Zatrzymać lidera!

II LIGA B

 

TRADEBOX.PL – Jacobs

Na pierwsze punkty w tym sezonie wciąż cierpliwie czeka Jacobs. „Niebiescy” w poprzednim tygodniu ambitnie walczyli z Tecnocasą, jednak ostatecznie ulegli 3:5. TRADEBOX.PL po pokonaniu FABRYKI SIŁY zremisował w hicie ze State Street i tym samym pozostał na drugim miejscu w tabeli. Jeśli chce być liderem, takie potyczki wygrywać po prostu musi!

NASZ TYP: 1

IBM SWG – Answear x Medicine

Starcie ekip ze strefy spadkowej. IBM SWG robi jednak spore postępy, a po sporym falstarcie ostatnio potrafiło zremisować z Avanade i pokonać FABRYKĘ SIŁY. Answear x Medicine na triumf czeka od 21 maja, gdy pokonał Jacobs. Jeśli „Niebiescy” nawiążą do formy z poprzednich kolejek mogą awansować na dające utrzymanie miejsca.

NASZ TYP: 1X

State Street – The Marine Iguana

Remis w hicie kolejki z TRADEBOX.PL (3:3) pozwolił pozostać na pozycji lidera State Street. Dziś doświadczona ekipa sprawdzi formę beniaminka. The Marine Iguana uległa Avanade, a wcześniej pokonała Jacobs. Brak boiskowej stabilizacji i ewentualna porażka może spowodować jednak, że „Zieloni” znajdą się w strefie spadkowej.

NASZ TYP: 1

Tecnocasa – Avanade

Na dobre rozpędziła się Tecnocasa. Beniaminek w trzech meczach zdobył aż siedem punktów i w pełni zasłużenie znalazł się na podium. Powody do radości ma tez Avanade, które po chwilowym kryzysie potrafiło pokonać The Marine Iguana i zremisować z IBM SWG. Dziś zadanie z kategorii trudnych, jednak z pewnością „Pomarańczowi” tanio skóry sprzedać nie zamierzają.

NASZ TYP: 1X

 

II LIGA C

 

MPO Kraków – Teleperformance

Wspaniale poprzedni wtorek wspominają oba zespoły. Teleperformance przełamało złą serię i wysoko pokonało PGE Energię Ciepła. MPO Kraków do końca drżało o zwycięstwo z XENE, jednak w ostatniej akcji meczu zapewniło sobie trzy punkty. Kluczowe wydaję się być w parze tej boiskowe doświadczenie, a to przemawia za ekipą Jarosława Sosina.

NASZ TYP: 1X

PepsiCo – SpyroSoft

W dolnych rejonach tabeli zadomowiły się dwa doświadczone zespoły. SpyroSoft uległ minimalnie INTER-STAL (2:1), a porażka ta była już trzecią w tej edycji. PepsiCo w zeszły wtorek pauzowało, a wcześniej pokonało PGE Energię Ciepła (3:1). Nie podejmujemy się wskazania faworyta, typując remis!

NASZ TYP: X

XENE – BNP Paribas

Chociaż obie drużyny są sąsiadami w ligowej tabeli i znajdują się na podium, to dzieli je obecnie aż pięć punktów. XENE nieoczekiwanie uległo MPO Kraków i jeśli marzy o awansie musi natychmiast wysnuć właściwe wnioski. Nie będzie to łatwe, bowiem BNP Paribas nie straciło jeszcze nawet punktu, a wygrana 10:0 z Nokią potwierdziła tylko wyborną ofensywną formę.

NASZ TYP: X2

Nokia – PGE Energia Ciepła

Wysoka porażka w hicie z BNP Paribas sprawiła, że szansy na „wskoczenie” na podium nie wykorzystała Nokia. Dziś okazja do przełamania wyborna, bowiem PGE Energia znajduję się w sporym kryzysie i latem nie zdobyła jeszcze nawet punktu. Czy ten stan rzeczy zmieni się po siódmej kolejce?

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA B

 

WEBCON – INTERIA.PL

Po wygranej walkowerem nad PKO Bankiem Polskim wyższość BWI Group zmuszony był uznać WEBCON. Dziś kolejny przeciwnik z gatunku tych wymagających, bowiem INTERIA.PL w tej edycji walczy o najwyższe cele. Rywalizację o podium utrudniła ostatnia porażka z Express Car Rental, jednak „Redaktorzy” zrobią wszystko, by powrócić na właściwe tory.

NASZ TYP: X

Primost – Corgi.pro Team

Upragnione przełamanie w poprzedni wtorek wywalczyło Corgi.pro Team, które pokonało pewnie bez straconego gola PKO Bank Polski. Dziś team Krzysztofa Organka czeka zadanie trudne, bowiem Primost zadomowił się na dobre na upragnionym podium. Co więcej, zawodnicy w biało-czerwonych strojach zwyciężyli ostatnio wysoko MERIT i z pewnością nie zamierzają zwalniać ofensywnego tempa.

NASZ TYP: 1

BWI Group – Kimberly-Clark

Na spore słowa pochwały zasługuję po poprzednim wtorku Kimberly-Clark. „Niebiescy” skromnie pokonali zawsze groźny MERIT, zachowując przy tym czyste konto. Teraz zmierzą się z byłym II Ligowcem. BWI Group po spadku gra w przysłowiową kratkę, jednak zeszłotygodniowy triumf nad faworyzowanym WEBCON nie może przejść bez echa!

NASZ TYP: 1X

Express Car Rental – MERIT

Wygrana nad INTERIĄ.PL w pełni potwierdziła, że Express Car Rental w tej edycji interesuję tylko awans do II Ligi. Team Jakuba Figarskiego z kompletem punktów przewodzi stawce i dziś zmierzy się z MERIT. „Niebiescy” mają spory problem ze skutecznością, a przegrana 0:1 z Kimberly-Clark sprawia, że w parze tej zdecydowany faworyt jest tylko jeden.

NASZ TYP: 1

 

III LIGA E

 

DBS – Somfy

Mecz zespołów z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej tabeli. DBS z kompletem punktów przewodzi stawce, Somfy zaś w tej edycji wygrało zaledwie raz. Co więcej, zawodnicy w czarnych strojach imponują w ofensywie, a 49 strzelonych dotychczas bramek nie może przejść bez echa!

NASZ TYP: 1

 

III LIGA F

 

Zmączeni – ELGER

Ciekawe starcie dwóch marzących o medalach zespołów. Zmączeni po ważnym triumfie nad CelTom nie dali większych szans Grass Valley, a triumf 11:0 nie może przejść bez echa. ELGER w zeszłym tygodniu pauzował, a wcześniej po wyrównanym pojedynku pokonał minimalnie Limbud. Emocje do końcowego gwizdka gwarantowane!

NASZ TYP: X

CelTom – FedEx

O sporym pechu może mówić CelTom. Zawodnicy w żółtych koszulkach bardzo ambitnie przeciwstawiali się doświadczonym Zmączonym i ZasadzieAuto.pl, lecz w ostatecznym rozrachunku przegrywali dwukrotnie w najmniejszych możliwych rozmiarach. FedEx w trzech potyczkach zdobył aż pięć punktów, lecz dziś nie będzie łatwo o powiększenie piłkarskiego dorobku.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie