Zrobić swoje

II LIGA B

 

Majorel – WEBCON

Mimo, że oba zespoły walczą o zgoła odmienne cele, to mecz ten wydaję się być kluczowy dla ich osiągnięcia zarówno dla jednych jak i drugich. Pięć punktów do bezpiecznego miejsca traci bowiem obecnie WEBCON, trzy „oczka” straty do podium ma Majorel. W sytuacji tej brak miejsca na błędy, a podział punktów to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Jacobs – BWI Group

Po gorszych występach na dobre rozpędził się Jacobs. Trzy kolejne triumfy spowodowały, że „Niebiescy” pozostają na najniższym stopniu podium i spróbują utrzymać pozycję tą do końca zimy. Wygrane nad WEBCON i PKO Bank Polski sprawiły, że pewne utrzymania jest już BWI Group. Team Bartosza Gągola dobre występy przeplata zdecydowanymi porażkami i tylko stabilizacja formy może pomóc w sprawieniu niespodzianki.

NASZ TYP: 1X

Pitbull Shisha Bar – FedEx

Zeszłotygodniowa porażka z Consorfrut Polska sprawiła, że jeśli Pitbull Shisha Bar marzy o złocie musi nie tylko wygrywać swoje mecze, ale i czekać na potknięcie głównego przeciwnika. Dziś jest zdecydowanym faworytem, bowiem FedEx zamyka klasyfikację. „Biało-Fioletowi” stracili już szansę na pozostanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym i zrobią wszystko, by jak najlepiej zakończyć rundę.

NASZ TYP: 1

PKO Bank Polski – Consorfrut Polska

W wybornych humorach do meczu tego przystępuje Consorfut Polska. Beniaminek po pokonaniu Pitbull Shisha Bar został liderem II Ligi B i z pewnością nie zamierza zwalniać tempa. Tym bardziej, że dzisiejszego rywala w premierowej rundzie pokonał aż 7:4. „Bankowcy” po remisie z FedEx triumfowali walkowerem nad TRADEBOX.PL i aby być pewnym pozostania na trzecim szczeblu rozgrywkowym potrzebują już naprawdę niewiele.

NASZ TYP: 2

Vicenti – TRADEBOX.PL

Zaledwie trzy punkty w czterech ostatnich meczach zdobyło doświadczone Vicenti. Dziś zawodnicy w białych strojach zagrają z piątym TRADEBOX.PL. „Fioletowi” w zeszłym tygodniu mierzyli się ze sporymi problemami kadrowymi, czego owocem była oddana potyczka z PKO Bankiem Polskim. Jak będzie dziś?

NASZ TYP: X2

 

II LIGA C

 

Andea – Sunday Polska

Wygrana z MPO Kraków sprawiła, że w walce o medale pozostaję Andea. „Niebiescy” do zeszłotygodniowego rywala tracą zaledwie „oczko” i dziś zmierzą się z Sunday Polska. Gracze w fioletowych koszulkach przegrali trzy kolejne boje i mają minimalną przewagę nad strefą spadkową. Aby nie drżeć do końca o byt należy natychmiast punktować!

NASZ TYP: 1X

Grass Valley – Elita-Bud

Jeszcze kilka tygodni temu nie mielibyśmy problemu ze wskazaniem zdecydowanego faworyta. Grass Valley w poprzednim tygodniu pokonało zarówno TeamKaluch, jak i Sunday Polska dzięki czemu opuściło strefę spadkową. Elita-Bud nie przegrała od 31 stycznia, a dyspozycja ostatnich tygodni pozwala wciąż wierzyć w wyczekiwane złoto.

NASZ TYP: X2

System Cold – MPO Kraków

W zgoła odmiennych humorach balon przy Bulwarowej opuszczały w poprzedni wtorek obie drużyny. Za sprawą pokonania firmy INTERIA.PL miejsce w górnej połowie tabeli zapewniło sobie System Cold. Walkę o brąz utrudniło sobie MPO Kraków. „Biało-Niebiescy” mają jeszcze minimalną przewagę, jednak nie mogą już tracić zdobyczy. Powtórka wyniku z pierwszej rundy (5:2 dla Adama Pawłowskiego i spółki) to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X2

TeamKaluch – INTERIA.PL

We właściwy sposób na poniedziałkową porażkę z Grass Valley zareagował TeamKaluch. Beniaminek we wtorek pokonał 12:1 PGE Energię Ciepła i ma wciąż przewagę nad goniącym peletonem. O zgoła inne cele walczy INTERIA.PL. „Redaktorzy” po świetnym meczu z firmą Andea ulegli System Cold i znaleźli się w strefie spadkowej. W sytuacji tej faworyt może być tylko jeden.

NASZ TYP: 1

PGE Energia Ciepła – Sparta

Przegrana z TeamKaluch definitywnie zabrała możliwość utrzymania PGE Energia Ciepła. „Granatowi” ze skromnym dorobkiem zamykają tabelę i dziś zmierzą się ze Spartą. Zawodnicy w białych koszulkach mają za sobą trudne potyczki z Elitą-Bud i TeamKaluch, które z pewnością ujmy przynosić nie mogą. Jak zaprezentują się dziś?

NASZ TYP: X2

 

III LIGA B

 

RUKO – Avanade

Po remisie z Kimberly-Clark bardzo mocno walkę o brąz skomplikowało sobie Avanade. „Pomarańczowi” do trzeciego BMW M-Cars tracą aż cztery punkty, co na tym etapie sezonu wydaję się być ogromnym dystansem. Tempa nie zwalnia RUKO, a seria 10 kolejnych triumfów razem z wycofaniem Makro sprawia, że już dziś w szeregach „Niebieskich” bez względu na wynik wystrzelą korki od szampanów!

NASZ TYP: 1X

Kimberly-Clark – Sterling Outsourcing

Z pewnością nie tak ostatnie tygodnie wyobrażał sobie Sterling Outsourcing. Zaledwie „oczko” w czterech bojach sprawiło, że powracający do ligi „Granatowi” marzenia o medalach muszą odłożyć o przynajmniej pół roku. Na odległym dziewiątym miejscu pozostaję Kimberly-Clark. Zawodnicy w niebieskich koszulkach pokazali się ostatnio z dobrej strony remisując z Avanade (3:3) i zrobią wszystko, by potwierdzić, że wynik ten nie był dziełem przypadku.

NASZ TYP: X2

Primost – Arrow Electronics

Cztery mecze bez porażki sprawiły, że czołówkę nieoczekiwanie dogonił Primost. Zawodnicy w biało-czerwonych koszulkach mają wyborną okazję na kolejny triumf, bowiem rywalem zamykające tabelę Arrow Electronics. Ogromne problemy w defensywie nie budzą optymizmu i pozwalają podejrzewać, że Primost powtórzy wynik z ósmej kolejki (10:2).

NASZ TYP: 1

IBM SWG – BMW M-Cars

Dobrze pierwszy bezpośredni bój wspomina BMW M-Cars, a wygrana bez straconego gola z IBM SWG dodała w ofensywnych poczynaniach sporo wiatru w żaglach. Dziś zimowy debiutant może sobie definitywnie zapewnić brązowe medale. Czy zatrzyma go IBM SWG? Wojciech Miś i spółka po minimalnym triumfie nad Kimberly-Clark zdecydowanie ulegli Primost (3:8). Wynik ten nie może napawać piłkarskim optymizmem i wydaję się potwierdzać, że w parze tej jest widoczny zdecydowany faworyt.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Social media
Siatkarska Biznes Liga
Sprzedaż strojów
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga F
Zobacz więcej
III Liga F
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga F
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę