Czas na derby!

I LIGA A

 

BMW M-Cars – Fenix Izolacje

Od sporej zadyszki nowy sezon rozpoczęły oba zespoły. Zarówno BMW M-Cars, jak i Fenix Izolacje jeszcze nie wygrały, a do porażek dorzuciły solidarnie po jednym remisie. Beniaminek ma spory problem ze skutecznością, co potwierdza przegrana 0:8 z CB Aluminium. Tylko jej poprawa może pomóc w pokonaniu zawsze groźnych „Granatowych”.

NASZ TYP: X2

MPGO Kraków – MPO Kraków

Starcie derbowe dwóch doświadczonych ekip. Do tej pory obie drużyny grały ze sobą czterokrotnie, a po trzech porażkach właściwe wnioski wysnuło MPO Kraków, które wygrało w sierpniu 2:0. Co więcej, „Biało-Niebiescy” imponowali skutecznością w zeszły poniedziałek, a pokonanie 13:1 4F nie może przejść bez echa. Dobry wynik MPGO Kraków z Angel Poland Group (5:4) w pełni potwierdza, że czeka nas wyrównane i emocjonujące widowisko!

NASZ TYP: X

Colorex – 4F

Mecz, w którym nie jest trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Colorex imponuję w pierwszych tygodniach, a dwa zwycięstwa z zawsze groźnymi MPGO Kraków i Fenix Izolacje muszą budzić piłkarski respekt. W tym czasie 4F zdobyło zaledwie „oczko”, a porażka 1:13 z MPO Kraków nie może budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 1

CB Aluminium – Sparta

Pewnie w stronę Extraklasy kroczy CB Aluminium. Team Zbigniewa Marka pewnie wygrał oba dotychczasowe mecze, strzelając przy tym aż 14 bramek. Dziś również jest faworytem, bowiem Sparta czeka wciąż na premierowy triumf. Team Jacka Chajdeckiego gra jednak miły dla oka futbol i jeśli tylko poprawi swoją skuteczność może szybko zapewnić sobie utrzymanie.

NASZ TYP: 1X

SPAW-TOR – Angel Poland Group

Poprawić grę w pierwszym kwadransie – to cel na najbliższe tygodnie firmy SPAW-TOR. „Zieloni” pomimo, że przegrywali w obu meczach, to zdobyli aż cztery punkty. O trzy mniej ma na swoim koncie Angel Poland Group. Warto odnotować jednak, że porażkę z MPGO Kraków ponieśli w najmniejszych możliwych rozmiarach. Czy dziś ruszą za czołówką?

NASZ TYP: 1X

 

II LIGA A

 

Consultronix – Sprzątamy-Kraków

Od remisu z Perfect Home Heral swoją przygodę z II Ligą rozpoczęło Sprzątamy-Kraków. Dziś zadanie równie trudne, bowiem Consultronix to przeciwnik doświadczony. „Niebiescy” do tej pory odnotowali solidarnie po zwycięstwie i porażce. Czas na remis?

NASZ TYP: X

Prisjakt – HSBC

Dopiero w trzeciej kolejce po raz pierwszy na boisko wybiegnie Prisjakt. Team Jakuba Skrzyniarza oprócz pauzy z poprzedniego tygodnia ma do rozegrania zaległy bój z Dedax. Dwukrotnie zaprezentowało się już HSBC. Po sporym laniu na inaugurację zawodnicy w białych strojach pewnie pokonali Consultronix 9:4. Czy potwierdzą wysoką ofensywną formę?

NASZ TYP: 2

PRO-BAU System – Rigor Mortis

Najciekawsze spotkanie tej kolejki. Obie drużyny zdobyły do tej pory komplet sześciu punktów i na dobre zadomowiły się w czołówce. O ile bardzo dobra postawa rozpędzonego beniaminka nie jest niespodzianką, o tyle wyborny start Rigor Mortis to miłe zaskoczenie. Czy „Bordowi” na dobre potwierdzą swoją wyborną formę? Będzie o to naszym zdaniem dziś niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1X

Perfect Home Heral – Dedax

Na pierwsze zwycięstwo w zimowym sezonie czekają wciąż oba zespoły. Porażkę z Rigor Mortis odnotował Dedax, remis i przegraną ma w swoim dorobku Perfect Home Heral. Beniaminek przeciwko Sprzątamy-Kraków pokazał się jednak z dobrej strony i zrobi wszystko, by zrobić kolejny krok w stronę premierowego triumfu.

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA A

 

Panattoni – FedEx Kurierzy

Starcie dwóch zimowych debiutantów. Udanie pierwsze tygodnie wspominają FedEx Kurierzy, którzy w pokonanym polu pozostawili zarówno Huntsman, jak i j-labs. Po lekkim falstarcie premierowe zwycięstwo odnotowało w poprzedni poniedziałek Panattoni, a pokonanie bez straconego gola Black Label nie może przejść bez echa.

NASZ TYP: X2

Flora Kraków – TE Connectivity

Na dobre rozpędziła się Flora Kraków. „Zieloni” pewnie wygrali oba mecze, co patrząc na lokatę z lata jest sporym pozytywnym zaskoczeniem. Solidarnie po zwycięstwie i porażce ma na swoim koncie TE Connectivity. Wiele zależeć będzie od ofensywnej postawy zawodników w pomarańczowych koszulkach. Czy stać ich na sięgnięcie po pełną pulę?

NASZ TYP: 1X

Accor – Black Label

Po pauzie w poprzedniej kolejce na piłkarskie boiska powraca Accor. Zimowy debiutant marzy o pierwszych punktach, a o pełną pulę zagra z Black Label. Doświadczony przeciwnik nie tylko przegrał oba dotychczasowe boje, ale i w ostatnim nie strzelił nawet gola. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: 1X

j-labs – Team Spirit

Zgodnie z przedsezonowymi zapowiedziami Team Spirit od początku kroczy w stronę obrony miejsca na podium. Do tej pory team Szymona Marciniaka zdobył komplet sześciu punktów i dziś zmierzy się z j-labs. „Niebiescy” zimą zaprezentowali się zaledwie raz, ulegając minimalnie FedEx Kurierzy. Czy stać ich na sprawienie niespodzianki?

NASZ TYP: X2

 

III LIGA E

 

Amigos FC – Pratt&Whitney

Po remisie ze Smay Amigos FC w zeszłym tygodniu pauzowali. Dziś czeka ich kolejny trudny mecz z wymagającym i doświadczonym przeciwnikiem. Pratt&Whitney w zeszłej edycji do końca walczyło o miejsce w czołówce, a pokonanie Somfy nie może przejść bez echa. Stawiamy na remis, spodziewając się ciekawego widowiska!

NASZ TYP: X

 

III LIGA F

 

KAS – Corgi.pro Team

Zwycięstwo i remis w swoim debiutanckim sezonie ma do tej pory na koncie KAS. Team Enesa Epekinciego szczególnie dobrze wspomina ostatni poniedziałek, kiedy to pewnie pokonał OnFuture (4:1). Przełamanie przeciwko Onwelo wywalczyło też Corgi.pro Team. Dziś nie jest faworytem, jednak z pewnością team Tomasza Organka tanio skóry sprzedać nie zamierza.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie