarski respekt!

NASZ TYP: 2

FedEx Kurierzy – 4F

Wygrana nad HSBC w pełni potwierdziła, że FedEx Kurierzy będą chcieli włączyć się do walki o medale. Ten sam cel przyświeca 4F, które na dobre zapomniało o zimowym spadku. Team Tomasza Wątora pokonał minimalnie Rigor Mortis i nie zamierza zwalniać piłkarskiego tempa. Remis w parze tej to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

 

III LIGA A

 

j-labs – Team Spirit

Po wysokiej porażce z V4 Group właściwe wnioski wysnuł j-labs, a pokonanie Black Label i SSC Internazionale dało nadzieję na walkę o medale. Dziś kolejne trudne zadanie, bowiem Team Spirit nie stracił jeszcze nawet punktu. Co więcej, team Szymona Marciniaka pokonał wysoko TE Connectivity i z pewnością nie zamierza zwalniać piłkarskiego tempa!

NASZ TYP: X2

Teva – TE Connectivity

Na dobre o złym starcie zapomniała Teva. Doświadczona ekipa pokonała zarówno Consultronix, jak i Dedax i do podium traci obecnie zaledwie trzy punkty. Dwa zwycięstwa na swoim koncie ma TE Connectivity. „Pomarańczowi” nie dali większych szans Consultronix i również tym razem zrobią wszystko, by dopisać pełną pulę. Stawiamy na remis, spodziewając się ciekawego widowiska!

NASZ TYP: X

Black Label – Consultronix

Spore problemy ze skutecznością martwić mogą Black Label. Doświadczony team przegrał dwa ostatnie mecze z V4 Group i j-labs nie zdobywając w nich nawet bramki. Spore problemy ma również czekający na pierwsze zdobycze Consultronix. Czy były II Ligowiec przypomni dziś, że w piłkę grać potrafi i wywalczy upragnione przełamanie?

NASZ TYP: X2

SSC Internazionale – Dedax

Jeszcze nie tak dawno oba zespoły rywalizowały ze sobą o szczebel wyżej, jednak zimą zgodnie spadły z II Ligi. Co więcej, zarówno jedni jak i drudzy solidarnie przegrali swoje ostatnie potyczki. SSC Internazionale uległo wysoko j-labs, Dedax zaś zmuszony był uznać wyższość firmy Teva. Kto zrobi dziś krok w stronę podium?

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA E

 

Vesuvius – DBS

Mecz, w którym nie jest trudno wskazać zdecydowanego faworyta. DBS z kwitkiem odprawia kolejnych rywali, strzelając w czterech spotkaniach aż 35 bramek! Vesuvius ma problem z ustabilizowaniem formy, a ostatnie potknięcie przy Bulwarowej ze Smay (1:8) nie może budzić piłkarskiego optymizmu.

NASZ TYP: 2

 

III LIGA F

 

Queen Bee – Limbud

Lekka zadyszka dopadła Limbud. Team Krzysztofa Nieckarza po świetnym starcie uległ zarówno CelTom, jak i ELGER i jeśli chce awansować musi natychmiast wysnuć właściwe wnioski. Nie będzie to proste, bowiem Queen Bee rozpędziło się na dobre, a pokonanie Onwelo (5:2) zapowiada fantastyczne widowisko!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie