Próba siły Flory Kraków

I LIGA A

 

Angel Poland Group – CB Aluminium

Po pełnym emocji meczu minimalnie SPAW-TOR pokonało Angel Poland Group. Teraz „Granatowi’ zmierzą się z zawsze groźnym CB Aluminium. Team Zbigniewa Marka nieoczekiwanie uległ w poprzedni poniedziałek Sparcie i teraz nie może pozwolić sobie na kolejny, nawet najmniejszy błąd.

NASZ TYP: X2

Fenix Izolacje – 4F

Mecz, w którym nie jest trudno wskazać zdecydowanego faworyta. 4F po awansie nie może nawiązać do formy z lata, a do tej pory zdobyło zaledwie „oczko” przeciwko Sparcie (5:5). Fenix Izolacje przełamały się w poprzedni poniedziałek, a pokonanie 11:2 BMW M-Cars nie może przejść bez echa!

NASZ TYP: 1

Sparta – MPGO Kraków

Zwycięstwo w derbowym meczu z MPO Kraków sprawiło, że MPGO Kraków zadomowiło się na podium. Powody do radości ma też Sparta. Beniaminek odnotował do tej pory solidarnie po wygranej, remisie i porażce, lecz szczególnie ostatni triumf nad CB Aluminium (5:3) nie może przejść bez echa!

NASZ TYP: X

Colorex – MPO Kraków

Kapitalnie nowy sezon zainaugurował Colorex. „Niebiescy” wygrali wszystkie trzy mecze, strzelając przy tym aż 21 bramek. Odrobinę gorzej radzi sobie MPO Kraków. Zawodnicy w biało-niebieskich koszulkach przegrali wprawdzie dwa z trzech zimowych bojów, jednak wyborna postawa w ofensywie przeciwko 4F (13:1) daję nadzieję na udaną walkę o utrzymanie.

NASZ TYP: 1

BMW M-Cars – SPAW-TOR

Nie brakuje emocji w meczach firmy SPAW-TOR. „Zieloni” ostatecznie muszą jednak zadowolić się czterema punktami w czterech potyczkach i dziś sprawdzą formę BMW M-Cars. Beniaminek po remisie na starcie zmagań ulegał zarówno CB Aluminium, jak i Fenix Izolacje, a również dziś nie może być stawiany w roli faworyta.

NASZ TYP: X2

 

II LIGA A

 

PRO-BAU System – Dedax

W zgoła odmiennych humorach pierwsze tygodnie wspominają obie drużyny. PRO-BAU System z kompletem dziewięciu punktów pewnie kroczy po kolejny awans. Dedax przegrał oba dotychczasowe boje, a zerowy dorobek sprawia, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

SSC Internazionale – Rigor Mortis

Po dwóch tygodniach przerwy o pierwsze punkty powalczy SSC Internazionale. Nie będzie to łatwe, bowiem „Granatowi” zmierzą się z Rigor Mortis. Team Piotra Morawskiego po świetnym starcie uległ w zeszły poniedziałek faworyzowanemu PRO-BAU System (0:7), lecz dziś musi być stawiany w roli minimalnego faworyta.

NASZ TYP: X2

HSBC – Perfect Home Heral

Właściwe wnioski po początkowym falstarcie wysnuły oba zespoły. HSBC w pokonanym polu pozostawiło bowiem zarówno Consultronix, jak i Prisjakt. Po porażce i remisie pewnie Dedax pokonało zaś Perfect Home Heral. Beniaminek z tygodnia na tydzień robi spore postępy i rozpędza się w nowej, II Ligowej rzeczywistości. Czy wystarczy to na zatrzymanie Bartka Prętnika?

NASZ TYP: X

Sprzątamy-Kraków – Prisjakt

Dotychczasowe wyniki w pełni potwierdziły, że Sprzątamy-Kraków powalczy zimą o kolejny awans. Na pierwszego gola czeka zaś Prisjakt. Spadkowicz z I Ligi zdecydowanie uległ HSBC, a problemy ze skutecznością mogą okazać się kluczowe i do maksimum utrudnić walkę o premierowe punkty.

NASZ TYP: 1

 

III LIGA A

 

Black Label – j-labs

Na pierwsze zwycięstwo czekają wciąż obie drużyny. j-labs po minimalnej porażce z FedEx Kurierzy zremisował z zawsze groźnym Team Spirit (2:2), Black Label zaś podzielił się zdobyczą z Accor i z pewnością nie zamierza zwalniać piłkarskiego tempa. „Niebiescy” wydają się być minimalnym faworytem, jednak z pewnością team Grzegorza Blachlińskiego zaciekle powalczy o zgarniecie pełnej puli.

NASZ TYP: X2

Flora Kraków – Team Spirit

Bezbłędnie w nowym sezonie radzi sobie Flora Kraków. „Zieloni” wygrali wszystkie trzy mecze i zgłosili swój poważny akces do walki o złoto. Po dwóch triumfach zdobyczą z j-labs podzielił się Team Spirit. Team Szymona Marciniaka chce obronić lokatę na podium, a wyniki z poprzedniego sezonu pozwalają upatrywać w nich minimalnego faworyta!

NASZ TYP: X2

Huntsman – TE Connectivity

Na pierwsze punkty czeka wciąż Huntsman. „Granatowi” przegrali oba dotychczasowe mecze i również dziś nie są faworytem. TE Connectivity po świetnym starcie ulegali Team Spirit i Florze Kraków, jednak dobra postawa i ambitna walka z pretendentami do awansu pozwala wierzyć w powiększenie dorobku.

NASZ TYP: 2

FedEx Kurierzy – Accor

Komplet dziewięciu punktów w swoim debiutanckim sezonie mają FedEx Kurierzy. Co więcej, team Macieja Cieśli imponuję skutecznością, o czym boleśnie przekonało się ostatnio Panattoni. Dziś rywalem czekający na pierwszy triumf Accor. „Granatowi” po falstarcie przeciwko TE Connectivity podzielili się zdobyczą z Black Label (3:3). Czy pora na przełamanie?

NASZ TYP: 1X

 

III LIGA E

 

Pratt&Whitney – Nokia

Ciekawe spotkanie doświadczonych zespołów. Do tej pory obie ekipy zagrały po trzy mecze, wygrywając solidarnie po dwa, a przegrywając jeden. W poprzedniej kolejce natomiast Nokia bez straconego gola pokonała Smay (6:0), a Pratt&Whitney długo męczył się z Amigos FC (3:2). Emocje do końcowego gwizdka gwarantowane!

NASZ TYP: X

 

III LIGA F

 

Corgi.pro Team – The Marine Iguana

Po świetnym występie przeciwko Onwelo wyższość KAS zmuszone było uznać Corgi.pro Team. Dziś team Krzysztofa Organka czeka zadanie równie trudne, bowiem The Marine Iguana imponuję grą w defensywie. „Zieloni” zimą zaprezentowali się dwukrotnie, zdobywając aż cztery punkty. Co jednak ważne, stracili przy tym zaledwie jedną bramkę. Jak będzie tym razem?

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Grafika || Video
Social media
Sprzedaż strojów
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie